Nielegalne prace

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19794
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Super pomysł

    Głosy: 227 49,8%
  • Dobry pomysł [z poprawkami]

    Głosy: 116 25,4%
  • Zły pomysł [dlaczego?]

    Głosy: 95 20,8%
  • Wstrzymuję się od głosu [dlaczego?]

    Głosy: 18 3,9%

  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser19794

Gość
Gość
NAJPIERW PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ, A POTEM OCENIAJ!


Mój pomysł polega na tym, że w pracach typu Napad na bank, Przemyt, Napad, itd. można by było trafić do więzienia, w końcu to nielegalne pif paf

A więc działałoby to tak:
W każdej z prac byłby taki pasek:*



*Oczywiście % szansy na złapanie w każdej pracy byłby inny-to tylko przykład.

Gdybyśmy zostali złapani zostalibyśmy zablokowani na 5min-1h, w zależności od przewinienia i trudności pracy. W takiej pracy zostalibyśmy zamknięci na np. 20-30 minut. Przyszedłby nam wtedy taki raport:



Po otrzymaniu takiego oto raportu zostalibyśmy przeniesieni do najbliższego miasta*, nie moglibyśmy aktywować żadnej pracy, ani pojedynku, moglibyśmy tylko i wyłącznie wynająć sobie pokój w hotelu.

*Dlaczego do najbliższego miasta, a nie do swojego? Ponieważ bardzo by to utrudniało misje, które należy wykonać w danym sektorze.

Jakie z tego korzyści:
-Bardzo by to urozmaiciło to grę i upodobniło ją do czasów dzikiego zachodu.

P.S. Proszę o sensowne komentarze i przemyślane opinie.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
to zachwiało by równowagę w pracach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł bardzo fajny, ale co by się stało jakbyśmy poszli do tego więzienia
czy tylko siedzimy tam 15min czy coś jeszcze?
tak jak UP zachwiałoby to równowagę, ale urozmaiciło grę


wielkie zielone TAK
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Twój pomysł jest super, muszę pochwalić Cię i to bardzo. Twoja mama jak widać nie miała głupich dzieci.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można dać jescze coś takiego że im więcej punktów pracy tym mniejsza szansa na trafienie do więzienia. : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, fajny pomysł, ładna grafika itp.
Można też coś o kaucji pomyśleć, ale to już wasza sprawa, mi na kaucji nie zależy :p
Ale moim zdaniem to "idziesz do więzienia na 15 min." głupio wygląda. Wtedy nie szło się do więzienia na 15 min, tylko na troche więcej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Im trudniejsza gra tym ciekawsza. Moim zdaniem rzeczywiście bardzo by to urozmaiciło rozgrywkę. (ale nie jeżeli do wiezienia pójdzie się na godz. ;p).
Jestem na tak. pif paf
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Można dać jescze coś takiego że im więcej punktów pracy tym mniejsza szansa na trafienie do więzienia. : )

Dobry pomysł ::D:

Na tak, fajny pomysł, ładna grafika itp.
Można też coś o kaucji pomyśleć, ale to już wasza sprawa, mi na kaucji nie zależy :p
Ale moim zdaniem to "idziesz do więzienia na 15 min." głupio wygląda. Wtedy nie szło się do więzienia na 15 min, tylko na troche więcej...

Wtedy też się nie pracowało od 15min-2h, więc jakaś równowaga musi być, bo czas gry jest jakby przyspieszony. (znaczy tak mi się wydaje xD )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
DOBRY POMYSŁ ALE ŻEBY NIE BYŁO W JAK INNYCH GRACH ŻE ZABIERA CI CAŁĄ KASĘ ZWYKŁĄ !!!
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dobry pomysł , ładnie opracowana grafika :)

Kilka małych poprawek i bd git :)

WIELKIE ZIELONE TAK!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze pomysł skopiowany z innych gier grałem w wiele gier i w niejednej było takie coś. Uważam, że nie miało by to głębszego sensu gdyż częściowo pokrywa się to z obecnym ryzykiem tylko rożni się to karą tu tracisz życie a tu idziesz do więzienia. Druga sprawa co np. z premium automatyzacja z tego co zrozumiałem miało by to anulować resztę prac tak jak to obecnie jest gdy omdlejesz(tylko nie traciło by się energii). Według mnie taki pomysł jest już w grze tylko w trochę innej postaci i jest on lepszy.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Pomysł dość ciekawy lecz jak dla mnie wymaga on jeszcze dodania podobnych "kar" dla prac, które nie są nielegalne:

Ad 1:

Gaszenie pożaru

Podczas ugaszania pożaru lekko oparzyłeś się w rękę dlatego udajesz się do lekarza by ją obandażować. Zajmuje to 15 minut.

Ad 2:

Zbieranie zbożą

Po kilkugodzinnej pracy brzy zbieraniu zboża jesteś strasznie głodny, dlatego udajesz się na posiłek. Zajmuje to 15 minut.

itd.

Wprowadzając podobne "kary" dla obydwu grup prac nie prowadzimy do tego że swoistej nierówności prac. Bo co to za przyjemność iść pracować w plądrowaniu jak co 2h mam nagle przerwę po 15 minut i to tak jakieś 2-3 razy z rzędu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo fajny.
Popieram również hm.. poprawkę Collt'a. Żeby nie została zachwiana równowaga powinno takie coś zostać wprowadzone w innych pracach.
Kombatstl, to co teraz jest w grze jest niedopracowane. Masz 1-15PP - możesz stracić niewielką część życia, masz więcej, tracisz 1-5pż. Co to za kara? Żadna. A ten bonus poszukiwacza to totalne dno, zmniejsza o kilka % szansę na stracenie 1pż.. też mi coś, jak dla mnie, bonusu mogło by nie być.. nawet co pracę bym mogła tracić ten 1pż...

Takie kary powinny zostać wprowadzone, do tego jakiś bonus pp, żeby zmniejszało szansę na hm.. złapanie/zgłodnienie/etc.?

Krótko mówiąc - za!
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Uwielbiam pomysły, które mają zrobić grę bardziej realną. Gra stałaby się ciekawsza i to znacznie. Ale chciałbym wprowadzić pewną zmianę: Można by nastawić się na pojedynki np. z szeryfem, tak, jak to było na obrazku poniżej:
raportj.png

Z tym szeryfem można by było się pojedynkować. Oczywiście szanse byłyby wyrównane. Jeśli szeryf wygra, to masz 48h wolnego, ale w więzieniu. Jak wygrasz, to po prostu nie idziesz do więzienia. Agresywność można oczywiście wyłączyć - na spokojnie pójdę sobie do więzienia, po 15 minutach mam spokój :)
Oczywiście kara powinna się zwiększać za każde przyłapanie:
- 1 raz: 15 minut
- 2 raz: 30 minut
- 3 raz: 1 godzina

Za każdym razem, jak nas złapie i nie będziemy się z nim bić o wolność, to czas spędzony w więzieniu będzie się mnożył o 2 razy. Czyli za 6 razem siedzielibyśmy 8 godzin.

Pozdrawiam,
Honda247
 

DeletedUser18631

Gość
Gość
Ten tekst jest badziewny. Powinno jeśli nas przyłapie to 3 opcje: po godzinnym przesłuchaniu udaje ci się wyłgać i wychodzisz na wolność lub zapomniał założyć ci kajdanek i udaje ci się wymknąć szeryfowi lub przestępstwo było niepodważalne, trafiasz do więzienia na 2 dni. Nie mniej niż 24h, bo inaczej więzienie byłoby do kitu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:kak: Nie jeśli ma to przerywać prace, i mamy nie dostawać za to pieniędzy to wielkie NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19794

Gość
Gość
Oczywiście kara powinna się zwiększać za każde przyłapanie:
- 1 raz: 15 minut
- 2 raz: 30 minut
- 3 raz: 1 godzina

Za każdym razem, jak nas złapie i nie będziemy się z nim bić o wolność, to czas spędzony w więzieniu będzie się mnożył o 2 razy. Czyli za 6 razem siedzielibyśmy 8 godzin.

Moim zdaniem to by zbyt utrudniło grę bo jakby cię złapał z 50 razy to se policz jak długo byś siedział w więzieniu :)

A to do usera wyżej: Moim zdaniem gra i tak jest za łatwa, a dla ciebie liczy się tylko to żeby sobie łatwo grać, nabijać lvl i zbierać kasę, jak masz głupio komentować to lepiej zaznacz NIE i nie komentuj :)

P.S. Czekam na wypowiedź administratorów gry w tej sprawie ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
:kak: Nie jeśli ma to przerywać prace, i mamy nie dostawać za to pieniędzy to wielkie NIE

jest ryzyko jest zabawa ale w tedy można u poszukiwacza przygód np:
bonus zmniejszone ryzyko trafienia do więzienia

paweł 125//
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam propozycję. Jakbyśmy zostali przyłapani to zapełniałby nam się inny pasek. I jeżeli ON się zapełni, to wtedy idziemy do więzienia.
Naprawdę by to zachwiało równowagę prac... po miesiącu byście żałowali że głosowaliście na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł i za te nielegalne pracę więcej by się kasy dostawało wkońcu jest ryzyko pójścia do paki. Z czasem pasek maleje jak nie robimy tych prac nielegalnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry