Klasa Postaci - Większe Urozmaicenie

  • Rozpoczynający wątek Porik
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie

  • Tak, Dobry pomysł

    Głosy: 261 62,0%
  • Nie

    Głosy: 109 25,9%
  • Nie mieszam sie w to...

    Głosy: 51 12,1%

  • W sumie głosujących
    421
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dodatkowe korzyści musiałyby być conajmniej 2 razy mniejsze by miały szanse zainstnieć

Wyobrażacie sobie bonus od 80% taktyki w klasie Irokez?
Lub +10 pkt życia zamiast +5?
+10% doświadczenia zamiast +5%?

Masakrycznie-za-łatwo :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hey Hey to tylko propozycja wszystko zależy od administratorów, ja daję tylko pomysł do rozwinięcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym dodał jeszcze stronę konfliktu np. konfederacja,unia,indianie,brytyjczycy,francuzi,hiszpanie,rosjanie,portugalczycy,holendrzy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi przecież głównie o to, że te obrazki nie mają praktycznie żadnej różnicy. Dobrym pomysłem byłoby chociaż danie przypisów, że np. Bandyta jest rzezimieszkiem wyjętym spod prawa itp.

Pomysł jednak nawet dobry, ale zdecydowanie trzeba zmniejszyć bonusy tak, aby nie zmieniały za bardzo gry.
 

DeletedUser2740

Gość
Gość
Dodatkowe korzyści musiałyby być conajmniej 2 razy mniejsze by miały szanse zainstnieć

Wyobrażacie sobie bonus od 80% taktyki w klasie Irokez?
Lub +10 pkt życia zamiast +5?
+10% doświadczenia zamiast +5%?

Masakrycznie-za-łatwo :p

A do tego dokupić opcję premium:
" Premia postaci; Zalety twojej klasy postaci wzrastają dwukrotnie. "
to byłaby hardcore'owa masakra ;X

Pomysł jak najbardziej wporządku, aczkolwiek dopiero po odpowiedniej balansacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wpadłem na pomysł żeby urozmaicić trochę Wybór Klasy postaci.

Jak już wszyscy wiedzą mamy 4 postacie do wyboru Poszukiwacz przygód, Zawadiaka, Robotnik, Żołnierz i 4 zdjęci dołączone do nich, a jak by to tu właśnie urozmaicić.
Np.
Poszukiwacz przygód
Standardowo każdy z nich dostaje te swoje Korzyści
+ dodatkowe za wybranie Zdjęcia

Traper + Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 5%
Wędrowiec + Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 3 poziomu.
Apacz + Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 5%
Poszukiwacz złota + Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 5%.


Można zrobić Podobnie z resztą Klas.
Co o tym myślicie ??


Może by jeszcze zrobić,żeby nie tylko były korzyści ale też straty np.
apacz śpisz w obcym hotelu za 2 razy drożej.
 

DeletedUser3712

Gość
Gość
Jak zacząłem grać to też myślałem, że obrazki kazdej z klas są nie tylko obrazkami ale maja jakiś wpływ na gre. Niestety momentalnie stwierdziłem, ze jest inaczej. Pomysł jest bardzo dobry i sądze, że sami twórcy gry wprowadzili te podziały po to aby je później jakoś rozwinąc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl nie jest zly, trzeba tylko bardziej wyrownac bonusy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz
Korzyść:

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziom.
Otrzymujesz premię w pojedynkach od 50% na umiejętność - Taktyka.


Kawalerzysta + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Otrzymujesz premię w pojedynkach od 15% na umiejętność - Taktyka.
Meksykanin + Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Najemnik + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 3 punktów życia.
Irokez + Otrzymujesz premię w pojedynkach od 30% na umiejętność - Taktyka.

Irokez + Otrzymujesz premię 5 punktów na umiejętność - Zaskoczenie i 5 punktów na umiejętność - Nastawianie Pułapek.

Bonus do taktyki ma żołnierz.
Indianie przecież polują. Więc ofiara brana jest z zaskoczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"""Kowboj + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.
KONTRA (VS)
Grabarz + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.Możesz 8% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku."""


