Lanie bobów... a moze raczej urojenia bobów?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?


  • W sumie głosujących
    907
Status
Zamknięty.

DeletedUser19363

Gość
Gość
Mnie śmieszą PW z textem bijesz boba nie masz mózgu czy coś, hehe ;;) no cóż trzeba sobie radzić na dzikim zachodzie i takie osoba są ignorowane od razu i jeszcze parę razy ich odwiedzam dla zabawy już, to tak samo jak ja bym mógł płakać na innym świecie że mojego full hpka biją ::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
Jeśli jesteś 100% bobem (w klasie postaci i rozdanych skillach) i inni o tym wiedzą to raczej długo tak nie pożyjesz. Kiedyś byłem pojedynkowiczem i lałem bobów, ale zawsze miałem po tym wyrzuty sumienia ::P: Przyznam, bobki mają ciężko, ale to jest w zasadzie ich wybór, takie życie... Z drugiej strony trochę rozumiem bobów, w końcu kto by chciał być lany kilka razy dziennie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22743

Gość
Gość
Bla bla bla pokrzywdzone boby :)
Przeszkadza ci że cię leją ?
To zrób boba pojedynkowicza proste :)
Możesz tak samo rozłożyć umki jak inni pojedynkowicze :D
Nic trudnego wystarczy chcieć :)
A jeśli budujesz to nie płacz że przegrywasz :)
Jak to się mawia jeden młotkiem wbija gwoździe a drugi po głowie bije :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualnie robotnik jest najgorsza klasą za wszystkich obecnie dostępnych. Ma najgorsze przedmioty klasowe (aż trzy bronie więc do prac można wykorzystać tylko 1 na raz), najmniej punktów cech i umiejętności ze wszystkich klas (powinien mieć najwięcej skoro jest od pracy) i zero jakichkolwiek bonusów przydatnych w jakikolwiek sposób do pojedynków. Nawet bonus fortowy jest przydatny tylko w obronie więc nawet na tej płaszczyźnie jest poszkodowany. To są fakty i nikt nie zaprzeczy, że bob ma najgorzej.
 
Bob klasa jak każda inna, sam sobie zawinił że wygrał boba. Poza tym nie musi być w 100 % bobem. Może n.p. dać trochę w umiejętności pojedynkowe::D:
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Popieram tottenhama :D
Wieśniak ma boba i kopie ludzi w ciul :p
A poszukiwacz to jakie ma umki do pojedynków ?
Takie jak i bob :p

Co prawda wedle mnie bob ma najgorsze bonusy ze wszystkich klas :)
Bo oprócz bonusu do budowania nie ma nic ciekawego :)
Nawet ten fortowy jak napisał Azon :(
Powinni go zmienić na coś ciekawszego :)
Mogło by być np. poczynając od drugiej rundy masz 10% szansy na o3manie połowy obrażeń od każdego o3manego strzału w danej rundzie :)

Myślę że to wzmocniło by również pozycję i przydatność bobów na fortach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualnie robotnik jest najgorsza klasą za wszystkich obecnie dostępnych. Ma najgorsze przedmioty klasowe (aż trzy bronie więc do prac można wykorzystać tylko 1 na raz), najmniej punktów cech i umiejętności ze wszystkich klas (powinien mieć najwięcej skoro jest od pracy) i zero jakichkolwiek bonusów przydatnych w jakikolwiek sposób do pojedynków. Nawet bonus fortowy jest przydatny tylko w obronie więc nawet na tej płaszczyźnie jest poszkodowany. To są fakty i nikt nie zaprzeczy, że bob ma najgorzej.

Na Angielskim forum TW jest pewna ciekawostka jeśli chodzi o budowniczych w walce o fort-jeśli odpowiednio się rozdaje umiejetności fortowe (po równo w każdą),budowniczy ma takie bonusy do strzelania i uników jak na baszcie,a wiemy jak dobre są to bonusy :I:
Nie wiem czy jest to prawdą,ale gdyby było,to prawie każda walka fortowa dla takiego boba kończyła by się ponad 1000 expa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram tottenhama :D
Wieśniak ma boba i kopie ludzi w ciul :p
A poszukiwacz to jakie ma umki do pojedynków ?
Takie jak i bob :p)

Właściwie to właśnie poszukiwacz może być najlepszym pojedynkowiczem. Dostaje on najwięcej do rozdania pkt umiejętności i cech. Rozdane umiejętności bezpośrednio wpływają na wynik pojedynku więc jako atakujący PP jest najlepszy. Co do samych bonusów. Darmowe spanie do 2 poziomu w hotelu też może się przydać aby szybko odzyskać siły po pojedynku będąc daleko od domu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boby same sobie sa winne Tym placzem sami prowokuja ataki Jak widze opis postaci w tym stylu atakuje bez namyslu Sam kiedys na 1 swiecie bylem bobem i niezle mi sie gralo a w pojedynkach tez bylem niezly No ale jesli ktos daje all w budowanie sam sobie jest winny
Zreszta od czego sa w miescie rewolwerowcy ?- powinni boba bronic i krwawo pomscic
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Obecnie bob na rozwiniętych światach to nie all w budowanie tylko all w HP + premka :p - więc parafrazując pewną piosenkę "Dziś prawdziwych bobów już nie ma..." oczywiście wiadomo że są, lecz obecnie większość pojedynkowiczów przeszło z BOBów na fortowców 100% siła i życie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25829

Gość
Gość
Bob żali się że ktoś go atakuje a jak nadarzy się mu okazja i jakiś pojedynkowicz zakłada eq pod prace to go atakuje... Sam tego doświadczyłem;P
Ja wyzywając gracza patrze na lvl pojedynków a nie na klase :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jak zobacze że bob naprzykład napisze Atakujesz boba jesteś ciota to mnie jescze bardzije mnie motywuje żeby go zlac
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Osobiście nie uważam, żeby lanie bobów było czymś bardzo złym, ale ktoś kto bije ich cały czas, nie ma się czym chwalić. Bob wiadomo, nie wygra z pojedynkowiczem.
Ale pisząc "jego wina, że wybrał taką klasę", "mógł nie wybierać", "ale nup, płacze, że ze mną przegrywa" udowadniacie, że jesteście na podobnym poziomie rozwoju intelektualnym. Bob jest konieczny w grze, bo kto inny budował by nam miasta, w tym grabarza, dzięki któremu da się bić?
Zawadiak? Żołnierz?
Nie wydaje mi się. Więc atakując ich, pamiętajcie, że światy istnieją tak naprawdę tylko dzięki nim, więc okażcie choć trochę szacunku za ich pracę.
Ps.
Często ludzi ze starych światów, doświadczeni już, zakładają boba na nowych światach aby pomóc w ich rozwoju, aby pomóc wam, więc powtarzam, okażcie szacunek i podziękujcie im za pracę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście nie uważam, żeby lanie bobów było czymś bardzo złym, ale ktoś kto bije ich cały czas, nie ma się czym chwalić. Bob wiadomo, nie wygra z pojedynkowiczem.
Ale pisząc "jego wina, że wybrał taką klasę", "mógł nie wybierać", "ale nup, płacze, że ze mną przegrywa" udowadniacie, że jesteście na podobnym poziomie rozwoju intelektualnym. Bob jest konieczny w grze, bo kto inny budował by nam miasta, w tym grabarza, dzięki któremu da się bić?
Zawadiak? Żołnierz?
Nie wydaje mi się. Więc atakując ich, pamiętajcie, że światy istnieją tak naprawdę tylko dzięki nim, więc okażcie choć trochę szacunku za ich pracę.
Ps.
Często ludzi ze starych światów, doświadczeni już, zakładają boba na nowych światach aby pomóc w ich rozwoju, aby pomóc wam, więc powtarzam, okażcie szacunek i podziękujcie im za pracę.

popieram sam tak zrobiłem na dakocie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myśląc w ten sposób, że jeżeli atakowanie bobów to noob-skie posunięcia i dziecięce pomysły, to możemy stwierdzić, że tak samo jest kiedy atakujemy fortowca albo PP-ka... hmpf Czemu niby mamy zrezygnować z możliwości zarobienia exp-a jakim są inne klasy postaci (buildy)? Gdyby było to czymś nieregulaminowym, to by tego zabronili... Ale to tylko gra... Trzeba zrozumieć ryzyko z wybraniem danej klasy i grać dalej... Każda klasa ma + i - ;;)
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Theodore, przyczytaj mojego powyższego posta.
Bez fortowców dało by się żyć, świat by się jakoś rozwinął.
Oni to tak naprawdę expiarze(przynajmniej większość)-nie mówię o wyjątkach, które chodzą na bitwę wygrać, słuchają się rozkazów itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właściwie to właśnie poszukiwacz może być najlepszym pojedynkowiczem. Dostaje on najwięcej do rozdania pkt umiejętności i cech. Rozdane umiejętności bezpośrednio wpływają na wynik pojedynku więc jako atakujący PP jest najlepszy. Co do samych bonusów. Darmowe spanie do 2 poziomu w hotelu też może się przydać aby szybko odzyskać siły po pojedynku będąc daleko od domu.
proponuje porównanie zawadiaki z poszukiwaczem podkreślone przydaje się do pojedynków






poszukiwacz

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.

Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.

Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu.

Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 10%.

Poczynając od 2. trafienia w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 25% szans, aby przez resztę tej rundy ani razu nie zostać trafionym.

zawadiaka


Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.

Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 40% szybciej.

Dostajesz 10% więcej pieniędzy za pojedynek.

W bitwie o fort masz 10% szans na zadanie trafienia krytycznego. Takie trafienie zadaje dodatkowe obrażenia w postaci 10% maksymalnej liczby punktów życia.

Możesz się pojedynkować w promieniu 15 minut marszu bez konieczności podróżowania
.
Poprzez trening percepcji, możesz zobaczyć w menu pojedynków jaką broń oraz umiejętności z ubioru posiadają przeciwnicy.



żołnierz


Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz
dodatkowo 5 punktów życia.

Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy.

Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.

W bitwie o fort zwiększasz umiejętność dowodzenia swoją i swoich sąsiadów

o 25% własnej umiejętności dowodzenia.





A BOB FAKTYCZNIE ZERO
 

DeletedUser

Gość
Gość
proponuje porównanie zawadiaki z poszukiwaczem podkreślone przydaje się do pojedynków






poszukiwacz

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.

Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.

Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu.

Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 10%.

Poczynając od 2. trafienia w ciągu jednej rundy bitwy o fort, masz 25% szans, aby przez resztę tej rundy ani razu nie zostać trafionym.

zawadiaka


Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.

Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 40% szybciej.

Dostajesz 10% więcej pieniędzy za pojedynek.

W bitwie o fort masz 10% szans na zadanie trafienia krytycznego. Takie trafienie zadaje dodatkowe obrażenia w postaci 10% maksymalnej liczby punktów życia.

Możesz się pojedynkować w promieniu 15 minut marszu bez konieczności podróżowania
.
Poprzez trening percepcji, możesz zobaczyć w menu pojedynków jaką broń oraz umiejętności z ubioru posiadają przeciwnicy.



żołnierz


Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz
dodatkowo 5 punktów życia.

Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy.

Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.

W bitwie o fort zwiększasz umiejętność dowodzenia swoją i swoich sąsiadów

o 25% własnej umiejętności dowodzenia.





A BOB FAKTYCZNIE ZERO

Zauważ, że żaden z bonusów nie wpływa bezpośrednio na wynik pojedynku (za wyjątkiem bonusu taktyki w przypadku obrony żołnierza) a już większa ilość punktów cech i umiejętności poszukiwacza owszem. Właściwie na dzień dzisiejszy robotnik nie nadaje się do niczego poza rozbudową. A z tego ani pieniędzy ani zbyt wiele doświadczenie. Nie można znaleźć żadnych przedmiotów czy produktów więc samo budowanie jest cholernie nudne. Na dodatek jak już wspomniałem ma najgorsze przedmioty klasowe i dostaje najmniej punktów umiejętności i cech. Na chwile obecną nie polecałbym tej klasy nikomu. Nawet zapełni budowniczy lepiej zrobią wybierając poszukiwacza. Mniejszy wzrost motywacji zastąpią częstszymi pracami z dobrym exp i $. Zaś bonus dodający więcej pkt rozbudowy dodatkowymi pkt cech z zadań klasowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry