loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30593

Gość
Gość
"brak dostępu do... przez około 5 minut"
znowu coś zepsuli ::DD:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A ja mam takie pytanko, Onufry: moze dalo by sie cos zrobic z tymi, ktorzy maja wiecej niz jedna deklaracje niepodleglosci? Bo co z nia mozna zrobic... oddac za 0 do handlarza o_O

Zgłosiłem .

"brak dostępu do... przez około 5 minut"
znowu coś zepsuli ::DD:

Nie zepsuli tylko naprawiali. Chociażby przycisk Sell w sklepiku i kilka innych małych niedociągnięć.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Czy tymi małymi niedociągnięciami są również zmienione szanse dropu lepszych itemków? Po przerwie 4 worki i same kapelutki i nie tylko u mnie taka nagła zmiana :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czy tymi małymi niedociągnięciami są również zmienione szanse dropu lepszych itemków? Po przerwie 4 worki i same kapelutki i nie tylko u mnie taka nagła zmiana :p

Nie, drop nie był zmieniany, pecha masz. Głownie tłumaczenia, zmiana nazwy zadania jednego związanego z tymi paniami z wąsami na "Dramatyczne historie" :p i brak cen przy towarach w sklepach w mieście. Pewnie zauważyliście, że od wczoraj ich nie było.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Udało się komuś skompletować set zimowy przed 13? Czy na s1 padł rekord:ind:
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
2 worki za brylki i 3 za dolary.
Dropy to buty eatona, konik carta, naszyjnik elfego, kurtka z nowego setu oraz kapelutek freemana, wiec nie jest zle.
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
A ja powiem tak odnośnie loteri: myśleli ze po raz kolejny zarobią krocie, przeliczyli się.. nie bedę w tej pseudo loterii uczestniczył. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem 3 worki. Spodnie JJ, Kurtka Bacy i Nóż Chinga, tylko kto to teraz kupi? Ceny napewno polecą w dół, bo każdy może to sobie wydropić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na razie na 12 losów:
-Strzelba WM
-Toporek Bacy
-Pistolec Fishera
-Spodnie Freemana
-Jakieś tam paski, buty, szaliki kapelusze

Nie jest źle
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Kupiłem 3 worki. Spodnie JJ, Kurtka Bacy i Nóż Chinga, tylko kto to teraz kupi? Ceny napewno polecą w dół, bo każdy może to sobie wydropić...

no każdy każdy, tobie 3 worki za 150k takie rzeczy a innym 20 worków za 1kk i same krawaty/kapelusze ewentualnie pas fishera :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc teraz miejmy nadzieję, że po zgłoszeniu Onufrego będzie można sprzedawać deklaracje na targu. Sam dostałem ją na Dakocie a nie gram tam wcale a chętnie bym się jej pozbył za pokaźną sumkę :gwizd:
 

DeletedUser30648

Gość
Gość
Takie pytanie mam.Czy ten nowy zestaw będzie się dało sprzedawać? Dla mnie na iro to coś jest bezużyteczne bo zanim tam dobije do tego 100 to pojawi się coś lepszego pewnie a tak to bym przynajmniej komuś mógł to opchnąć.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Takie pytanie mam.Czy ten nowy zestaw będzie się dało sprzedawać? Dla mnie na iro to coś jest bezużyteczne bo zanim tam dobije do tego 100 to pojawi się coś lepszego pewnie a tak to bym przynajmniej komuś mógł to opchnąć.

da się go wystawić na aukcję, chociaż zdanie "nie na sprzedaż" jest niespójne ze zdaniem "mozna wystawić na aukcję" to można to sprzedać, nie u handlarza, ale na targu.
 
Czy teraz można jeszcze zdobyć w jakiś sposób kartofelka marcepanowego, owies, piernika i inne łakocie, które były dostępne w loteriach z poprzednich lat? Jeśli nie, to bardzo szkoda, że nie pojawiły się do zdobycia w kalendarzu adwentowym. ::(: Prawie pokończyły mi się zapasy, więc może udałoby się handlować nimi na targu tak, jak kiedyś? W chwili obecnej handel nimi nie jest możliwy, a to niesprawiedliwe, bo można handlować np. jajkami wielkanocnymi, które też dają takie bonusy. ::(:
 
Status
Zamknięty.
Do góry