Ogłoszenia w gazetach

  • Rozpoczynający wątek *michu-PL*
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    441
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mamy już produkt gazeta. może by go jakoś sensownie wykorzystać?
na dzikim zachodzi umieszczano ogłoszenia o prace, sprzedaż czegoś albo zakup.


to samo można wprowadzić w the west. z gazet można by się dowiedzieć o dodatkowych zadaniach. zleceniodawcy wysyłało by się przedmioty paczka nie wiadomo jak wyglądają ą mają tylko imiona i nazwiska. gazety wychodziły by co tydzień. dzieliło by się ja na gazety aktualne i gazety nie aktualne(z poprzedniego tygodnia). można by je zdobyć w pracy sprzedaż gazet lub drukowanie gazet. ale jeśli nie chce się nam jej zdobywać można ja kupić od chłopca-gazeciarza stojącego obok drogowskazu.

aktualne gazety miały by otoczkę takom sama jak szlachecka czapka z daszkiem itp. a te nie aktualne wygadały by tak ja k teraz.
w gazecie zostały by podane po 5 zadań na odpowiednie poziomy 1-10, 11-20... żeby zobaczyć zadania wystarczy kliknąć na aktualna gazetę Prawym przyciskiem myszy. możemy wykonać wszystkie zadania z gazety. zadania mi może być: zdobycie przedmiotów, wykonanie pracy przez kilka godzin, pojedynek.

po wprowadzeniu handlu można będzie też wystawiać własne ogłoszenia o zabójstwo albo o zakup jakiegoś produktu lub przedmiotu.
1$ od znaku. można tam dawać różne ogłoszenia na dowolny temat. po zgłoszeniu ogłoszenia u gazeciaza ukaże sie ono w następnym wydaniu możemy tez to przedłużyć ale trzeba dopłacić połowę ceny początkowej. w ogłoszeniu nie może być błędów ani wulgarnych zwrotów. Poza tym hiperłącza i inne edycje mile widziane;)

Administracja mogła by też zamieszczać informacje o aktualizacji serwerów itp.

Co to nam da:
- więcej Questów
- zastosowanie dla gazet
- większy realizm
- dodatkowe źródło zarobku


co mogą zrobić gracze:
-dodać ogłoszenie o sprzedaży/zakupie produktów[1$ od znaku - przedłożenie 50% początkowej kwoty]
-dodać list gończy[1$ od znaku + nagroda]
-wykonać questy z gazety
-wykonać list gończy
-wydawać własna gazetę miasta[1$ od znaku ale na stałe]
-wysyłając gazetki informacyjne zamiast zaproszeń[wykonanie broszurki kosztuje 30$]
-dodawać reklamy miast[1$ od znaku - 50% kwoty za przedłużenie]

InnoGames może:
-dodawać dodatkowe questy
-dodawać informacja o aktualizacjach

w Gazecie:
-okładka
-ogłoszenia kup/sprzedaj
-listy gończe
-questy na poszczególne poziomy
-reklamy miast
-ogłoszenia InnoGames

dołączam projekty graficzne​




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Spoko pomysł.
Jakby co byłbym w stanie skrobnąć co tydzień z trzy questy i kilka stron tekstu w westernowskim stylu, żeby umieścić w gazecie.

Mam jeszcze taki pomysł. Questy w gazecie były by bardzo długie, i nagroda za nie byłaby duża. Problem w tym, że na danym świcie wywiązać z nich mogłaby się tylko jedna osoba. Kto pierwszy ten lepszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jeszcze taki pomysł. Questy w gazecie były by bardzo długie, i nagroda za nie byłaby duża.

raczej powinny być krótkie żeby nie gryzły się z zadaniami z saloonu. i wynagrodzenie powinno być miej więcej takie same jak w innych zadaniach;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo!!!

To chyba najlepszy pomysł jaki widziałem na forum.( skoda że nie mój :) żart )
Może np. byłoby tak że w grze na prawym pasku pod miastem byłoby napisane
gazeta dodało by się grafikę ,,gazety echo the-west,, i wchodzisz w to a tam pisze by przeczytać ją musisz zapłacić X dolarów (pozostawiam ilość autorowi tematu i adminom). Klikasz TAK lub NIE jeżeli wybierzesz TAK automatycznie odtrąca ci X dolarów. W gazecie byłyby różne rzeczy i naprzykład na każdym świecie byłyby osoby zajmujące się robieniem gazety i pisałoby sięchoćby do czegos takiego jak drukarnia i mogło by się tam zamieszczać za odpowiednią opłatą reklamy miast co wy na to?
 

DeletedUser

Gość
Gość
super

no super wreszcie jakiś super pomysł na forum:):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie pomysł dobry tylko bym dodał coś takiego jeszcze że np.

potrzebny pracownik do rozbudowy rancza (bud rancza 8h)
nagroda - jakaś tam zapłata
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
świetny pomysł

Proponuje aby dodać jeszcze ogłoszenia od graczy o np. otwarciu rekrutacji do miasta itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zapomniałem napisać że te zadania to równie dobrze może być pojedynek albo praca. ale to chyba oczywiste;) jest tak samo jak w saloonie tylko ci tydzień się zmienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, pochwalam. Ale, żeby to nie było w każdej gazecie, bo wtedy, tych zadań mogłoby być za dużo.

jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak :) dodaj tylko ile kosztowało by zamieszczenie ogłoszenia w gazecie ;) np za 50 dolarów mozęmy wtytnąć ogłoszenie na gazetke ^^ poza tym dodał bym strone na której będzie list gończy :) i kolejny quest aby złapac bandyte (poprzez wygranie pojedynku z nim :) byłby zaznaczony jak zleceniodawca na moapce i przemieszczał by sie co 3 h w inne miejsce :) za złapanie według skali trudności np 500$ albo 5000$ to już zależy nie odemnie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny pomysł, ja bym jeszcze dodał ograniczenie liczby znaków dla graczy zamieszczających ogłoszenie, np. za 10 znaków 5$ itd. (za 100 znaków 50$)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, pochwalam. Ale, żeby to nie było w każdej gazecie, bo wtedy, tych zadań mogłoby być za dużo.

jestem na tak

w każdej gazecie są te same zadania;) tylko co tydzień gazeta traci ważność i zadań nie da się wykonać. wtedy kupujesz świeżą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wątpię żeby ktoś z 30 lvl chciał wykomnywać takie zadania.

Po prostu jedno słabe drugie średnie ,trzecie trudne , czwarte arcytrudne
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
extra pomysł
nie wiem czy by go wprowadzili ale zawsze mozna na cos liczyc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowane tak. No i gazeta byłaby dzielona na różne części:
- Poszukuję
- Nagroda za głowę
- Inne
Oczywiście wszystko od graczy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
bądźmy dobrej myśli :) może wprowadzą :) a to by bardzo urozmaiciło rozgrywkę :) a gdzie by się gazetę dostawało ? można by ja było kupić w GS ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie od gazeciarza stojącego nie daleko drogowskazu w każdy mieście:) było by miło jak by administracja to rozważyła albo chociaż powiedziała ze to nie możliwe;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł świetny ale administracja ma chyba inne pomysły na ulepszenie gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry