loteria kiedy u nas będzie?

  • Rozpoczynający wątek bartełomiej
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30601

Gość
Gość
Czyli nie tylko ja jestem wstrząśnięty . Gdy zobaczyłem jak w zastraszającym tempie w ciągu 1 dnia staniał płaszcz NB chciałem wziąć jeden z moich nowych pistolecików i sobie strzelić kulkę , ale przetrwałem i czekam aż ceny wrócą na powiedzmy właściwsze tory :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Strasznie ceny poleciały, ale taki ja, który płakał, że się nie liczy bo nie brał udziału w loteriach może się teraz pośmiać ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe ile drożej skoro rynek się nasyci bardziej niż po loterii festowej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to dobrze, że oczyścili serwery z kasy. Kiedyś do tych setów mieli dostęp tylko najbogatsi i wydawało się na nie miliony. Teraz ceny pospadają i zwykli gracze też będą coś mogli mieć oprócz kapelusika i łańcuszka.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Szczerze pomysł może i dobry ale teraz jest tego tak dużo że nikt tych rzeczy nie kupuje.

Wszelkie krawaty i inne chusty można od razu do handlarza sprzedawać tak samo jak kapelusze. No można do tej grupy dorzucić jeszcze niektóre paski i buty.

Z jednej strony IG zrobiło ukłon w stronę graczy którzy nie mieli okazji lub nie byli w stanie zdobyć pewnych setów.

Z drugiej strony ludzie którzy wydawali na ta grę bryłki dostali porządnego kopniaka w tyłek od IG.

Jest i pozytyw dla ludzi grających w ta grę a mianowicie może przejrzą na oczy i zobaczą że nie warto inwestować w ta grę nawet jak pojawią się nowe sety bo z jakiś czas IG zrobi powtórkę.

A IG ? Chyba troszeczkę strzeliło sobie samobója .


I na koniec to co się dzieje na czatach teraz to normalnie śmiech na sali, ludzie się podniecają wklejając co chwile jakąś rzecz jakby wygrali 6 w lotto.

Ogłupienie całkowite.

I na koniec nie żebym narzekał ale takie mam spostrzeżenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Z drugiej strony ludzie którzy wydawali na ta grę bryłki dostali porządnego kopniaka w tyłek od IG.

To tak jak ze wszystkim. Dziś kupisz coś za X złotych jako nowość, za jakiś czas będzie to leżeć w sklepach za 1/2 ceny i nie będzie chętnych na zakup.

I na koniec to co się dzieje na czatach teraz to normalnie śmiech na sali, ludzie się podniecają wklejając co chwile jakąś rzecz jakby wygrali 6 w lotto.

Na czatach jest śmietnik nie od dziś. Już dawno prosiłem żeby zrobili czat handlowy oddzielny. Może zrobią

//edit... 356 otwartych worków, niezliczona masa czapek, kapeluszy, krawatów i innych rzeczy, którymi obecnie jedynie wędrowny nie pogardzi.
Z zimowych rzeczy to:
płaszcza ani jednego
2 strzelby zimowe
2 rewolwery
sporo butów zimowych
sporo czapek zimowych.
Amulety i bombki słabo.
Jeden koń zimowy
ze 2-3 sztuki spodni.
Pasków zimowych też sporo.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No i ludzie wczoraj wypstrykali się z kasy na zero. Dziś już nie ma szaleństwa. Fajnie że nie dałem się ponieść emocjom, obkupiłem się za pół darmo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
//edit... 356 otwartych worków, niezliczona masa czapek, kapeluszy, krawatów i innych rzeczy, którymi obecnie jedynie wędrowny nie pogardzi.

