Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tak naprawde cieżko wyczuć kim sie gra najfajniej

na 2 swiecie gram budowniczym/grabarzem, gra sie fajnie , przyjemnoscia jest rozbudowa dobrego miasta, kase glownie wkladam w itemki zwiekszajace zdolnosc budowania, i na szamana w tym samym celu ( na poczatku gry bylem zielony i żle skille rozdawalem)

Na 3cim swiecie gram Poszukiwaczem/Traperem. Tez jest super skille rozdaje mniej wiecej pod przyszle prace, plecak mam pelen różnych przydatnych itemek,
czasem sie pojedynkuje. Spac moge wszedzie za friko, bardzo przyjemnie sie gra

na 4 swiecie gram Zawadiaką/Bandytą I to tez jest fajne nastawiam sie glownie na pojedynki, skille ustawiam pod walke Przyjemnie jest wejsc do obcego miasta i wykosic wszystkich :) Lub upolowawszy goscia z kasa oblupic go do cna :)

Swiat 5 tam mam zamiar zasmakowac żolnierskiego chleba, jak na razie 9ty level i czekam w kolejce do Miasta (pisze z wielkiej litery bo to MIASTO co sie zowie xD) Ale mysle ze bedzie podobnie jak na 4tym swiecie

Reasumując Kazdą postacią gra mi sie dobrze i kazda daje swoja czesc frajdy

To ja odswieze temat =D
ja wybralem poszukiwacza i mam nim 11 poziom.
Jestem w miescie i jakos mi sie gra ale widze np. na opisach czolowych mist (swiat 4) wymagane dobre rozdanie stat :confused:. No i tu jest problem sa jakies poradniki? bo ja rozdaje tak staty abym mogl wykonywac dana prace.
Prosze o odpowiedz ;)

Pozdro!

No wlasnie, bedac poszukiwaczem, bardzo dobrze skille rozdajesz Poszukiwacz to glownie pracuś :) tylko czasem pojedykowicz ale nie koniecznie
Bron lepiej wybrac reczna bo sila uderzenia przydaje sie tez w pewnych pracach dosyc czesto tak ze sie bardziej ci to przyda
 

DeletedUser

Gość
Gość
nierozumiem dlaczego apacz przecierz poszuiwacze przygod mają takie same korzysci a szczerze jestem za poszukiwaczem prz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym proponował poszukiwacza przygód - większy % szczęscia i mozna spać za darmo w hotelu do 2 poziomu... a budowniczy tak na dobrą sprawe jest stworzony głównie do budowy miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym proponował poszukiwacza ponieważ ma dużo lepsze bonusy ale takto z wszystkich postaci dla mnie jest najlepszy żołnierz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Która klasa postaci? Ta która wykupi więcej premium huehuehue:D:p


To prawda o premium,
Ale do tego poszukiwacz przygód (Ah te wszystkie korzyści razem)
To niezła mieszanka

A za to budowniczy do miasta się przyda,
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram Poszukiwaczem Przygód i mam 20 lvl jest najlepszy wg mnie

EDIT:Budowniczy szybko lvl zdobywa ale zawsze wciry dostaje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Krystian96 jest taka opcja jak edytuj :D

Ja wolę z tych dwóch budowniczego, ponieważ szybciej się wbija lvl... :cool:
Ja gram akurat zawadiaką i nie zamieniłbym tej klasy na żadną inną, ponieważ uwielbiam pojedynki :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
według mnie budowniczy. powod?? siedzisz tylko w miescie i budujesz. czasem tam skoczysz pobudowac ranczo/dworzec/fort, dostajesz duzo expa, szybki lvl i don't worry by happy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde, faktycznie trudna decyzja.... Czyli Budowniczy TYLKO buduje? Nie może walczyc? Robic zadań? To jak zdobywa kase/exp ?

oczywiście że może. może również mieć więcej kasy w banku i łatwiej zdobywa kase. poza tym to nieprawda że budowniczy jest z góry skazany na bycie marnym pojedynkowiczem. wiem po sobie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli jak ja chce byc poszukiwaczem przygód to musze tak rozdawadz umiejętności aby wykonywadz różne prace?? :confused:
i czy jest konkretny poszukiwacz czy są jakies rodzaje poszukiwaczy przygód??:confused: bo kolega pare wądków wyżej napisał że gra Poszukiwaczem/Traperem. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6923

Gość
Gość
Ja gram żołnierzem kasy mam sporo i mam bardzo przydatny bonus obniżam lvl broni o 3 do noszenia czyli Deringer z 35 moge nosić na 32 ;) Polecam :D Tymbardziej że mało jest żołnierzy i next upach będą pewnie bonusy do żołnierzy i potem nikt nie bedzie chciał grać innymi klasami ... (Żołnierze mieli najgorzej po tej aktualizacji najsłabsze rzeczy dostali w questach :()
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli jak ja chce byc poszukiwaczem przygód to musze tak rozdawadz umiejętności aby wykonywadz różne prace?? :confused:
i czy jest konkretny poszukiwacz czy są jakies rodzaje poszukiwaczy przygód??:confused: bo kolega pare wądków wyżej napisał że gra Poszukiwaczem/Traperem. :)

niekonieczni
poszukiwaczowi najbardziej opyla się pakować wg mnie w handel lub zaskoczenie (ze wskazaniem na zaskoczenie), później ma prace z wysokim szczęściem ( transport ammo, handlowanie z Indianami, misjonarze)
ja na s3 ładuje wszystko w zaskoczenie

 

DeletedUser

Gość
Gość
Krystian96 jest taka opcja jak edytuj :D

Ja wolę z tych dwóch budowniczego, ponieważ szybciej się wbija lvl... :cool:
Ja gram akurat zawadiaką i nie zamieniłbym tej klasy na żadną inną, ponieważ uwielbiam pojedynki :D


Czy ja wiem czy sie szybciej wbija mam Poszukiwacza na 8 świecie i zadania dla klasy robilem i w ciagu 3 dni nabilem 6 poziomow:)

Budowniczym gram na swiecie 3 takze nie narzekam

leczy wydaje mi sie ze poszukiwacz ma lepsze cechy do tej gry
darmowe spania w hotelach , znalezienia przedmiotow itp:)
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Podaj 4 klasy postaci.A nie w ankiecie napiszesz 2 klasy a w wątku napiszesz która jest najlepsza...
 

DeletedUser5011

Gość
Gość
Mam okazję grać wszystkimi klasami postaci w the westa i podsumuję:
Najlepiej gra mi się żołnierzem- niby 3 lvle wcześniej można używać broni, jednak w walce jest to niezastąpione. Kiedy zawadiaka bawi się jeszcze procami, to ty masz już do dyspozycji strzelbę, która zadaje dużo wyższy dmg.
Poza tym masz większy bonus do życia i na obronie walczysz taktycznie- to też sporo daje.
2. Bobek- jeśli lubisz budować a nie niszczyć, to ukochasz sobie tą klasę. Na trzecim świecie nieźle nawet mi nim idzie, poza tym jest dostęp do wielu dobrych prac z samego budowania. Minus to natomiast bardzo mała skuteczność w czasie walki- żeby wygrać to twój przeciwnik musi być frajerem albo używać broni 10x słabszej niż ty ;p.
3. Poszukiwacz- klasa którą gram od niedawna, jednak już mi przypadła do gustu.
Chyba jako jedyna nie potrzebuje tak naprawdę miasta, więc można żyć bez walk.
Dróg rozwoju jest całkiem sporo (handlowiec, kowboj, traper etc) więc nie trzeba się koniecznie trzymać ciągle tych samych skilli. Moim zdaniem najlepsza klasa na start.
4. Zawadiaka- W moim mniemaniu zawadiaka jest najsłabaszą klasą postaci.
Skuteczny w łojeniu bobów w walce z żołnierzem wygrywa jedynie poprzez wyższy lvl.
Mimo bonusu szybszego poruszania się oraz zabierania większych pieniędzy z pojedynku-
Klasa ta jest dla mnie po prostu za cienka. Może zawadiaką do walki jakoś inaczej się skille rozkłada, nie wiem, jednak nim nie mogłem wygrać walki z kimś nawet 2 lvle wyżej.

Podsumowując powiem, że to jest mój subiektywny ranking, i nikt nie musi się z nim zgadzać.
Pozdrawiam wszystkich graczy :)
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Zależy jaki jesteś i co lubisz....Najlepiej zagraj na innych światach każdą postacią i wtedy będziesz wiedział....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód jest najlepszy wybierz go to nie będziesz żałował:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam sie z poprzednikami; najlepsza klasa postaci nie istnieje. Za to sa takie ktore lubimy bardziej, bo mamy rozne upodobania w grze. Ja na przyklad wole poszukiwacza przygod niz budowniczego, bo kiedy wiekszosc miast na s.1 bedzie mialo maksymalna ilosc punktow, to bobi beda niepotrzebni i zostana zastepowani przez zawadiakow i zolnierzy, czyli ludzi dobrych w pojedynkach (w wiekszosci przypadkow, no ale nie zawsze :). Ja lubie robic zadania i zyc "w wolnosci" - nie mam jednego miasta i przewaznie wchodze do jakiegos tylko na zakupy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klasa postaci.. zależo co kogo kręci, czy rozbudowywanie Miasta czy wciąż po za Miastem. Jeden woli siedzieć w miejscu, drugiego ciagnie do przygód.. i co tu wybrać?:D

Na ankieta nie ma tematu: Jaka jest lepsza klasa - bo wszystkie są równe! :cool:

Ale raczej tematem jest: Jaką klasę wybrało więcej graczy ;)

Ja gram na wszystkich klasach, szczerze mówiąc to najlepiej na żołnierzu, lubie pojeydynki.. a z tych dwuch to podróżnika wolę bo w miejscu nie mogę usiedzieć:p
 

DeletedUser12275

Gość
Gość
na poczatku grałem poszukiwaczem doszedlem do 40 lvl i nuuuuda teraz jade bobem i super jest wydobycie zelaza i kasy mam jak lodu i do tego budowa rancza i lvl szubko leca :D
polecam BOBA
 
Status
Zamknięty.
Do góry