Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam jak myślicie która klasa postaci w grze the-west jest najlepsza :confused: ;)

Proszę pisać jaka i dlaczego :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma najlepszej według mnie klasy w grze. Myślę że postacie są zrównoważone, i dla każdego jedna z klas na pewno się spodoba. CO do mnie to jeszcze nie wybrałem klasy, jednak myślę nad żołnierzem, ponieważ lubię wojny? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam jak myślicie która klasa postaci w grze the-west jest najlepsza :confused: ;)

Proszę pisać jaka i dlaczego :D

Witam.
Na wstępie zaznaczę, że to co powiem to nie jest to co myślę tylko to co wiem, mianowicie...
W grze the-west nie ma najlepszej klasy postaci. Dlaczego? Bo tak. Łatwo się można tego domyślić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam jak myślicie która klasa postaci w grze the-west jest najlepsza :confused: ;)

Proszę pisać jaka i dlaczego :D

Każda klasa postaci jest przeznaczona do czego innego. Jeśli chcesz budować to wybierz robotnika, jeśli chcesz walczyć to żołnierz lub zawadiaka a jeśli chcesz robić questy to najlepszy jest poszukiwacz przygód.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybór klasy zalezy od tego jak sam grsz i co jest w Twoim stylu zastanow sie co bys najbardziej chcial robic w tej grze i to rob ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uwazam tak jak z pewnoscia wiekszosc graczy nie ma klasy doskonalej kazda ma plusy i minusy (ale moim zdaniem żołnierza nie oplaca sie brac(tak na chlopski rozum bo nie ma zbyt duzo plusów jak dla mnie))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sądze, że najlepszą klasą jest poszukiwacz przygód. Niby wszystkie klasy są podobne, ale wystarczy spojrzeć na top 15 gdzie pierwsze 6 osób to poszukiwacze przygód, a w całym top 15 jest ich z 10.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
klasa

Nie ma najlepszej klasy postaci. A co do rankingów to mam je gdzieś. Tutaj liczy się satysfakcja z gry, a nie jakieś miejsce w rankingu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybor klasy.

Witam, jestem nowy. Gram od wczoraj, mógł by mi ktoś wypisać cechy gry dwoma klasami, które podam...

Posz. Przygód
Budowniczy

Zastanawiam się miedzy tymi dwoma, proszę o wypisanie zalet i wad obydwu tych klas. Robię ankiete, można głosować, ale mimo wszystko proszę o uzasadnienie danej odpowiedzi.

Tak, wiem... Każda klasa jest fajna, i to zależy gdzie się lepiej będziesz czuć. Ale ja nie mam pojęcia gdzie, skoro gram w to od wczoraj, mam dopiero 5 poziom. Zbliżam się do 10, więc proszę Was - ciut więcej doświadczonych ode mnie, abyście mi rozpisali i pomogli podjąć najważniejsza decyzje w grze.

Do moderatorów ;>

Prosze nie usuwać jak poprzedniego :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Korzyści masz wypisane, więc powiem, że poszukiwacz to jkaby przeciwnik robotnika ;)

Poszukiwacz przygód dobrze sobie radzi bez miasta, a robotnik przydaje się w mieście.
 

DeletedUser26

Gość
Gość
A ja bym polecił żołnierza lub zawadiake ;) Fajnie się walczy, a budowanie to nuda ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, tyle że doczytałem się że żeby grać tymi dwoma klasami co podałeś należy mieć dobre przedmioty by być dobrym. A ja narazie nie mam takowych, i chcę się pierw doszkolić, dowiedzieć więcej o tej grze, potem startować w klasach ofensywnych.

Z reguły wiem, że offensywne postacie są dla graczy zaawansowany, nie dla nowicjuszy. Może jak się podszkole, wyjdzie nowy server... Pomyślimy, teraz prosił bym się wypowiadać na temat.

Prosił bym o te cechy, żebym miał czarno na białym, bo szukałem ale są mieszanie opinie na ten temat.

Nie wiem zabardzo w co dodawać jak wybiore daną klasę. Więc jeśli i to by mi mógł ktoś wytłumaczyc ;> lub chociaż linka do takowego tematu gdzie jest czarno na białym w co i ile.

Pozdrawiam
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Jeśli chcesz budować w mieście to budowniczy byłby najlepszy. Pamiętaj tylko, że budowniczemu pewnie szybciej się znudzi gra. Cały czas tylko to budowanie. Poszukiwacz przygód jest dobry do prac i jak się nie ma miasta.

Oczywiście nie jest tak że jak wybierzesz klasę postaci poszukiwacz to musisz być do prac. Znam poszukiwaczy którzy normalnie walczą i są w tym dobrzy. Najwięcej zależy od umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde, faktycznie trudna decyzja.... Czyli Budowniczy TYLKO buduje? Nie może walczyc? Robic zadań? To jak zdobywa kase/exp ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jezeli chcesz byc dobrym budowniczym pakuj tylko w budowe oraz sile (cecha) , lecz jezeli chcesz dobrzze budowac i mniej wiecej wykonywac questy to dodawaj 3 pkty w budowanie i cecha w cos innego niz sila (zalerznie od questow) , jezeli chodzi o zarabianie kasy przez budowniczych to tutaj nie ma problemu, ma on bardzo zarobkowe prace takie jak "Budowa wiatrakow" - na wyzszym poziomie, i "Ustanawianie prawa wlasnosci" na nizszym.



Mysle ze pomoglem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po długiej rozmowie na gg z pewnym graczem z s1 zdecydowałem, że będę grał... żołnierzem.

Pozdrawiam

Za wszelką pomoc dziękuje...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uwazam tak jak z pewnoscia wiekszosc graczy nie ma klasy doskonalej kazda ma plusy i minusy (ale moim zdaniem żołnierza nie oplaca sie brac(tak na chlopski rozum bo nie ma zbyt duzo plusów jak dla mnie))

Na razie może to tak wyglądać,ale w późniejszej fazie gry, w wojnach miast żołnierz może byc kluczową postacią...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie to tak jeżeli czujesz że jarają Cię questy to wybierz poszukiwacza przygód lecz jak jarają Cię pojedynki do wybierz zawiadakę, jeśli chcesz budować miasta to zostań robotnikiem. Nie ma najlepszej klasy poprostu musisz wiedzieć co Cię najbardziej jara.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie poszukiwacz przygód,ponieważ wg mnie ma najprzydatniejsze dla mnie korzyści
 
Status
Zamknięty.
Do góry