loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Cytat:
Napisał MrW. Zobacz post
3 TW się kończy
Zawsze mnie bawią takie pseudo analizy kondycji gry, dokonywane przez domorosłych znawców rynku gier przeglądarkowych.
Przy wprowadzaniu 2.0 już się miał skończyć, to miał być gwóźdź do trumny TW, jakoś minął ponad rok i nadal tu jesteśmy.

Mnie natomiast bawi wyrywania kilku słów ze zdania i mówienie o pseudo robocie :I:
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Cytat:
Napisał MrW. Zobacz post
3 TW się kończy
Zawsze mnie bawią takie pseudo analizy kondycji gry, dokonywane przez domorosłych znawców rynku gier przeglądarkowych.
Przy wprowadzaniu 2.0 już się miał skończyć, to miał być gwóźdź do trumny TW, jakoś minął ponad rok i nadal tu jesteśmy.

Mnie natomiast bawi wyrywania kilku słów ze zdania i mówienie o pseudo robocie :I:

a mnie bawi jak ludzie kopiują wszystko co widzą zamiast kliknąć "cytat"
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Cytat:
Napisał Onufry Zobacz post
Cytat:
Napisał KsF09 Zobacz post
A ja mam takie pytanko, Onufry: moze dalo by sie cos zrobic z tymi, ktorzy maja wiecej niz jedna deklaracje niepodleglosci? Bo co z nia mozna zrobic... oddac za 0 do handlarza
Zgłosiłem .
I jak Onu, jakies wiesci?

Z tymi deklaracjami to już pojechali . Zrozumiem jeszcze ze sety dali do tej zabawy ale dając deklaracje które w zamierzeniu miały być tylko dla tych którzy dali rade ja zdobyć z limitowanej edycji.

Albo coś ma być unikatem albo od razu zamiast limitu niech dają normalnie w sklepie dla każdego bez żadnego ograniczenia czasowego.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Z tymi deklaracjami to już pojechali . Zrozumiem jeszcze ze sety dali do tej zabawy ale dając deklaracje które w zamierzeniu miały być tylko dla tych którzy dali rade ja zdobyć z limitowanej edycji.

Albo coś ma być unikatem albo od razu zamiast limitu niech dają normalnie w sklepie dla każdego bez żadnego ograniczenia czasowego.

no dokładnie, jeszcze zt i howdahów brakowało w tych torbach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czymś trzeba nakręcić sprzedaż, pamiętajcie że sprzedają nam teraz odgrzewany kotlet...
No ale ja nie narzekam bo dostałem deklarację za 3 podejściem::DD:
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
To czekamy na loterie wielkanocną , chyba że na nowy rok coś wymyślą :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry