Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja gram poszukiwaczem przygod i bardzo dobrze mi sie nim gra wiec polecam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepsza klasa postaci to poszukiwacz przygód,bo zwiększa się szansa znalezienia czegoś.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Dla mnie takze poszukiwaz przygod bo jest uniwersalny
jest pracy
jest do pojedynkow
moze byc do budowy
jak dla mnie najlpeszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie pomyliłem w wyboże klasy postaci i to był mój najwiekszy błąd miałem wziąść zawadiake a przez przypadek wiozłem budownizego dlatego wogule nie zwracam uwagi tylko jest robnotnikiem który lepiej wlaczy niż buduje w budowaniu powiedzmy nic niemam i jest dobry w pojedynkach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sie pomyliłem w wyboże klasy postaci i to był mój najwiekszy błąd miałem wziąść zawadiake a przez przypadek wiozłem budownizego dlatego wogule nie zwracam uwagi tylko jest robnotnikiem który lepiej wlaczy niż buduje w budowaniu powiedzmy nic niemam i jest dobry w pojedynkach.
To mogło być wykorzystane, żeby mylić przeciwników. Szkoda, że się zdradziłeś. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście uważam że najlepszą klasą jest BoB.

A dlaczego panowie( i panie ? )

Od początku jedziemy w budowanie . Robimy sobie te qesty do których nie potrzeba prawie umiejętności i na 10 lvl jeśli wszystko dajemy w budowanie , pojawia się praca maszty telegraficzne która jest RAJEM dla 10 lvl .

od 11 lvl pojawia się zarobek : ustanowienie prawa własności!

A potem Budowa dworca ( do expienia ) i trumien ( do zarabiania )
Na budowie Dworca można expić i do 30 lvl :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się, najpierw budowniczowie mieli się cienko. A po aktualizacji aż za dobrze, ale spoko w końcu jak się udzielają w mieście, to może zasługują na taką rekompensatę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Mam pytanie właśnie wybrałem poszukiwacza przygód . Co taka postac powinna mieć najlepiej rozburowane cechy i umiejętności bo w regułach nie moge sie tego doczytać .
Dzięki za odpowiedz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam Budowniczego moim zdaniem ma dobre plusy :)
Każdemu podoba sie inna klasa postaci kazdy testuje inaczej!
A najlepszej klasy posatci nie ma bo każdy by ją brał logiczne :)
Każda klasa ma jakieś plusy każdy wybiera tę klasę która mu najbardziej odpowiada :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
poczekaj do update'u na 2.11 i wybierz wędrownego mnicha. Skille ma super - 200% więcej kasy z prac, dodatkowo podatki od mieszkańców miasta, a leje ostro gromnicą (od 60 levela).

Będzie cos takiego po aktualizacji czy cos >?
czy to kit ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No będzie, przecież Apophis napisał.

Apophis... stary nabieracz... :D
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Witajcie.
Mam problem z wybraniem klasy postaci.
Chociaż mam dopiero 6 lvl zastanawiam się już co wybrać (wcześniej nie zaszkodzi ;)).
Mam kilka dylematów.
No jakbym wybrał poszukiwacza przygód, bym musiał więcej chodzić po mapie. No, może... gdyby nie ta energia. Teraz pracuje dla tego Indianina (mam zebrać 4 liście tytoniu). No więc wziąłem na dwie godziny. A energia.. no kiepsko. 9/100 pkt. Myślicie że to wystarczy?
Co do zawadiaki, tak samo jak żołnierz to mnie najbardziej interesuje. Może i jest to bardzo ryzykowne, ale zawiadaka też podobno dużo lata po mapie.. no a energia? 9/100 pkt.
Już inaczej z żołnierzami. Dużo miast zapewne poszukuje żołnierza by mógł bronić tegoż miasta. No a energię możesz zregenerować w mieszkaniu, czy tam w hotelu, więc to dla mnie wielki plus.
A budowniczy to odpada.

Więc co byście mi poradzili?
Z góry dziękuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam napisałeś, że najbardziej Ci pasuje żołnierz. To nie wiem, o co pytasz?
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Niby tak, ale zapomniałem zapytać, czy budowniczy dostaje jakieś większe punkty energii czy trzeba je regenerować w hotelu ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby tak, ale zapomniałem zapytać, czy budowniczy dostaje jakieś większe punkty energii czy trzeba je regenerować w hotelu ?
Na ten moment budowniczy ma (w/g mnie) bardzo ciekawe prace dla siebie. Może na prawdę szybko z poziomem śmigać. Ale tylko taki prawidłowo pod budowanie rozwijany, a wtedy jest bezbronny, jak niemowlę (z resztą, jak prawidłowo rozwijany poszukiwacz).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To ja odswieze temat =D
ja wybralem poszukiwacza i mam nim 11 poziom.
Jestem w miescie i jakos mi sie gra ale widze np. na opisach czolowych mist (swiat 4) wymagane dobre rozdanie stat :confused:. No i tu jest problem sa jakies poradniki? bo ja rozdaje tak staty abym mogl wykonywac dana prace.
Prosze o odpowiedz ;)

Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry