Ogłoszenia w gazetach

  • Rozpoczynający wątek *michu-PL*
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    441
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne, że pomysł świetny, ale mam jedno "ale" - za mała cena za znak w ogłoszeniu... nie mówię o zleceniach na zabójstwo, ale o innych, lepiej wprowadzić większą cenę ogłoszeń żeby nie było zbyt dużo spamu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne, że pomysł świetny, ale mam jedno "ale" - za mała cena za znak w ogłoszeniu... nie mówię o zleceniach na zabójstwo, ale o innych, lepiej wprowadzić większą cenę ogłoszeń żeby nie było zbyt dużo spamu...

Rozsądnie, można by też coś takiego dodać, ale dla każdego przedziału lv inna cena bo dla 10lv 100$ to dużo, a dla 30 to mało
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam dobry idea ;)

Koszt znaków podstawowy był by 3$ od znaku , ale miasta z max il. pkt miałby do płacenia 10$ od znaku , a w miastach od 15.000 w góre znaki $5 aż do maxa ;)

Może tak ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak.dodaj jeszcze jakieś ogłoszenie z fortami.
coś w stylu:

Potrzebujemy wojowników Do walki o Fort X
Zapłacimy wojownikom z obcych miast xxx$
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co do tych listów gończych to może wykorzystamy profe poboczną Zawadiaka -> łowca nagród mógł wykonywać prace gończe albo Innogames by w gazecie dla nich stworzyło jakieś qesty co do poszukiwania bandytów ale najlepiej jak by to bili np. gracze którzy nie zapłacili za zakupy albo coś w tym rodzaju
 

DeletedUser14184

Gość
Gość
ja też jestem za tak
myślę, że to jest świetny pomysł i tyle
at tak wogule to powinny coś zrobić na przykład taką gazetkę przecież gracze też mają jakiś w tym udział!!!!:mad: no nie prawda???:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, ale myśle, ze trzeba wprowadzic wieksze ceny




Sorry za brak polskich znakow ale klawiatura mi sie psuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
genialny pomysł ale kasa na nagrodę musiała by być odrazu pobierana
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak.dodaj jeszcze jakieś ogłoszenie z fortami.
coś w stylu:

Potrzebujemy wojowników Do walki o Fort X
Zapłacimy wojownikom z obcych miast xxx$

Nagroda za udział wtedy też by mogła być automatycznie wypłacana.
Tak jak z listami gończymi itd :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł genialny:) Ale wątpię żeby szkopy to wprowadzili... A jak chcesz się zapytać naszą administracje to szybko cię zbędą i koniec tematu to trochę nie w porządku bo to my gramy i mamy prawo decydować jak będzie wyglądała gra czyż nie? Gratuluje świetnego pomysłu!
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
W podpisie mam pomysły, które najbardziej przypadły mi do gustu... Twój pomysł też tam będzie! Ja bym coś jeszcze dodał... Gazety powinny być danego dnia, a nie ciągle aktualizowane - byłoby to bardzo mało realne. Jak ktoś będzie miał czas to niech zrobi grafikę... Sam zresztą się tym zajmę ;)

@EDIT: Proszę nie robić - prawie skończyłem

@EDIT2: Skończyłem. Pokażę, jak to wygląda w mojej wyobraźni :) Mam nadzieję, że się spodoba :) Grafika:

2h5i52o.jpg


@EDIT3:
Rozsądnie, można by też coś takiego dodać, ale dla każdego przedziału lv inna cena bo dla 10lv 100$ to dużo, a dla 30 to mało

To byłoby trochę bez sensu... Kto pierwszy - ten lepszy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Świetne, po dopracowywać parę szczegółów i będzie git!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każde nowe zadania, chyba wszystkim się spodobają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry