Nowy "Sklep Wodza indian"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18541
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?

  • Tak

    Głosy: 228 78,9%
  • Nie

    Głosy: 61 21,1%

  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser11341

Gość
Gość
Pomysł świetny lecz wymaga dopracowanie... Trzeba było by wymyśleć nowy żeczy które można by było dostać tylko u indian np. Opaska z piórem http://www.portal-tatuaze.pl/files/images/indianska opaska.gif albo jakieś bronie typowo indjańskie (do pojedynków) np. Dzida albo dmuchawa.
Jesteś trochę nie w temacie, teraz już nie będzie to sklep wodza indian tylko zwykły kupiec, przeczytaj cały temat a nie pierwszy post!

Dlatego zawsze powtarzam wszystkim, żeby jak coś zmieniają w pomyśle to to wrzucali do posta głównego, ale gdzie tam! Kogo to obchodzi? Potem są takie nieporozumienia...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, urozmaici to grę popracuje na grafiką żeby wyglądało to schludniej, oczywiście duży +
 

DeletedUser10301

Gość
Gość
Nie.Lepiej zrobic sklep za brylki z takimi przedmiotami.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
A jak niby sklep za bryłki na zdjąć kasę z serwerów??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie jestem na tak... Ale można by tych kamieni trochę mniej zrobić,np. 1 jakiś by został no i bryłki z premium do tego sklepu.Dobre urozmaicenie gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doskonały pomysł ! Jednak wymaga drobnego dopracowania, moim zdaniem trzeba zmienić walutę, np. na szklane paciorki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł takie urozmaicenie by się przydało bo urzeczywistnić grę i zachęci do grania a co do pomysłu można by jeszcze wprowadzić wymianę przedmiotu za równowartość .
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak ale trzeba trochę obniżyć cen za te kryształki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Całkiem niezły pomysł. Tylko może, niech pod tymi znakami zapytania pokazane by były przedmioty które ewentualnie otrzymasz, np.: zioło, rewolwer, indiański napój (mam nadzieję, że się domyślacie o jaki napój chodzi), łopata, fajka, kucyk. To by trochę ułatwiło wybór... Ale to tylko taka inicjatywa. :) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi pasuje pomysł z handlem końmi. Jak chcemy kupić przedmiot o wartości większej niż 1 kłusak to dajemy 2 konie, 3 konie itd. Oczywiście konie lepsze od kucyka

EDIT:
Całkiem niezły pomysł. Tylko może, niech pod tymi znakami zapytania pokazane by były przedmioty które ewentualnie otrzymasz, np.: zioło, rewolwer, indiański napój (mam nadzieję, że się domyślacie o jaki napój chodzi), łopata, fajka, kucyk. To by trochę ułatwiło wybór... Ale to tylko taka inicjatywa. :) ;)
Kiedy pod znakami zapytania mają być właśnie niespodzianki i my nie możemy wiedzieć czego się można spodziewać, bo wtedy nie będą to niespodzianki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
te klejnoty są za drogie: nigdy na TW nie narzekałem na nadmiar kasy (po ukończeniu serii zadań dla pp dostałem 10000$ ale zaraz mnie omdlał - ok. 0,5 godz. później :(:(:()
poza tym jestem na nie z "oddolarowieniem" The Westa. może w ogóle wprowadzić $ za bryłki? gracze dropiliby z prac NNWT (Nic Nie Warte Talary) w takich samych ilościach co teraz $ a 1000 NNWT można by było wymienić na 1 $ przy tych samych cenach przedmiotów (w dolarach) :p

TO OCZYWIŚCIE TYLKO ŻART!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE, ponieważ jest już w planach tzw. sklep fortowy i to wystarczy. Zresztą indianie też czasami przyjmowali dolary :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popracuj trochę nad grafiką ta jest badziewna :p Jestem na tak chociaż powinna być tez opcja zakupienia kryształów za bryłki (w ramach premium)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Indianie są myśliwymi i można by zrobić taki handel wymienny.
Powiedzmy jakiś rzadki talizman kosztuje nas 50 skór bobra - 20 skór bizona - 10 kłów kojota.
Im lepsza rzecz tym trudniej dostępna..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
albo załózmy, ze coś sie kupuje i zamiast dawać tylko kase to kase i jakiś przedmiot ( tak jak w Gothicu 3 )
Jestem na tak! :D Nareszcie ciekawy pomysł ;)
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Bardzo ciekawy pomysl ale czy sie sprawdzi kilka poprawek i git ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie, a dlaczego? Będziemy kupować bryłki czy "diamenty" i kupować w ciemno... a nóż trafi nam się coś co mamy/nie potrzebujemy tego i kupa kasy w błoto...
 
Status
Zamknięty.
Do góry