Wymaga poprawek, no i kto by wybrał kowboja? Chyba taki co zwraca tylko uwage na obrazek.

Pomysł 101% na tak, popraw takie błędy i będzie świetnie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm niebardzo, a po za tym to nie byłoby większe urozmaicenie. Jest i tak dobrze z tymi klasami , przynajmniej jest wybór a nie coś w stylu plemiona ;/.
 

DeletedUser3712

Gość
Gość
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc, ze to nie byłoby większe urozmaicenie. Jak wyraźnie widac wybór i urozmaicenie byłyby większe... naprawdę... uwierz mi.
I co do tego maja plemiona?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym wolał opcje zmiany postaci :)
np jestem poszukiwaczem przygód a mój kolega jest zawadiakom i lepiej mu się powodzi :(
wiec wolał bym też zostać zawadiakom :)
ale nie mogę:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za...

Może by jeszcze zrobić,żeby nie tylko były korzyści ale też straty np.
apacz śpisz w obcym hotelu za 2 razy drożej.

Właśnie! Dlaczego każda postać w danej klasie ma te same przywileje? Może trzeba by było wprowadzić wspomniane straty?
Dlaczego chociażby Szabrownik ma taką samą motywację do pojedynkowania się jak Rewolwerowiec czy Łowca nagród? Podobnie jest w innych klasach.
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
Właśnie! Dlaczego każda postać w danej klasie ma te same przywileje? Może trzeba by było wprowadzić wspomniane straty?
Dlaczego chociażby Szabrownik ma taką samą motywację do pojedynkowania się jak Rewolwerowiec czy Łowca nagród? Podobnie jest w innych klasach.

Zgadzam się... Chociaż trzeba by się zastanowić nad stratami i korzyściami... Niemcy, coś wymyślą (o ile ta ankieta do nich dotrze)...
_______________________________
[you] Nie traktuj życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy:D
 

DeletedUser5838

Gość
Gość
No pomysl super, zgadzam sie z tym ze powinny byc + za obrazek i takze powinny byc minusy. Jestem jak najbardziej za. A takze na czas powiedzmy tygodnia powinni zmienic tozeby mozna bylo jeszcze raz wybrac profil postaci bo np jesli grabarz ma miec 8% kasy wiecej w banku wplacane zy tam nawet 20% wiecej czyli w sumie 40% to ja i tak bym wolal wiecej o te glupie 5-10 % wiecej doswiadczenia. Kiedys juz tak zrobili w o-game przy bledzie z sadami. Dali zlomowisko na tydzien by kazdy mogl swoje sady zezlomowac za krysztal
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
No pomysl super, zgadzam sie z tym ze powinny byc + za obrazek i takze powinny byc minusy. Jestem jak najbardziej za. A takze na czas powiedzmy tygodnia powinni zmienic tozeby mozna bylo jeszcze raz wybrac profil postaci bo np jesli grabarz ma miec 8% kasy wiecej w banku wplacane zy tam nawet 20% wiecej czyli w sumie 40% to ja i tak bym wolal wiecej o te glupie 5-10 % wiecej doswiadczenia. Kiedys juz tak zrobili w o-game przy bledzie z sadami. Dali zlomowisko na tydzien by kazdy mogl swoje sady zezlomowac za krysztal

Czekaj, czekaj. O co Ci chodzi? Nie zrozumiałem tego co powiedziałeś. Czy mógłbyś ten wątek edytować i napisać bez błędów? Tak w ogóle, to za robienie błędów interpunkcyjnych, grozi ostrzeżenie, a nawet blokada konta.
PS Czytałeś regulamin?
______________________
[you] Nie traktuj życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko jest trochę nie fear, że w budowniczych grabarz dostaje najwięcej, w zawadiakach rewolwerowiec, a w żołnierzach kawalerzysta. Musisz wyrównać, bo wszyscy będą mieli takie same avatary.

Zgadzam się, a poza tym, co ma grabarz do kasy? Że co, pochował bankiera i ma bonus? Ale pomysł fajny:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry