Nowy "Sklep Wodza indian"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18541
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?

  • Tak

    Głosy: 228 78,9%
  • Nie

    Głosy: 61 21,1%

  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
popieram pomysł z handlem końmi ale to musiały by być te lepsze konie czyli osły i kucyki odpadają
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... Mój błąd. Ale indianie przecież nie sprzedawali białym broni (rewolwer od indiana?) raczej skóry lub coś innego. Ale z tymi końmi to chodzi o to że jak np. da się indianom kłusaka to oni dadzą nam coś innego o tej samej wartości?
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Dziękuje za poparcie pomysłu. Z powodów historycznych zmieniam nieco projekt.
Walutą będą SZTABKI złota, nie bryłki

Ich cena będzie ulegać zmianie co dziennie. Niemożna sugerować nowych przedmiotów więc dam same niewiadome rzeczy

Pomysł jest ciekawszy o tyle, że cena złota będzie zmienna. Dziękuje za poparcie. Zaznaczając nie napisz dlaczego. Dziękuję.

linki do powyższych obrazków
img5.imageshack.us/i/kopia1v.jpg/]http://img5.imageshack.us/img5/4411/kopia1v.jpg
img28.imageshack.us/i/kopia2.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/8482/kopia2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18541

Gość
Gość
Nie naruszy to regulaminu, bo sam sobie plagiat zrobie
 

DeletedUser

Gość
Gość
to raczej nie plagiat tylko poprawiony pomysl/druga odslona
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
No więc tak: moim zdaniem te kamienie same w sobie nie były złe.

Napisałeś, że cena sztabek może się zmieniać. Jaka jest podstawowa cena?
O ile może się ona zmienić?
Gdzie można zdobyć te sztabki?
Czym się różni "?" za 1 sztabkę od tego za 12 sztabek?
Zmieniłeś cały pomysł "na pałę" nie przemyślając wszystkiego i stwarzając milion niejasności. Byle by było. Poza tym jak coś zmieniasz to wrzucaj to do posta głównego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No więc tak: moim zdaniem te kamienie same w sobie nie były złe.

Napisałeś, że cena sztabek może się zmieniać. Jaka jest podstawowa cena?
O ile może się ona zmienić?
Gdzie można zdobyć te sztabki?
Czym się różni "?" za 1 sztabkę od tego za 12 sztabek?
Zmieniłeś cały pomysł "na pałę" nie przemyślając wszystkiego i stwarzając milion niejasności. Byle by było. Poza tym jak coś zmieniasz to wrzucaj to do posta głównego.

"?" za 1 sztabkę a za 12sztabek różnił by sie tym że wartość otrzymanego przedmiotu mogła by być o 10% wyższa niz wydaliśmy na jego kupienie ale niograniczenie niższa czyli kupując "?" za 12sztabek mamy szanse zdobyć najlepsze przedmioty ale może wpaść nam liść tytoniu
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jaka w końcu byłaby cena tej sztabki od 100$ do 10000$?
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
"?" za 1 sztabkę a za 12sztabek różnił by sie tym że wartość otrzymanego przedmiotu mogła by być o 10% wyższa niz wydaliśmy na jego kupienie ale niograniczenie niższa czyli kupując "?" za 12sztabek mamy szanse zdobyć najlepsze przedmioty ale może wpaść nam liść tytoniu

Dzieląc wszystkie przedmioty na 12 części wg wartości te całe "?" mija się z celem. Cała idea polega na tym, że możemy dostać wszystko, a nie przedmiot od wartości 1$ do 200$, albo 200-400
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Cena od 1000 do 5000$ parz obrazek 1 z barmanem, już jest. znak zapytania za 1 sztabkę, a za 12 sztab różnił by się wartością. Albo coś super, albo broń krzemień itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzieląc wszystkie przedmioty na 12 części wg wartości te całe "?" mija się z celem. Cała idea polega na tym, że możemy dostać wszystko, a nie przedmiot od wartości 1$ do 200$, albo 200-400

to ograniczenie miało by zachęcać do zaopatrywania sie w sztabki i wyciągnięcia kasy z świata wkońcu jak masz dużo kasy to nic ci niezrobi różnica 12tys.$ w tą czy tamtą

skoro tak to poco kupować przedmiot za 12sztabek skoro możemy go trafić kupując "?" za 1sztabkę, w moim poprzednim poście wyjasniłem to dosyć dobrze ale wyjaśnie ci jeszcze raz. a więc kupując przedmiot za 1sztabkę możemy otrzemać przedmiot wart maksymalnie 110% aktualnej ceny kupna sztabki ale równie dobrze może to być liść tytoniu, a kupując "?" za 12sztabek możemy otrzymać przedmiot wart 110% wartości wszystkich sztabek łącznie, albo ten liść tytoniu o którym wspomniałem wcześniej w tym że kupując coś za 12sztabek szanse na zyskanie na tym są o wiele mniejsze niż gdy kupujemy cos za 1sztabkę ale i w tym przypadku(zakup za 1sztabkę) są marne, ale jednak mozemy wylosować produkt z niedostępnej pracy który aktualnie potrzebujemy, broń lub ubranko którego niemożemy kupić w sklepie a więc programiści musieli by stworzyć nowe itemki lub przedmioty typu zielony naszyjnik indiański były by dostępne tylko u wodza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11341

Gość
Gość
skoro tak to poco kupować przedmiot za 12sztabek skoro możemy go trafić kupując "?" za 1sztabkę,

Chodzi mi o to, że powinien być jeden rodzaj "?", a nie 12 bo to nie ma sensu. Albo trafiasz liść tytoniu, albo Złotą kulę... Chodzi mi o to, że z JEDNEGO "?" powinniśmy móc dostać WSZYSTKO, a nie przedmiot o wartości od x do y...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry i te kamienie ,ale nad przedmiotami trzeba by było popracować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie-uważam, że jeżeli chodzi o ilość sklepów to jest ona wystarczająca, po za tym [prawdopodobnie w 2011] wprowadzą dodatkowe sklepy w forcie-osobiście sobie tego nie wyobrażam, ale pomysł nie jest taki zły
 

DeletedUser

Gość
Gość
Status
Zamknięty.
Do góry