Nowy "Sklep Wodza indian"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18541
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?

  • Tak

    Głosy: 228 78,9%
  • Nie

    Głosy: 61 21,1%

  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser18541

Gość
Gość
Czytając mapę drogową na 2010 rok zauważyłem, że głównym celem twórców gry jest wyciąganie kasy z serwerów. Pomyślałem "Dlaczego ma być tylko 1 waluta ($)?", dróg walutą były by kamienie szlachetne. Można by je kupić u Waupee.

Po zakupie wyruszamy do sklepu indian (1 na mapie)

Kupując znaki zapytania możemy otrzymać wartościowy przedmiot, lub coś nieprzydatnego. W ofercie znalazło by się także dużo nowych broni, rzeczy oraz pewna nowość Konie, z bonusami np. Koń budowniczego +5 budowanie, Koń zawadiaki +5 strzelanie itp. Oferta sklepu była by zmienna. Kryształy Waupee sprzedawał by tylko w jakiś dzień tygodnia. Co wy na to?:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nad przedmiotami to by raczej trzeba bylo popracowac ale pomysl ogulnie fajny, bardzo ciekawe urozmaicenie gry
na TAK
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
To jest jeden z tych pomysłów co są świetne, lecz wymagają dopracowania ^^ Mam ferie, wiec jestem chętny do pomocy :D
Tylko jest pewien problem. Jeśli chcesz, żeby u Indianina można było kupić nowe przedmioty, to trzeba te przedmioty opisać, ale niestety regulamin działu zabrania dodawania propozycji nowych przedmiotów...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wiec niech to bedzie pomysl wprowadzenia takiego sklepu a przedmiotami zajmie sie administracja :)
 
Na becie są rubiny. Może dodano by pracę, trudną w której jest 1 lub 2 % szansy na rubin. I wtedy za 1, 2, 3 itd. rubiny można kupować te 'znaki zapytania', a pod nimi coś cennego lub bezużytecznego.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Diamenty, rubiny, kryształy... A tak z ciekawości spytam, czy to się choć w małym stopniu pokrywa z realiami dzikiego zachodu? Bo ja jakoś sobie nie przypominam, żeby Indianie handlowali takimi błyskotkami... Indianom zawsze wciskano jakieś bezwartościowe bibeloty... Pomysł może i ciekawy, ale musi być dopracowany no i zastanowiłbym się nad tą walutą jeszcze raz...
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Wiem, że pomysł trzeba dopracować. Mogą zamiast kamieni szlachetnych być łańcuszki, talizmany,błyskotki itp. albo jakieś inne rzeczy (handel wymienny)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niedopracowane... Powinieneś podać bonusy wszystkich przedmiotów w tym sklepie. W takiej formie to po prostu nieopłacalne- za drogie.
Poza tym Indianie handlowali wieloma rzeczami, ale nie kamieniami...
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Tak będziemy kupować u Wupee'ego rolki papieru toaletowego i wymieniać na inne rzeczy. Sądzę że zamiast kamieni lub innych "biboletów" mogły by być jakieś pióra np. pióro sokoła itp. lub jakieś rzeczy "od natury" listki, korzonki i inne rzeczy z które używali indianie. A i rzeczy nie byłyby w pracy lecz tylko do kupna i za minimum $1000. Osobiście troche dopracować ale jestem na tak.:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może, by tak wykorzystać coś co już jest, niech będzie handel za kamienie szlachetne, piryt, sukno, no i te rubiny jak się doda do nich pracę.
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Chodzi o kupowanie rzeczy na handel, patrz rysunek 1
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Szeryf Geralt to nie chodzi o to aby mieć zajęcie ale o to aby wyciągnąć kase!!! Załóżmy że kupimy diamencik za $5000 i wymienimy u indiańca na np. dobrą broń jakąś której nie kupisz w sklepie lub będziesz miał pecha i dostaniesz listka tytoniu. Chodzi o $kasę a nie o pracę!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram Meldrag. Jestem na tak,ale tylko wtedy ,gdy dopracujesz pomysł.
Pozdrawiam,Vinessa. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świecidełka nie pasuję. A na dzikim zachodzie byłka gorączka złota nie? Może lepiej by było jakby były sztabki złota ( nie mylić z bryłkami!)
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Lecz czy indianie mieli też gorączkę złota? Pomysł w nowej odsłonie zaprezentuję najpóźniej w wtorek (16.02)
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej już było by kupywać u nich za produkty prac których możliwość zdobycia jest minimalna, np. Flaga stanów północnych itp.:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na TAK,ale moim zdaniem,trochę za drogie te kryształy...Za jakiegoś konia wydać 6,czy tam 12 tysięcy??Trochę przegięcie...Mimo to,że jestem na TAK,to jeszcze sugerowałbym poprawki.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Zakup czegoś za flagę(nie wiem naprawdę po co Indianom flaga ich ciemiężców) nie wyciągnie kasy z serwera...

Mam propozycję, aczkolwiek to tak na spontanie mi do głowy przyszło...
Otóż korzystając z historii, wiem, że biali dali Indianom konie... Do tego pewien cytat:
Zgodnie z tradycją plemienną w odległych czasach żył wśród Czejenów człowiek o imieniu Słodki Lek. Ów człowiek ostrzegł swych ziomków przed "ludem ziemi" - przybyszami o jasnej skórze i mówiącymi niezrozumiałym językiem. Wraz z nimi miało pojawić się dziwne zwierzę: "ma ciemny grzbiet i ogon sięgający ziemi; jego racice są okrągłe; zawiezie cię na swym grzbiecie aż do tych wzgórz, które wydają się niebieskawą linią na horyzoncie - i do których trzeba wędrować przez wiele dni - w bardzo krótkim czasie. Nie obawiaj się go..."

Więc moja propozycja, handlujmy z nimi końmi, sprzedajmy im konie w zamian za ich towary. Konie trochę kosztują, więc sianka by na to poszło...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jemu chodziło żeby od indian flagę kupić a nie odwrotnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry