Klasa Postaci - Większe Urozmaicenie

  • Rozpoczynający wątek Porik
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie

  • Tak, Dobry pomysł

    Głosy: 261 62,0%
  • Nie

    Głosy: 109 25,9%
  • Nie mieszam sie w to...

    Głosy: 51 12,1%

  • W sumie głosujących
    421
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mody

Wpadłem na pomysł żeby urozmaicić trochę Wybór Klasy postaci.

Jak już wszyscy wiedzą mamy 4 postacie do wyboru Poszukiwacz przygód, Zawadiaka, Robotnik, Żołnierz i 4 zdjęci dołączone do nich, a jak by to tu właśnie urozmaicić.
Np.
Poszukiwacz przygód
Standardowo każdy z nich dostaje te swoje Korzyści
+ dodatkowe za wybranie Zdjęcia

Traper + Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 5%
Wędrowiec + Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 3 poziomu.
Apacz + Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 5%
Poszukiwacz złota + Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 5%.


Można zrobić Podobnie z resztą Klas.
Co o tym myślicie ??





Uważaj jak zawiesisz troche za duże takich tematów to ci konto zawieszą ja też chciałem wprowadzić nowe bonusy(a szczególnie nowe postacie do gry) ale za bardzo mi się pośpieszyło i Mody mi zawiesiły konto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja se mysle tak:
W ogóle to że Apaczowi dodadza tylko zranienie podczas pracy o 5% to juz lepiej zeby nic nie dawali bo po.......""....... co to wymyslili przeciez ja pracuje robiac druty kolczaste i po co mi to jak w ogole to ma 0%. I moim zdaniem to jest strasznie rasistowski gesciq :p a i sam jestem apaczem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
to skoro mamy się bawić w te plusy to może damy też minusy np.
apacz-śpisz w obcym hotelu za 15% drożej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie mowie nic ale czemu apacz 15% drozej oj chlopie jak bedziesz takie posty na forum dawac to bedziesz mial bardzo duzo graczy na karku
 

DeletedUser

Gość
Gość
to skoro mamy się bawić w te plusy to może damy też minusy np.
apacz-śpisz w obcym hotelu za 15% drożej

A co się uwzięliście? Niech zostanie tak jak jest. Wy tylko chcecie utrudnić tą grę innych graczy. Popieram wypowiedź przedmówcy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA jestem na NIE! za duże ułatwienia;/

Jakie ułatwienia?
Jak się dobrze pomyśli nad bonusami i anty bonusami, to nie będzie nic lepiej, a tylko ciekawiej.
Bo jeśli się da motywację do pojedynków rosnącą szybciej i spanie droższe, to ktoś będzie się musiał starać pojedynkować albo z mocniejszym naciskiem na kasę albo latać do domciu spać. Jest coś za jest coś przeciw i wszystko gra.
Niech nawet sumaryczna wartość bonusów zostanie na aktualnym poziomie, to urozmaicenie się na pewno przyda.
I szczerze mówiąc to jestem przekonany, że wprowadzą coś takiego.
Pozdr
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uważam, że to dobry pomysł ale musiały by być też odejmowane bonusy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ciekawy, ale wymaga jeszcze dopracowania, jak juz ktoś zauważył nie wszystkie bonusy są sprawiedliwe. Mogą to być niewielkie bonusy, które jedynie w jakiś sposób rozróżnią postacie, ale nie będą żadnej faworyzowały :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie się będzie podobać, jeżeli na przykład budowniczy dostanie w rezultacie szybkostrzelną łopatę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wydaje mi się że pomysł jest ciekawy, ale nie jest niezbędny... jeżeli setki takich szczegółów trafiało by na serwer to by sie tak zamulił że szkoda gadać... To nie jest jakiś piorunująco inteligenty pomysł, ponieważ wtedy szansa dobrego trafienia w klasę postaci wynosiła by 1:16 a nie 1:4. Bo i tak sądze że większość graczy pluje sobie w brodę, czemu nie ten, a ten.... itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram gracza wyżej każdy będzie chciał mieć najlepiej, a poza tym jak tworzyli tą grę to nie wybrali pierwszych lepszych bonusów, tylko główkowali niemało czasu tak, żeby wszystko pasowało i nie było później postów większe urozmaicenie, więc uszanujmy ich pracę i zostawmy wszystko tak jak jest, skoro gra się nie wali to dobrze jest. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zły pomysł jak dla mnie.Tyle roboty z tym i jeszcze tyle ułatwień :/ Znam taką grę jedną ona już nie funkcjonuje ale tyle ułatwień że normalnie ludzie nie grali bo nic nie robili prawie :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł może ciekawy ale jak tak dalej będzie to wszystko na 100% i gra skończy sie zabawą
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
pomysł może ciekawy ale jak tak dalej będzie to wszystko na 100% i gra skończy sie zabawą

Skończy się zabawą? Przecież ta cała gra to zabawa. No chyba, że dla Ciebie to alternatywna, wirtualna rzeczywistość.

Sądzę, że te nowe bonusy nie stanowiłyby dużych ułatwień. Szczególnie anty-bonusy sprawiłyby, że różne klasy byłyby urozmaicone, ale również sprawiedliwe. Rzeczywiście w tym momencie bonusy nie są rozłożone równomiernie.

Pomysł dobry ale do poprawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry