Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Każda klasa jest dobra na swój sposób, a wszystko zależy od tego jak rozłożysz cechy i umy. I to wszystko :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niedawno dołączałam do gry The West i mimo, że poczytałam troszkę na forum Waszych postów, przy wyborze postaci kierowałam się wyłącznie intuicją i tym co lubię robić :) Ponieważ z moją naturą najbliżej miał poszukiwacz przygód tak też zostało - jestem poszukiwaczem przygód :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód ponieważ jest 10% więcej szans na znalezienie produktu (przedmiot z pracy) i 10% więcej Doś albo kasy :) jak chcecie miec JAKIŚ fort to poszukiwacz bo inaczej przedmiotu nie znajdziecie (nawet po 2 godz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy co wolisz. Obie klasy są bardzo fajne, ale każda na swój sposób. Ja wybrałem Poszukiwacza, bo spodobały mi się jego bonusy, oraz jego wszechstronność rozwoju.
 

DeletedUser

Gość
Gość
osobiście gram dwoma klasami. Na jedynym świecie mam robotnika, na innym poszukiwacza przygód i obie są niezłe. gdybym miał wybierać to wolę chyba poszukiwacza. jako jedyna klasa może grać bez miasta i szybko wbija kolejne lev. umiejki może rozdać jak chce, ja osbiście daję w pułapki, potem będę wrzucać na strzelanie. zabawna sprawa.
robol 2 h ropy 179$
poszukiwacz 2 h kradzież koni 198$
 

DeletedUser

Gość
Gość
robol 2 h ropy 179$
poszukiwacz 2 h kradzież koni 198$

Robotnik - 2h ropy - 334$ i 2 oleje. To od szczęścia zależy. Nie mam raportu z kradzieży koni, więc nie orientuję się w tej pracy.

EDIT: Na pierszy raz weź poszukiwacza i poznaj mechanizm gry. Później (z tych dwóch) weź poszukiwacza i rozdaj punkty wg jakiejś tam strategii. Mi po pewnym czasie znudził się pp, więc wziąłem robotnika. A ile satysfakcji daje mi rozbudowa własnego miasta ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wybrałem PP i nie jestem zadowolony :D

Gdybym mógł zmienić klasę postaci, zmieniłbym na żołnierza. Z tych dwóch... ja wiem... u boba jest łatwiej rozdawać umiejętności - budowanie, siła, dowodzenie. Poza tym można szybko dojść do dobrych prać ładując wszystko w budowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli chcesz iść na expa to najlepiej brać boba, któremu będziesz dawał skille jak poszukiwaczowi
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Wg.mnie bob to taka sobie średnia klasa postaci,dajesz tylko w siłę,siłę udeżenia i budowanie.Dzięki temu masz na 20 poziomie dobre prace typu wycinka lasów,kopanie grobów itp.Trochę dajeszz w celowanie i unik i jesteś dobry do zadań,pojedynków i dobrze-opłacalnych prac.Broń fortową kupujesz na 30 lvl i masz dużo pkt.życia,a wtedy jesteś już dobry do wszystkiego.
Natomiast poszukiwacz nie musi mieć miasta jest uwolniony od pojedynków,bitew fortowych i co najważniejsze od płacenia podatków.Robi zadania,ma kupę lodu(kasy) i czasem idzie do miasta po ciuszek.Jako poszukiwacz(bez miasta) polecam handel i zakładanie pułapek.
Jako poszukiwacz z miastem(pojedynkowicz) polecam zaskoczenie,unik i handel.
Żołnierz organizuje bitwy na fort,nie lubi pojedynków.Żaden zawadiaka mu nie podskoczy,żołnierze zakładają zwykle własne miasta,czasami je rozbudowują,czasem się pojedynkóją i często atakują forty.Na 25 lvl masz pracę ustanawianie prawa własności,wycinka lasów i jak cię ktoś zaatakuje to zawsze wygrasz.
Zawadiaka dołącza do czyjegoś miasta i się pojedynkuje.To klasa dla doświadczonych graczy którzy pojedynkują się 5 razy dziennie.Zawadiacy powinni dawać umiejętności tylko w siłę udzerzenia\strzelanie,zaskoczenie,celowanie unik.
Zawadiacy to barzo dobre źrudło dochodu dla miast.Lecz nawet najlepszy pojedynkowicz nie wygra z żołnierzem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg.mnie bob to taka sobie średnia klasa postaci,dajesz tylko w siłę,siłę udeżenia i budowanie.
człowieku, weź się w czoło puknij i nie wprowadzaj ludzi w błąd. jak coś piszesz, używaj słownika.
topic.: zacząłem grać na s1 w pierwszym dniu gry. czekałem na 10 lvl i wybrałem pp. nie narzekam. ten sam wybór padł na becie. mam też 2 bobów(s3, s5) i też nie narzekam. ale pp jest uniwersalny i bardziej mi się podoba, dlatego... pp.
,
,
dobrze-opłacalnych
słownik się kłania 2 raz.
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
poszukiwacz przygód
jeśłi jesteście gdzieś daleko od miasta albo go nie macie mozecie spać przy 1 lub 2 poziomie za darmo
 

DeletedUser

Gość
Gość
1

To zależy jeżeli chczesz być budowniczym daj wszystko w budowe i nie jest powiedziane że bob nie może robić qestów ja mam 52lvl i ukończyłem wszystkie zadania z działu farma, i mam medal Weteran Poszukiwacz Przygód. Bob potrzebuje miasta w przeciwiństwie do poszk.przygód.
Jeżeli chczesz zostać poszukiwaczem to żeby mieć fajne prace to musisz mieć do tych prac um(Nawet z bonem poszk.przygód. dużo zależy od um i eq ) Oczywiste jest to że poszukiwaczem z dobrymi um.łatwo robi się qesty.Poszukiwacz może być pojedynkowiczem ,ale lepiej wybrać do tego zawiadake lub żołnierza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dlamnie to najlepszy jest żołnierz lub poszukiwacz przygód.
 

DeletedUser20449

Gość
Gość
Wiesz to jest też ważne w co chcesz iść.
Jeśli pojedynki to zawadiaka i żołnierz.
 

DeletedUser17526

Gość
Gość
pp pod prace bob do budowania wszystko zależy od gustu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry