Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz znajduje lepsze rzeczy i ma proste zadania z GÓRY CZARNE
 

DeletedUser20544

Gość
Gość
wg. mnie to zawadiaka i poszukiwacz ze sprawnością manualną
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc tak... Jeśli wolisz mieć niezłe prace oraz wykonywać różne zadania polecam poszukiwacza.Jeśli ciekawią cię pojedynki polecam zawadiakę.Jeśli chcesz zbudować miasto...w przyszłym czasie fort polecam budowniczego.Jeśli bronie które ci się spodobały i chcesz mieć je szybciej lub dajesz czasem w punkty życia polecam żołnierza. Nie umiem określić najlepszej każda jest do czegoś innego... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... trudno określić :D
Obie klasy są spoko, ale zaznaczyłem poszukiwacza. Chociaż przy bobie masz prace z niezłym szczęściem (gaszenie pożarów) i na kasę (Wydobycie Ropy):D
Prace nie są złe. A poszukiwaczem to już musisz mieć określoną umiejkę:)
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Są cztery kierunki rozwoju postaci czyli prace,zadania,forty i pojedynki.
Rozbudowa miast to nie jest kierunek!

Poszukiwacz to postać do zadań i do dobrych prac czyli bardzo dobry kierunek postaci.
Żołnierz natomiast to najlepsza postać pod forty i pojedynki.
Powiedzmy sobie szczerze i nie oszukujmy się....zawadiaka jest zdecydowanie gorszy od żołnierza.
Robotnik to też beznadziejna klasa.Czemu?
Otóż jest bardzo narażony na ataki pojedynkowiczów,a kiedy ma całkiem rozbudowane miasto czyli około na 50 poziomie nie ma co robić z wyjątkiem prac na budowanie ale budować tak przez następne 50 lvli to strasznie nudno.

Klasy postaci z pewnością nie są równe.Dominują poszukiwacze i żołnierze.
Myślę że InnoGames Powinno je wyrównać jak najszybciej,w przeciwnym razie zabraknie zawadiaków i robotników.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
boba kazdy atakuje wiec pp. ale i tak najlepszy zolnierz;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko teraz żołnierz ma 3 bonusy. A pp i bob 5. I na forty teraz wszyscy teraz jednakowo dobrzy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pp albo żołnierz - jedno dla spokojnych drugie pojedynkowiczów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód

OK. Na swiecie 11 jeste robotnikiem, ale polecam poszukiwacza, gram nim na 2 innych swiatach. :D
To kogo wybierzesz zalezy od twojego stylu zycia.:cool:
 

DeletedUser21364

Gość
Gość
Poszukiwacz Przygód,

Jestem PP na świecie 1, mam 70 lvl.
Jest on dla mnie lepszy gdyż nie jest tak źle z pojedynkami, bonus do szczęścia, darmowy hotel a poza tym ma kasy po uszy, przynajmniej ja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To bez sensu. Według mnie najlepsze są żołnierz i zawadiaka a ich nie ma. Jestem za poszukiwaczem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram Bobem i Poszukiwaczem Przygód i tymi obydwiema klasami gra mi się super . Moim zdaniem są najlepsze .
Poszukiwacz Przygód ma fajne zadania proste i dużo pieniędzy dostaje się za zadania w szególności w końcówce . no i ma się jeszcze ten darmowy hotel 2 pierwsze .
A bobem jestem i w budowaniu dobry i pojedynkach taki 2 w 1 . Ale bobem mi się gra najlepiej zdecydowanie .


 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszą klasą dla mnie jest zawadiaka.Questy średnio-trudne, bonusy postaci małe(prócz krytyków do fortów), ale jaka satysfakcja z gry::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram poszukiwaczem złota, (przygód)
Nick: Tomsonator
Świat: 3
Cele: Zdobyc Medal Wspierającego Rozwój Gry ::)):
A poza tym w budowniczym nie lubię ich avatarów, (już nie będę ubliżał)
i nie lubie rozbudowy miasta (strata czasu) teraz na serwerze 3 pełno
tych najlepszych miast, iż ten serwer ma już swoje lata i dużo ludzi przestało grac, dlatego miasta były wolne, pozajmowało się je itd itd itd..
Do rzeczy! Moim znaniem Poszukiwacz Przygód jest lepszy niż Budowniczy.

I jeszcze coś, Poszukiwacz przygód - Indiana Jones
Budowniczy - Kto? Mietek z budowy? Bob budowniczy?
(wiem że to bezsensowne ale cóż, musiałem ::D:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem w grze jest więcej opcji poszukiwaczem przygód. ( sam nim gram )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy co chcesz robić.
Można mieć boba, zbudować miasto, a potem reskil z budowania w życie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najciekawiej się gra zdecydowanie zawadiaką ... Te Hity na fortach są niszczycielskie! A po Aktualizacji 1.30 będzie jeszcze lepiej :I:

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
:mel: Robotnicy to Boby,
:meks: żołnierze to fortowcy,
pif paf zawadiacy to pojedynkowicze,
:traper: poszukiwacze są najbardziej uniwersalni i to klasa dla tych, którzy chcą normalnie grać, a nie robić postać dla kogoś pod coś. Mają bonusy do prac, a właśnie o prace chodzi w zadaniach, a o zadania chodzi w The West.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślę że wybiorę poszukiwacza przygód bo są niespodzianki z misji i może się trafić coś dobrego.Ale i z prac różne rzeczy może znalezć jest kilka % na znalezienie produktu i przedmiotu tego co nie ma w pracy.Poszukiwacz ma dużo misji z niespodzinakami najwięcej ze wszystkich klas i misje jak patrzyłem nie są trudne.Dam tu linka jakby ktoś nie wiedział gdzie weść miałem 46 lvl zawadiaka i konto zostało usunięte.Oto link
http://www.echo-the-west.clanhost.pl/index.php?id=zadania:!::!::!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry