Klasy Postaci

  • Rozpoczynający wątek Daamek
  • Data rozpoczęcia

Która klasa dla Was jest 'lepsza', którą Wam się przyjemniej gra.


  • W sumie głosujących
    607
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wystarczy weść w abc gry i zadania i tam są klasy postaci i wybrać klasę i zadania są wszystkie napisane!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybieram PP ponieważ nie przepadam za pojedynkami, fortami i rozbudową miasta, więc jest mi ono niepotrzebne. PP ma bonusy wspomagające grę bez miasta i skupiające się na pracach co jest idealnym dla mnie połączeniem. No i bardziej podobają mi się avki PP niż Bobów. ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki bonus poszukiwacza wspomaga grę?? jeśli chodzi o to że dużo zarabia, to śmiem się nie zgodzić administracja chce wyciągnąć kasę od graczy a nie wprowadzić jeszcze większą ilość do obiegu
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmpf Myślę że lepszy jest PP . Gram nim puki co z powodzeniem i mi się to podoba . Kończę Góry Czarne na 40 i wbiłem tak z 5 leveli w tydzień . Według mnie jest spoko .
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Zdecydowanie Poszukiwacz Przygód. Dlaczego:?:
Bob jest bardzo nudny.. ciągle buduje, buduje i pisze w profilu "Potwierdzasz swoją słabość jeśli mnie zaatakujesz"... poszukiwacz PRO chodz gram na s11 zawadiaka, na arionie żołnierzem, ale tutaj nie ma tych klas do wyboru:D
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Witam jak myślicie która klasa postaci w grze the-west jest najlepsza :confused: ;)

Proszę pisać jaka i dlaczego :D



Gościu głupie pytanie oczywiście, że Poszukiwacz Przygód ma lepsze zarobki, szczęście do przedmiotów, może spać bezpłatnie w hotelu!
pif pafpif pafpif paf
 
Status
Zamknięty.
Do góry