loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,kiedy u nas bedzie loteria? na becie juz jest a u nas kiedy mozna się spodziewać?
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Nie nazwałbym tego loterią, bo nic nie losujesz tylko możesz kupić. Chyba że na naszych serwerach będzie to wyglądało inaczej niż na becie :)
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Będzie tak samo jak wszędzie, można to nazwać bazarem Świątecznym ;)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
No na Jicarilla to trochę ciężka sprawa z tymi losowaniami ale pewnie będą musieli przeboleć.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Najlepiej gdyby całkiem ceny zmienili i typ myślenia :D
Mogli by zrobić losowanie za darmo, upy i bryłki oraz kupno ich nawet w tej cenie :p
Zawsze było losowanie. Taki targ to ja na 40lvl to mam w 4 literach :p
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
§11 Zabrania się podawania na forum ID przedmiotów oraz publikowania wszelkich informacji dotyczących nowości, które nie zostały wprowadzone do polskiej wersji gry The West. Dozwolona jest dyskusja, bez podawania szczegółów dot. nowych przedmiotów, zadań, osiągnięć, loterii.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A mnie się podoba pomysł. Uzupełnię braki w kolekcji bez angażowania bryłek :) Tym razem INNO trzeba pochwalić. Albo i nie......

Więcej przemyśleń gdy będzie już wolno mówić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wlasnie, prosze zostawic ten temat do publikacji eventu, ja tez chetnie wypowiem swoje zdanie na owy temat ;)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Czekamy do loterii , zobaczymy co i jak i rozpoczniemy dyskusję ;) Można i teraz dyskutować ale szczegóły nie mogą paść na forum.
 

Nie lubię tego cytatu, ale id już na pl jest, przycisk na pl jest wgrany tylko zablokowany więc mając dobrego adwokata wywalczyłbym prawo do dyskusji już dziś :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co dali zamiast tego na becie jest 1000 razy gorsze, bo ceny sę nie w wprostproporcjonalne do wartości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co dali zamiast tego na becie jest 1000 razy gorsze, bo ceny sę nie w wprostproporcjonalne do wartości.

Uważasz, ze skrzynki za $ są za tanie? Jak dla mnie jest ok, za więcej chyba by nikt nie kupił. Pojedyncze przedmioty są wystawione tylko w ograniczonej liczbie więc nie ma się co martwić, za to będzie fajny ewent z polowaniem na okazje.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Uważasz, ze skrzynki za $ są za tanie? Jak dla mnie jest ok, za więcej chyba by nikt nie kupił. Pojedyncze przedmioty są wystawione tylko w ograniczonej liczbie więc nie ma się co martwić, za to będzie fajny ewent z polowaniem na okazje.

A kto tu pisze o skrzynkach :gwizd:
Np. Naszyjniki są dużo za drogie, a kurtki za tanie
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Spokojnie. To dopiero beta więc wszystko się może zmienić jeszcze. Zaczekajmy z krytyką do uruchomienia loterio-wyprzedaży na światach produkcyjnych.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Spokojnie. To dopiero beta więc wszystko się może zmienić jeszcze. Zaczekajmy z krytyką do uruchomienia loterio-wyprzedaży na światach produkcyjnych.

nazwałbym to bardziej eventem :) do loterii to ani trochę się nie umywa, przynajmniej z tego co jest na becie można tak wywnioskować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry