Niespodziewana migracja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33283
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29607

Gość
Gość
Niestety, jak już gdzieś pisałam, migracja nie doszła do skutku z powodu błędów. W tej chwili czekamy na rozwiązanie problemów. Niestety nie mam żadnych informacji kiedy zostaną naprawione oraz kiedy (i czy) migracja zostanie włączona. A informacji wyssanych z palucha raczej nie chcę Wam podawać.


A Niemcy błędów nie mieli przy migracji, więc co z Polską jest nie tak? Lecita se w w balona z nami :)
 
Wy nie patrzcie na niemców. Przez to że nasze serwery są traktowane jak Beta kod gry PLa jest strasznie pomieszany dlatego podczas aktualizacji są same błędy. Inne serwery nie mają problemu z aktualizacjami tylko my ;)


Odpowiedziałem tak jak twt nie może hihi
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, nie przerasta, nie możemy Wam nic mówić o tym co ma wejść do gry.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Coś więcej o migracji niemców mógłbyś powiedzieć, nie śledzę ich forum. ( Z ilu światów i kiedy się zaczęła)

Niemcy dostali migracje 24 kwietnia z 3 światów(ścieżka migracji wygląda tak, że można migrować na 3 różne światy).

A no i zapomniałem wspomnieć, że miesiąc przed migracją dostali 'ankiete' a raczej wywiad-badanie, który miał pomóc w ustaleniu tego co gracze(którzy nie mieli kont na forum) myślą o migracji, czy jej chcą, na jaki świat chcieliby zwerbować itp :DDD
/połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
to serwer do treningów już mamy, a migracja kiedy ? :D
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Etriel jest zbyt zajeta przygotowaniami reprezentacji do mistrzostw fortowych. Widać, że robi wszystko, abyśmy wypadli w nich jak najlepiej.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Jak zwykle Iro na którym na forty chodzi 10 osób jest w czarnej dupie... Good Job TWT!
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Dzięki ludki z TWT, to faktycznie gracze dostali prezent...
A tu może taka mała dygresja
Arizona
Z5CuLUVySWqnK3zMa6UeMw.png

dg9FDP60Ryq0FO7-DKJNrA.png


Chejn
2dtXJNkRT9_5bMQWwbdT3Q.png

P9hi9NEpTUqgyuVc7fdl3A.png


Nie chciało mi się wchodzić na iroq, dakote czy bf ale sądze że tam też podobnie jak na arizonie.. Ale spoko, dajmy migracje tylko chejn
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
W koncu cheyenne dostaje migracje, ale zgadzam sie, ze Iro tez powinno dostac. Mam handlarza na tym swiecie i widze, jak wyglada sytuacja z fortami .. Tam jest gorzej niz na czajniku i pewnie na niektorych to samo
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Chcieliście Iro? Proszę bardzo:
Screenshot_4.png
Screenshot_5.png
Screenshot_6.png

Zawsze marzyłem o takich bitwach, dziękuję bardzo.

Rynek??? Żyje tylko podczas migracji! Nic nie da się sprzedać, kupić set - albo ulepszyć - graniczy z cudem!
 
Status
Zamknięty.
Do góry