Lanie bobów... a moze raczej urojenia bobów?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz?


  • W sumie głosujących
    907
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Hubcio-2 napisał:
Ja jak zobacze że bob naprzykład napisze Atakujesz boba jesteś ciota to mnie jescze bardzije mnie motywuje żeby go zlac

Chyba nie rozumiem, bez obrazy ale z tego co napisałeś wynika, że motywuje cię to, że jesteś ciotą?? Hmmm, dziwne...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bob normalna klasa mogli nie wybierać takiej jak mają się żalić.
 

DeletedUser11744

Gość
Gość
Kiedyś na s8, miałem boba byłem atakowany po parę razy dziennie lecz nie to skłoniło mnie by porzucić tę postać.Moim zdaniem gra bobem jest po pierwsze strasznie nudna, nawet jeśli daje się wszystkie umiejki w budowanie to i tak w mieście znajdzie się paru bobków którzy mają więcej , kasy na ekwipunek nie ma ponieważ została zrabowana w pojedynku, questy odpadają bo na prace zabrakło skilla który został ulokowany w nic nie potrzebne budowanie.Po drugie uważam że to bardzo pokrzywdzona klasa z taką ilością minusów powinna być premiowana bardziej przydatnymi bonusami, 10% więcej doświadczenia z prac to chyba żart twórców gry aniżeli realne udogodnienie. Co do atakowania bobów jest tylko jedna najprawdziwsza racja : atakować non stop może gdy zainteresowanie tą klasą znacznie spadnie zostaną wprowadzone odpowiednie poprawki. A co do tekstów typu Atakujesz boba jaki żal itp. wymyślają dzieci niezadowolenie ze swojego wyboru,raczej żaden dojrzały gracz nie wpadł by na pomysł masowego lamentowania nad własnym błędem:rolleyes::kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też grałem bobem i również na s8:D

Późno zacząłem, jakoś ponad rok temu, od początku full budowanie i grało mi się bardzo wygodnie, zrobiłem reskill na około 63 poziomie pod forty, nie robiłem sobie 48h - dostawałem jeden atak na kilka/kilkanaście dni, poziom pojedynków niemal przez całą grę tą postacią miałem taki sam jak poziom postaci.
W dodatku bob na swojej baszcie...:)
 

DeletedUser11744

Gość
Gość
Też grałem bobem i również na s8:D

Późno zacząłem, jakoś ponad rok temu, od początku full budowanie i grało mi się bardzo wygodnie, zrobiłem reskill na około 63 poziomie pod forty, nie robiłem sobie 48h - dostawałem jeden atak na kilka/kilkanaście dni, poziom pojedynków niemal przez całą grę tą postacią miałem taki sam jak poziom postaci.
W dodatku bob na swojej baszcie...:)

Miałeś fart że cie nikt nie upatrzył na farmę.. jednemu coś nie tak podpasuje poskarży się w mieście i omdlenie gwarant ;] albo może ja miałem takiego pecha że wydawało mi się iż mój dzielny robotnik walczy z połową serwera :D . Ta gra pod każdym kątem ma niewidoczny,nieoficjalny skil.. jest to Szczęście :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałeś fart że cie nikt nie upatrzył na farmę.. jednemu coś nie tak podpasuje poskarży się w mieście i omdlenie gwarant ;] albo może ja miałem takiego pecha że wydawało mi się iż mój dzielny robotnik walczy z połową serwera :D . Ta gra pod każdym kątem ma niewidoczny,nieoficjalny skil.. jest to Szczęście :)

Chyba różnica polega na tym, że zacząłeś na początku, prawda?:)

Wtedy cieniaski nabijają expa na bobach;)


Dłużniek, napisałem, że mi bardzo dobrze się bobem grało:)
Nie preferuję lania jednego gracza za mniej, niż 600 expa, na niższych levelach (30-40) i tak lałem graczy z jak najwyższym levelem pojedynków, dlatego napisałem "cieniaski":D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry