loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie hejce polskiej obsady pilnującej polskich serwerów TW
Ale całe INNO.
Strzał w kolano jeśli nie w głowę. Mamy zbyt dobrze. Ceny na s11 spadły na łeb na szyje. Już ktoś reklamował fortówkę fishera za 250k ja się pytam co to za cena?!
Za łatwy dostęp do tych unikatów dało INNO...

I nie byłem za opcją by było łatwiej... bo teraz to już przesada totalna.
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Fusek ale zobacz oni wydoją z nas kase i bryłki i na wielkanoc bd loteria z nowymi setami :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie hejce polskiej obsady pilnującej polskich serwerów TW
Ale całe INNO.
Strzał w kolano jeśli nie w głowę. Mamy zbyt dobrze. Ceny na s11 spadły na łeb na szyje. Już ktoś reklamował fortówkę fishera za 250k ja się pytam co to za cena?!
Za łatwy dostęp do tych unikatów dało INNO...

I nie byłem za opcją by było łatwiej... bo teraz to już przesada totalna.


Na 12 strzelba Chinga na targu za 200k stoi i nikt nie chce kupić :)
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Targi są tego pełne, a ceny szaleją :D Dawno tak niskich cen nie widziałem, a to dopiero pierwszy dzień. Jeszcze trochę, a nowy secik po 100k będzie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Myślę że w 5 dzień będzie można cały set za 250k kupić :D
//połączono, Weronika
Jednak ludzie mówią że stare jest słabe i to co dawno jest gorsze niż teraz.
Lecz the-west przed 2.0 był lepszy... Nie było takiego ciśnienia na bryłki i $. Jak była loteria to każdy czekał na to cały rok. Dzięki znajomościom można było znaleźć kogoś kto ma rzadki przedmiot. A nie tak jak teraz ,,unikatów" jest więcej na targu niż zwykłych przedmiotów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ceny spadają bo ludziom kasa się skończyła :) W kolejnych dniach nie będzie już takiego szału więc kupujcie póki tanio.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No kurtka freemana na irq po 125k $ a wcześniej była dom kupienia jedna na pół roku za jakieś 500k$ +
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Na szczęście ja i szczęście idziemy razem :D Za 4 torebki:
Strzelba NB :p
Spodnie JJ
Pas Bacy
Kapelutek fishera
Jak dla mnie rewelka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie po co wypisujecie jakie są ceny na każdym świecie, skoro wszędzie są takie same lub przynajmniej podobne. Praktycznie każdy świat działa na tych samych zasadach, jest tam podobna ilość kasy a co się z tym wiąże przedmiotów wypadających z worków ::D:
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak dla mnie makabra z tymi cenami i lootami z toreb , szkoda się wypowiadać ...
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ceny wracają do rozmiarów takich jakie zawsze powinny być. Cała sytuacja pokazuje tylko jak dużo dolarów zalegało na serwerach. O wiele za dużo. Gdyby było ich mniej to i tyle toreb by nie zeszło. Dawne sety loteryjne przestana być unikatami i już. Zostaną niedługo pewnie zastąpione innymi.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Najbardziej cieszą się osoby mające dolary nie biorące udziały wpopzrednich loteriach wydając mnóstwo brył, a płacza i plują sobie osoby ktore wydały krocie na bryły.

Teraz też losuja za bryły ale ceny w shopie za np colta franka 850k a na targu za 200k to chyba cos nie tak :D


Teraz się każdy nachapie itemów które były nie osiągalne, a za chwile kolejna loteria z jeszcze lepszymi setami na starych zasadach i znów to samo pewnie będzie wysokie ceny itp.

Najbardziej zarobili osoby sprzedające wcześniej przedmioty a teraz je odkupują o 4 razy taniej nawet.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie na razie bajka. Kolejne 3 worki. Płaszcz zimowy, Koń Freeman'a, Strzelba Bumppo. U mnie żadnych naszyjników, pasków, butów, kapeluszy na razie. Oby tak dalej :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jak dla mnie na razie bajka. Kolejne 3 worki. Płaszcz zimowy, Koń Freeman'a, Strzelba Bumppo. U mnie żadnych naszyjników, pasków, butów, kapeluszy na razie. Oby tak dalej :D

Takie posty powinny być kasowane żeby nie dołować takich graczy jak ja :d
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż jestem w niemałym szoku po dzisiejszym losowaniu. Niby za 500k dostałem strzelbe EB, McJ, konia carta, spodnie i czape zimową oraz masę naszyjników ale najbardziej zdołowałem się patrząc na targ.
Pod koniec września sprzedałem strzelbę Bacy za 3,5 miliona a dziś ledwo 300k idzie zarobić toż to śmieszne. Owszem spodziewałem się spadku cen ale nie aż tak ::(: Jeśli tak dalej pójdzie to ledwo zwrócą się koszty tych torebek skoro niegdyś super prestiżowe graty typu bronie AQ, set NB, bronie EB cały ten prestiż utracą i będą mieć go tyle a może i mniej niż rzeczy u krawca/rusznikarza czy sklepu wielobranżowego.

Z jednej strony to ogromny plus, zaś z drugiej to jednak lekka wtopa. :p

Wielu wpadło lub dopiero wpadnie w szał okazyjnych zakupów ale nasuwa się pytanie czy warto? marnować spore części majątku na kilka rzeczy które nie mają juz realnej wartości [już pierwszy dzień wyprzedaży zrobił dużo a co będzie pod koniec to chyba nie trudno sobie wyobrazić].

A tak z innej beczki to ciekawy jestem kto kupi teraz te paczki za 3kk $/3k brył skoro już lepiej kupić sobie te 60 toreb i mieć znacznie wiecej.

Ode mnie to tyle póki co bo trochę jestem wstrząśnięty tym dzisiejszym wydarzeniem mimo iż wiedziałem o nim z 2 tygodniowym wyprzedzeniem o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
IG przeprowadziło denominacje dolara. I pozbyło się chyba kilku miliardów $ z serwerów więc teraz odwrócił się proces, który spowodował tak nagły wzrost cen i tego, że rzeczy kosztowały 100 razy drożej niż w sklepie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry