Ogłoszenia w gazetach

  • Rozpoczynający wątek *michu-PL*
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    441
Status
Zamknięty.

DeletedUser7565

Gość
Gość
Mysle ze pomysl jest dobry tylko by moze byla jakas butka albo sklep z gazetami :D
 

DeletedUser11551

Gość
Gość
jeden z najleprzych pomyslow tylko powinno byc jedno zadanie na 1-10lvl
2 zadania na 11-20lvl itd. :D


tylko jak chces dac do niemiecv musisz obrazek niezle opracowac aby sie zucal w oczy i byl zachecajacy...!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najpierw naucz sie pisac !!!


On umie pisać, tylko po prostu bardzo szybko pisze prawda?... ;)

A co do pomysłu...


ŚWIETNY

tylko może, żeby gazeciarz nie był od początku wybudowania miasta, tylko żeby np. trzeba było go zatrudnić. Albo zbudować budkę w trybie rozbudowa, no nie?... :D

Ale i tak świetny pomysł, 100% na TAK

EDIT: ludzie już ponad 180 osób na tak :D Dojdźmy do 200 i może wprowadzą! :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Very good pomysł!
Taka gazetka znacznie urozmaiciła by grę i ułatwiła by np:szukanie miasta gdzie można by kupić swoją wymarzoną rzecz :D

...fajnie by było gdyby ten pomysł miał szansę znaleźć się w grze...:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm

ja bym zrobił że wchodzi się na pocztę i tam każdy za 1$ może kupić gazetę
 

DeletedUser

Gość
Gość
albo że klikamy na dyliżans obok poczty i tam mamy nasz produkt
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zobaczyłam tą oryginalną ortografię o mało z krzesła nie spadłam :eek:
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Pomysł fajny i pierwszy pomysł z gazeciarzem jest najlepszy. Oczywiście na tak extra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie podoba ;) zawsze jakieś urozmaicenie, bo questy mi sie kończą :/ na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobre ale popełniasz częste błędy ort.
ale byłbym raczej na tak ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, ale bardzo ułatwiłby grę, np. mam zadanko: przynieś trofeum, a do polowania na Grizzly brakuje mi około 100 punktów pracy. To umawiam się z kolegą, który może robić to zadanie, np. jest lepszy o kilkanaście leveli. Chociaż z drugiej strony jest to wręcz genialny pomysł i można by zarobić trochę.
Zaznaczyłem "dobre, ale coś mi tu nie pasuje'" i bardzo fajnie by było z taką zmianą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł, ale bardzo ułatwiłby grę, np. mam zadanko: przynieś trofeum, a do polowania na Grizzly brakuje mi około 100 punktów pracy. To umawiam się z kolegą, który może robić to zadanie, np. jest lepszy o kilkanaście leveli. Chociaż z drugiej strony jest to wręcz genialny pomysł i można by zarobić trochę.
Zaznaczyłem "dobre, ale coś mi tu nie pasuje'" i bardzo fajnie by było z taką zmianą.

Nie wiadomo jak zostanie rozwiązana kwestia handlu między graczami.
Możliwe że produktów nie będzie się dało sprzedać...

Ale jak wprowadzą handel (w jakiejkolwiek formie) można go wtedy dodać do gazetki.
Tak samo listy gończe.

Pomysł z gazetami ma duży potencjał. Można go poszerzać o wiele dodatkowych funkcji, gdy te będą wprowadzane do gry:
- informacje o zmianie w dyplomacji miasta
- listy gończe
- nowe zadania
- handel między graczami
- informacje ze strony głównej (o aktualizacjach, nowych światach, przerwach technicznych)
- może pewne elementy samouczka (dział w gazecie pod tytułem "obsługa gazety ;) )
- wiele, wiele innych :D

EDIT:
do założyciela tematu:
warto dodać późniejsze elementy opracowania graficznego do pierwszego postu
(ten jest zwykle oceniany przez nowych forumowiczów i przez administrację, bo mało kto czyta kilka stron postów)
Szczególnie ważny wydaje mi się ten element:
gazetka.jpg

Tylko nie podoba mi się dotychczasowe opracowanie okien dotyczących dodawania ogłoszeń i ich przyjmowania. Ale to można dopracować...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh.... dajcie mu spokój co do ortografii pewnie szybko pisał ;f Warrior, pewnie była by jakaś granica levelowa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak. Projekt trochę bardziej rozbudowany powinien być, ale tym to już niech się inni zajmą.:p I tych zleceń nie powinno się kończyć za pomocą gazety...

Ale i tak OK.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13418

Gość
Gość
budka mogłaby też stać miedzy grabarzem a budynkami mieszkalnymi i miała tak jak grabarz 1 poziom rozbudowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wróciłem! Po długiej przerwie.
poprawiłem się z grafiki i chętnie się nią zajmę.
ciesze się że pomysł cieszy się takim zainteresowaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł ale :)
Czemu est zawsze ale :D

A więc

3$ od znaku , + np obrazek na strone (1 obraz =500$)

Na dzikim zachodzie tylko bogaci mogli sobie pozwolic na takie luksusy (non sens przejdź do "pleeej" :eek:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry