loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Skoro Onufry sie wypowiedzial i oficjalnie poinformowal jak bedzie wygladal siateczny event, to pozwolcie ze zabiore glos :)

Mysle, ze to baaardzo dobry pomysl INNO, na poprzedniej loterii bylo oup, teraz jest $ z gry - czego wiecej mozna chciec, jak nie zdobyc najlepsze mozliwe sety za cos, co mozna zdobyr w grze? Oup zdobyc mozna, $$ tym bardziej - ogromny uklon w strone INNO za takie dzialanie. A dla wszystkich malkontentow powiem tyle: cieszcie sie, ze nie jest tak jak kiedys, ze mozna cos miec jedynie za brylki!

Pomysl z 'kupowaniem losow'(bo w sumie kupujesz randoma) za $$ ma tez inny sens, po prostu $$ na swiatach jest za duzo, ceny sa astronomiczne, a na zakupy powinno sie jezdzic z taczka, wiec taki evencik to doskonala okazja do: a) znormalizowania cen; b) zabrania czesci kasy ze swiatow

Ogolnie wypowiadam sie tu szczegolnie zbulwersowany wszelkimi placzami i zalami na forum bety 'Inno nie da mi w tym roku poczuc magii swiat' i inne cuda wianki, bo skoro chcesz miec dostep do najlepszych itemow w grze to musisz cos zaoferowac, albo jest to realny hajs w postaci brylek, albo cos, co gromadziles w grze czyli oup lub $$.

I nie ma co plakac nad brakiem mozliwosci wykorzystania oup, gdyz je i tak mozna zuzyc na wiele roznych sposobow, a kasa po prostu lezala, a jej wartosc nabywcza spadala.

Szkoda jedynie, ze najnowszy swiat bedzie tak poszlodowany, gdyz kto tam uzbiera 3kk na jakas skrzynie? I jeszcze wieksza role odegraja tam niestety brylki, no ale trudno sie mowi ;)


Zaluje jedynie, ze ani nowy set broni ani nowy set ciuchow nie daje niczego fortowego, aczkolwiek 200pp wyglada strasznie kuszaco.


Podsumowujac, ogromny plus dla INNO i duzy minus dla graczy, oby nasi polscy byli bardziej ogarnieci(plonne nadzieje?)
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Bonusy nowego setu robią się szczególnie ciekawe, gdy weźmiemy pod uwagę planowane podniesienie level capu. Od razu widać, że zaprojektowany został po to, aby pomóc jak najszybciej osiągnąć nowy limit - mamy +33% doświadczenia, 200% prędkości i typowo zadaniowo-pracowe rozłożenie umiejętności.

A co do narzekań, to zawsze znajdą się ludzie, którym nic nie pasuje - pozostałym na pewno spodoba się możliwość zdobycia wszystkich przedmiotów bez kupowania bryłek - także tych, które w poprzednich loteriach dostępne były tylko za walutę premium. Miły ukłon ze strony InnoGames w stronę graczy :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A co do narzekań, to zawsze znajdą się ludzie, którym nic nie pasuje - pozostałym na pewno spodoba się możliwość zdobycia wszystkich przedmiotów bez kupowania bryłek - także tych, które w poprzednich loteriach dostępne były tylko za walutę premium. Miły ukłon ze strony InnoGames w stronę graczy :)

Jak dla mnie to co zrobili mogło by być dodatkiem do loteri... Jednak powinno być coś takiego jak zawsze że możesz losować nawet za obligacje.
To co oni zrobili jest słabe dla nowych graczy którzy nie mają $$ ani nie chcą kupować bryłek.
A co na nowym świecie ? Myślę że tylko 1 osoba ma tam 3kk :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Dodam od siebie tylko tyle, że brak w te święta typowej loterii z 3 nowymi setami, jest odpowiedzią IG na negatywne opinie graczy co do zbyt dużej ilości nowych zestawów. Co prawda jest nowy zestaw zimowy, ale coś musiało być nowego.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Przyłączam się także do pochwał dla INNO. Bardzo dobrze że wprowadzili coś co zdejmie przynajmniej część kasy zalegającej na serwerach. Super pomysł. Brakuje mi tylko tych loteryjnych śmieci: cukierków, golonek itp. oraz przykro że gracze którzy nie dorobili się jeszcze majątku w grze będą musieli obejść się smakiem. Można było dodać jakąś opcję losowanka raz dziennie z szansą dobrego dropu zbliżoną nawet do zera a z cukierkami. Zawsze to dreszczyk emocji dla tych których nie stać na zabawę za dużą kasę. Ogólnie jednak bardzo ok. I brawa dla grafika za nowy set. Jest naprawdę ładny. I bonusy całkiem ciekawe posiada.

Inna sprawa że te zestawy po 3 bańki za chwilę zapewne będą miały tylko wartość kolekcjonerską :) Ale taka kolej rzeczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7810

Gość
Gość
Czy w tych losowych przedmiotach będą się pojawiać itemy z nowego setu?
 

DeletedUser29812

Gość
Gość
Cieszy fakt pewnej elastyczności IG, skoro jednak w końcu zrozumieli że co za dużo setów "imiennych" to nie zdrowo.
Drugim plusem jest użycie $$$ do zakupów, z serwerów zniknie nadmiar tego, co tylko wywoływało szybką inflację.
Trochę szkoda że nie można używać oup na równi z bryłami w losowaniach.

Najważniejsze żeby IG wypracowało stały program "loterii / licytacji.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Czy w tych losowych przedmiotach będą się pojawiać itemy z nowego setu?

nie, ale te torby za 50k będą zawierały i set zimowy, i inne sety z 2013, jeden z sojuszników na becie dostał strzelbę eatona, krawat, strzelbę zimową, i kilka innych mniej znaczących produktów... jak widać opłaca się, za cenę 50k można wywalczyć strzelbę wartą 1kk
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Skąd informacja że nie będą się pojawiały przedmioty z nowego setu? Ja takiej nigdzie nie znalazłem. Z opisu Onufrego można wywnioskować że mogą się pojawiać.
 
W workach za 50k mozna wylosowac wszystko, nawet jest to mylnie opisane, gdyz nie tylko dotycza 2013 roku, ale rowniez wypadaja rzeczy ze swiatecznej loterii z 2012(NB, AQ i Ching)

Ogolnie to leci wszystko, sttzelby, konie, siodla i krawaty oraz kapelusze oczywiscie, a takze szczypce do grila czy nawet deklaracja niepodleglosci :)

Z moim obserwacji z bety wynika, z ze ok 25-35% workow zawiera dobre itemy czyli spodnie, plaszcze, fortowki, bronie, konie, siodla +elementy nowegoo setu... ale oczywiscie wszystko zalezy od szczescia
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
W workach za 50k mozna wylosowac wszystko, nawet jest to mylnie opisane, gdyz nie tylko dotycza 2013 roku, ale rowniez wypadaja rzeczy ze swiatecznej loterii z 2012(NB, AQ i Ching)

Ogolnie to leci wszystko, sttzelby, konie, siodla i krawaty oraz kapelusze oczywiscie, a takze szczypce do grila czy nawet deklaracja niepodleglosci :)

Z moim obserwacji z bety wynika, z ze ok 25-35% workow zawiera dobre itemy czyli spodnie, plaszcze, fortowki, bronie, konie, siodla +elementy nowegoo setu... ale oczywiscie wszystko zalezy od szczescia


deklaracje oraz szczypce do grilla? no cóż... fajnie byłoby coś takiego wylosować ::DD:
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
nie, ale te torby za 50k będą zawierały i set zimowy, i inne sety z 2013, jeden z sojuszników na becie dostał strzelbę eatona, krawat, strzelbę zimową, i kilka innych mniej znaczących produktów... jak widać opłaca się, za cenę 50k można wywalczyć strzelbę wartą 1kk

Są dostępne przedmioty z nowego zestawu w zmieniającym się okienku.Na s11 mają kapelusz z tego zestawu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zwłaszcza ciekawe są oferty np kapeluszy za 50000 które na targu można kupić za 5,7 tyś zachecam do uzupełniania braków w setach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówiłem, że ceny są złe kapelusz za 50 000$, a kurtka za 250 000$
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
zaczęła się loteria, z 17 toreb za 850k i 2 toreb za 100 brył wyleciało:
kurtki:
eatona
jj
baca
strzelby:
jj
bronie:
tomahawk eatona
pasy:
jj
fishera
mcj
konie/siodła:
koń doca
buty:
eatona
naszyjniki:
chinga
nb
baca
carta
fishera
mcj
eatona
kapelusze:
baca
mcj


to by było na tyle... w sumie ::DD: kto by się tam nie cieszył, ale znam osoby które wydały np 1kk a same kapelusze/naszyjniki dostały :gwizd:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Wszystko zależy od szczęścia. Na kilku światach wydałem po 300k i zostałem bankrutem z zestawem naszyjników a na innych wydając 50k w ciągu kilku minut stałem się milionerem :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja kupiłem jeden worek za 50K i wylosowałem nóż AQ. Kwestia szczęścia i tyle.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Już wiem Onufry dlaczego wyprzedałeś jakiś czas temu całe wyposażenie na s.1 Szkoda że nie poszedłem w Twoje ślady :p
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Oh no tak, gdyby nie ten zas... popurtany regulamin, kto wie, czy teraz nie miałbym w eq nic, a w banku jakieś 4kk :)
 
A ja mam takie pytanko, Onufry: moze dalo by sie cos zrobic z tymi, ktorzy maja wiecej niz jedna deklaracje niepodleglosci? Bo co z nia mozna zrobic... oddac za 0 do handlarza o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry