Nowy "Sklep Wodza indian"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18541
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?

  • Tak

    Głosy: 228 78,9%
  • Nie

    Głosy: 61 21,1%

  • W sumie głosujących
    289
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Słabo dopracowane, ale zamiast tych kryształów lepsze by było złoto, które można by było także dostać w pracy wydobycie złota Tylko żeby było ciekawej trzeba by było współczynnik znalezienia grudki złota obniżyć do 1%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Słabo dopracowane, ale zamiast tych kryształów lepsze by było złoto, które można by było także dostać w pracy wydobycie złota Tylko żeby było ciekawej trzeba by było współczynnik znalezienia grudki złota obniżyć do 1%.


:):):):):):):):):):):):):)Lepszy pomysł.
 

DeletedUser19794

Gość
Gość
Jestem na TAK. Sądze, że to by przybliżyło grę do tamtych czasów kiedy odbywa się akcja gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na Tak. To wyciągnie trochę kasy z serwerów. Biedni gracze :D:D:D:D hehe
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł spoko, ale z końmi przesadziłeś:D
Co dostaniesz konia strzelającego z uszu? Albo bijącego młotkiem ?:D
Do poprawki, ale ogólnie spoko;)
I zgadzam się z Walcem :D
Można by było zrobić w wydobyciu złota, że to właśnie złoto można znaleźć:)
 
W jednej z następnych aktualizacji będzie "Handlarz".Temat do zamknięcia,albo do przeniesienia do Sub Forum: Propozycje wprowadzone do gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jeszcze jedno małe "ale":

Pomysł spoko, ale z końmi przesadziłeś:D
Co dostaniesz konia strzelającego z uszu? Albo bijącego młotkiem ?:D
Do poprawki, ale ogólnie spoko;)

Koń nie będzie strzelał, albo bił. Chodzi o to, że Indianie mieli szybkie konie i może on być szybszy, niż np. Kłusak i dawać 200% do prędkości.

Może będzie handlarz, ale nie taki. Taki byłby lepszy, bo droższy(lepszy dla Adminów, chcących wyciągnąć kasę z serwów). Konie będą lepsze i szybsze, a bronie będą mogły zadawać więcej obrażeń. A bronie fortowe mogłyby dawać bonusy, jak zwykłe bronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry