Nielegalne prace

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19794
  • Data rozpoczęcia

I jak?

  • Super pomysł

    Głosy: 227 49,8%
  • Dobry pomysł [z poprawkami]

    Głosy: 116 25,4%
  • Zły pomysł [dlaczego?]

    Głosy: 95 20,8%
  • Wstrzymuję się od głosu [dlaczego?]

    Głosy: 18 3,9%

  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł jak dla mnie bardzo dobry ale brakuje dwóch rzeczy:
1. Kaucja
2. Możliwość pojedynkowania się z szeryfem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Inna propozycja twego tematu

A ja sodzę żeby było tak tylko tracisz całą kasę jaką miałeś przy sobie i eq które zdobyłeś z pracy ale za to wynagrodzenie było by bardzo wysokie i szczęście też
Oraz od 5-10h wiezienia(rekompensata to bardzo wysoki zarobek i bardzo wysokie szczęście)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale

Na tak, fajny pomysł, ładna grafika itp.
Można też coś o kaucji pomyśleć, ale to już wasza sprawa, mi na kaucji nie zależy :p
Ale moim zdaniem to "idziesz do więzienia na 15 min." głupio wygląda. Wtedy nie szło się do więzienia na 15 min, tylko na troche więcej...
ale chciał byś tam siedzieć 2-3 dni a może rok?to za bardzo urealni grą i wielu się zniechęci...
co do pomysłu 100% tak tylko dodać kaucje:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm

Pomysł dobra i jestem na TAK, ale chciałbym jeszcze zaproponować, że czasami zamiast pójścia do więzienia byłby wystawiany list gończy na nas.

i kto by cię ganiał?!może klikasz s h n e (kombinacja) i uciekasz?! hahhahha::P:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Ja bym dał karę np:2hpo skończeniu wszystkich innych zleceń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
poprawić

Pomysł dobry. Urozmaiciłoby to grę, ale co to dodatkowo daje? Obligacje też urozmaicają grę, ale jest z tego jakiś pożytek. Poprawić !
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Można jeszcze zrobić tak, że gracz może wyjść za kalcja, np. wynosiło by to 5 OUP i wychodzimy od razu :)

Ale i tak jest na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł fajny, a rozwiązanie proste moim zdaniem. Za prace niezgodne z prawem wystawiany byłby list gończy. Osoba wykonująca je stałaby się celem do do pojedynków. Oczywiście łapacze pilnowaliby miejsc wykonywania tej pracy licząc na zarobek. Dlatego pracujący mógłby werbować pomocników, którzy walczyliby w jego imieniu z łapaczami. Łapacze dostawaliby nagrody z listów gończych, a jednocześnie wystawiałoby się za nich listy gończe. Jedne za "za napad" jako nagroda dla łapaczy, drugie " zemsta za złapanego przyjaciela" dla pomocników.
 

DeletedUser30920

Gość
Gość
Pomysł ciekawy, ale zamiast przeniesienia do miasta najlepiej by było, gdyby w środku hrabstwa była ikonka jak Zleceniodawca, ale o wyglądzie więzienia, a po kliknięciu pokazywałoby taką listę, jak przy pojedynkach, jednak na niej byliby umieszczeni osadzeni, czas ich kary i przewinienie (czyli z jakiej pracy tam trafili)
Wielkie Tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry