Nielegalne prace

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19794
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Super pomysł

    Głosy: 227 49,8%
  • Dobry pomysł [z poprawkami]

    Głosy: 116 25,4%
  • Zły pomysł [dlaczego?]

    Głosy: 95 20,8%
  • Wstrzymuję się od głosu [dlaczego?]

    Głosy: 18 3,9%

  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl jako taki fajny, ale po glebszym zastanowieniu sa z niego same minusy

- automatyzacja pracy? niepotrzebna.... ciagle bym byl w wiezienu praqcujac na przemian w napadzie, napadzie na pocia wlamaniu ....

- dluzszy pobyt w wiezieniu? podwaza calkiem zabawe

- idziesz do pracy i bum wpdasz do wiezienia a za 10 minut bitwa? i co ...nie idziesz bo siedzisz w wiezieniu

poziom trudnosci nie tyle by wzrosl co praktycnie odstraszyl od tej gry
 
-Bardzo by to urozmaiciło to grę i upodobniło ją do czasów dzikiego zachodu.

To by wystarczylo do zaglosowania na "nie"
Zachwiało by rownowage prace-pojedynki, no i ogolnie bez sensu... :/
Jezeli np. w nnpp zlapiesz sie na poszkodowanie (chodzi mi o ten procentowy wykrzyknik) to jako "kare" masz wlasnie pobyt w wiezieniu :p
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
na 5-10 min ale możesz przeglądać profil tylko te 5 min się nie poruszasz z miejsca i jesteś w najbliższym mieście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podacie jeszcze jakies prace do których mozna trafic do wiezienia???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobra i jestem na TAK, ale chciałbym jeszcze zaproponować, że czasami zamiast pójścia do więzienia byłby wystawiany list gończy na nas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze

Bardzo dobre ponieważ te prace typu Plądrowanie zwłok maja wysokie szczęście do znalezienia jakiegoś przedmiotu. To by nie co powstrzymało co niektórych graczy od częstego uczestnictwa w tych pracach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
user wyżej ma rację, a ten pomysł po pierwsze wprowadziłoby małe ograniczenie a po drugie to jest to realistyczne

ale ja bym zwiększył czas przesiadki w pudle a zmniejszył procent szansy trafienia
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem trafianie za kratki nie jest realne bo najpierw trzeba delikwenta złapać

moim zdaniem lepszym rozwiązaniem był by list gończy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up: jak ty to sobie wyobrażasz? przecież w innych pracach przy obrażeniach nikt nie łapie nas za rękę
 

DeletedUser

Gość
Gość
no nie bo coś się dzieje w trakcie wykonywania tej pracy np. przewracasz się itp. a w przypadku uwięzienia? "spacerujący nieopodal szeryf łapie cię podczas xxx" ?? bez sensu by to było... dużo bardziej prawdopodobne to ze będzie jakiś świadek przestępstwa. ktoś cie rozpozna itp. wyglądało by to np. tak: "podczas rabunku jeden z pasażerów rozpoznaje cie i wyznacza nagrodę za twoją głowę"

ilość $ za atak lub uśpienie zależała by od trudności pracy i szczęścia
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Dobry pomysł i za te nielegalne pracę więcej by się kasy dostawało wkońcu jest ryzyko pójścia do paki. Z czasem pasek maleje jak nie robimy tych prac nielegalnych.

Chodzi ci o to jak jest z motywacją, tylko zamiast rosnąć by spadał? Jeśli o to ci chodziło, to jest to dobry pomysł :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z poprawkami.Dlaczego?
A może zamiast zwykłego hotelu budynek o nazwie "więzienie"?:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można by było wprowadzić także takie coś do pojedynków

wyjaśniam jeżeli ktoś znajduje się w mieście np. Bob 100% i właśnie buduje

jakiś zawadiaka go atakuje i wygrywa 100 $
lecz szeryf go złapał na nielegalnym pojedynkowaniu się i zatrzymuje go na 30 min w swoim gabinecie i zabiera legitymacje do pojedynkowania się na 1 h

pewnie zawadiaką i żołnierzą ten pomysł się nie podoba ale pomóżmy też bobom :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
bardzo fajny pomysł jestem za bo:

Wprowadziło by to trochę realizmu do gry i w końcu bezkarnie bym nie kradł koni
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie jestem na tak, ale można by dać, że włącza ci się praca na te 15 minut pt "Siedzisz w Więzieniu" i nie można jej przerwać, ani nic po niej dodać.

(...)
wyjaśniam jeżeli ktoś znajduje się w mieście np. Bob 100% i właśnie buduje

jakiś zawadiaka go atakuje i wygrywa 100 $
lecz szeryf go złapał na nielegalnym pojedynkowaniu się i zatrzymuje go na 30 min w swoim gabinecie i zabiera legitymacje do pojedynkowania się na 1 h
(...)

Nie rozumiem tego. Atakowanie boba jest nielegalne? Od kiedy? nic o tym nie słyszałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak

Można by jeszcze dodać hm... walkę z szeryfem, jesli go pokonamy uciekamy a jeśli przegramy dostajemy wieksza kare.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi tu zawiało grą "monopol" (lub Monopoly, zależy od Made in Poland/China ;))
jestem za wprowadzeniem możliwości wyjścia za kaucją. Zapisujemy sie na bitwę, patrzymy "O! Jeszcze mam 3h, ustawie prace!" 2 godzinki pracy i nagle bum, 30 minut w wiezieniu. Nic z bitwy, a szedłem 7h drogi :(
Tak wiec: z kaucją tak,
bez kaucji: nie. <nie głosuję :)>
 
Status
Zamknięty.
Do góry