kolej i tory - poprawione

  • Rozpoczynający wątek Lesio1992
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się poprawiony pomysł??


  • W sumie głosujących
    601
Status
Zamknięty.

DeletedUser10330

Gość
Gość
Ja mam jeszcze jeden dodatkową poprawkę co do kolei: jak jesteś założycielem miasta i chcesz wybudować tory do jakiegoś miasta to musisz uzyskać pozwolenie na wybudowanie torów do tego miasta. Wiem że trochę nie po polsku napisałem. Tak to wszystko ok. Można by było w ten sposób poruszać się pomiędzy miastami z jednego sojuszu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie do Niemców
sam zastanawiałem się, czy nie podać takiego pomysłu

uważam jednak, że pojawianie się tych prac ( kamieniołomów, karczowań lasu, itd.) jest nie potrzebne.

__________________________________________________________

 

DeletedUser

Gość
Gość
Beznadzieja! Już lepszym pomysłem było by opracowanie kolei wiodącej przez całą mapę i która była by dostępna dla wszystkich którzy maja trochę kasy i chcą szybciej dotrzeć do celu! Pomysłu nie da się poprawić bo sam w sobie jest niedopracowany i bezsensowny!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł tylko lepiej by było jak by dworzec się rozbudowywało jak normalny budynek w mieście np było by 10 poziomów i z 1 poziomem rozbudowywał by się dworzec z 2 poziomem tory z 3 poziomem pociągi z 4 poziomem zwiększała by się szybkość pociągu z 5 budowali byśmy mosty z 6 poziomem ustawialo by się ceny biletów z 7 poziomem znów budowali byśmy pociag 8 poziom to poszybszanie pociągu a z 9 mogli byśmy rozbudować połączenia z innymi miastami a z 10 poziomem mogli byśmy się już przemieszczać
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
pomysł świetny, usprawni to komunikacje między miastami i zakupy

Jestem na TAK

EDIT: Mam jednak jedno małe zastrzeżenie: Pociągi wraz z wyższym poziomem rozbudowy powinny dawać tańsze przejazdy albo coś takiego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zbędny pomysł ! Niech wprowadzą najpierw całą Mapę Drogową 2010...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze wspieram pomysły udoskonalające grafike mapy i dodające nowe opcje między miastami NA TAK
 
Status
Zamknięty.
Do góry