Dziękujemy Onufry za wystawienie tych "śmieci" po śmiesznie niskich cenach, wreszcie można było skompletować tańsze sety za grosze ::):
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Wreszcie skompletuje set AQ.
Tak btw. który set z tych wszystkich które wyszły jest najlepszy do wędrownego?
Ponad 1kk wydałem na loterie, bank pusty :D.
Poleciał z zimowego setu jedynie płaszcz, ale bony takie że warto było, zwłaszcza że reszta dropów też fajna, strzelbki, rewolwery.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomyślałem trochę i doszedłem do wniosku, że już wiem czemu tak się podziało (mam 3 propozycje):
1. Zgodnie z zapowiedziami ma być podniesiony lvl i wprowadzą nowe itemy na lvl 120+ więc będą one miały lepsze bony, a co za tym idzie, aby loterie były dochodowe i opłacalne nowe przedmioty będą jeszcze lepsze.
2. Jeśli nowe zadania na 120+ będą miały jakiś poziom trudności to po wprowadzeniu nowych itemów zapewne trzeba będzie mieć jakiś set loteryjny, aby je zakończyć.
3 TW się kończy więc IG chciało dać graczą radochę (mało prawdopodobne, ale tez tłumaczy).
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Brawo. Błyskotliwa analiza :)

Odpowiedź pierwsza jest prawidłowa. Po podniesieniu levelu będzie kolejna loteria z mega setami stąd wyprzedaż starych zapasów.

Po wczorajszym szaleństwie ludzie zostali goli i weseli, sytuacja na rynku się unormowała. Jedni zbankrutowali inni dorobili się fortuny. Zabawa była przednia :)
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Powiedzmy że ilość płaszczy Bumpoo (na przykład) wzrosła z 20 do 100 . Więc dajmy na to ze cena jego normalna to teraz bd 1kk, czyli jednak może nie stracę tak dużo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż na takim s1 to cena szybko zeszła do 300k więc nie wiem czy dużo [o ile w ogóle] zarobisz. Biorąc pod uwagę że ta wyprzedaż trwa do 6 stycznia to jeszcze sporo ich przybędzie na serwery.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W pierwszy dzień mozna było kupować za praktycznie darmo teraz wszystko wraca do jakiej takiej narmy, jest taniej no, ale nie aż tak jak było pierwszego dnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W pierwszy dzień mozna było kupować za praktycznie darmo teraz wszystko wraca do jakiej takiej narmy, jest taniej no, ale nie aż tak jak było pierwszego dnia.

Panie, bzdury Pan gadasz, ceny cały czas pikują w dół, przynajmniej na 1. serwerze. Zapewne się w końcu zatrzymają, a z czasem nieco nawet podniosą, ale jeszcze nie teraz. Obecnie wiele osób zaczyna polować na okazje z targu, osoby które na tym zarobią zaczną znów kupować worki (wciąż jest to opłacalne mimo niskich cen!) i pojawi się ich jeszcze więcej. Jeśli ceny zaczną się znów podnosić w trakcie trwania loterii to osoby które wciąż mają oszczędności zobaczą w tym szansę na łatwy zarobek i po kilku dniach wrócimy do niskiego poziomu. Aby ceny wzrosły na stałe event musi się skończyć - jeśli rynek się nasyci albo ludziom zacznie brakować kasy to $ to wartość tych przedmiotów się nie podniesie - nie będzie nikogo kto by je kupił.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Jak się ma bonus setu zimowego do zdobywanego doświadczenia z walk fortowych ? O ile na pracach to działa to na fortach chyba nie. Chciałem dziś to sprawdzić i dostałem 4500 exp, czyli tyle co zawsze.

Czy jest tak, że gdybym miał dostać np. 3k expa to by mi dopiero wliczyło ten bonus doświadczenia i bym dostał te +30% więcej, a jak się ma max 4500 to już nie działa bonus ?

EDIT: czyli jak sie full expa dostaje za bitwe to nie dziala bonus, a już myślałem, że będzie z 6k expa za walkę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
3 TW się kończy

Zawsze mnie bawią takie pseudo analizy kondycji gry, dokonywane przez domorosłych znawców rynku gier przeglądarkowych.
Przy wprowadzaniu 2.0 już się miał skończyć, to miał być gwóźdź do trumny TW, jakoś minął ponad rok i nadal tu jesteśmy.

Chciałem dziś to sprawdzić i dostałem 4500 exp, czyli tyle co zawsze.

Limit jest przecież 4500. Nie możesz dostać więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry