Ogłoszenia w gazetach

  • Rozpoczynający wątek *michu-PL*
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    441
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość


tak fajnie to zrobiłeś ale troche śmiesznie to wygląda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Postanowiłem trochę przysiąść nad paintem i opracować pomysł graficznie w całości:

By mrwiki
1. - Widok gazeciarza w mieście
2. - Wygląd okienka po kliknięciu na gazeciarza
3. - Lista ofert przedmiotów w gazecie
4. - Lista graczy w gazecie (nie chciało mi się robić kolejnej tabelki, wiadomo jak to będzie wyglądać ;)
5. - Wystawianie ogłoszenia dla pojedynku
Ps. Zapomniałem w 4. napisać nagrody i w nawiasie bonus za omdlenie ;(
Edit by Mr. Wiki: Do głowy przyszedł mi przed chwilą wspaniały pomysł. Jeśli InnoGames się nie zgodzi (chociaż za to bym przeklinał ich do końca swojego życia, bo to najlepszy pomysł na całym forum) stworzymy stronę gdzie będą wystawiane listy gończe ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepszy pomysł na tym forum! Jak tego niemcy nie wprowadzą to pojade do nich i sie pobawię w predatora :rolleyes:

EDIT: ciekawe co za nupki głosowały na nie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10321

Gość
Gość
To był by zarąbisty pomysł ale najpierw muszą wprowadzić handel między graczami potem ten pomysł... :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.świetny pomysł i ja bym dodał jeszcze że każde miasto mogło by za opłatą wydawać własną gazetę dostępna dla wszystkich u gazeciarza. byłoby tak że gazeciarz miałby gazetę ogólną [droższą] i gazetę danego miasta.
2.dałbym jeszcze droższe ceny gazet bo inaczej każdy by je kupował a nie zdobywał w pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Edit by Mr. Wiki: Do głowy przyszedł mi przed chwilą wspaniały pomysł. Jeśli InnoGames się nie zgodzi (chociaż za to bym przeklinał ich do końca swojego życia, bo to najlepszy pomysł na całym forum) stworzymy stronę gdzie będą wystawiane listy gończe ;)

Stronkę można by zrobić tak jak z ofertami sklepów i raportami z pojedynków ale...
nie było by jak wypłacić nagrody dla dzielnego łowcy głów. Ktoś by wykonał Twoje zlecenie i co? Ma dołączyć do Twojego miasta żeby wpłacić nagrodę? a jak Ci nie zależy na kasie miejskiej?

Niestety z wszelkimi pomysłami typu zlecenie-> nagroda musimy liczyć na twórców gry...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak... Pomysł chwili, a zaraz po tym musiałem się ubierać i wychodzić z domu... Trudno ;)

1.świetny pomysł i ja bym dodał jeszcze że każde miasto mogło by za opłatą wydawać własną gazetę dostępna dla wszystkich u gazeciarza. byłoby tak że gazeciarz miałby gazetę ogólną [droższą] i gazetę danego miasta.
2.dałbym jeszcze droższe ceny gazet bo inaczej każdy by je kupował a nie zdobywał w pracy

Hmm... Raczej nie, właśnie gazeta ogólna zmniejszałaby prawdopodobieństwo skorzystania z kasy multikonta ;)
Ceny gazet można zmienić, wszystko można zmienić ;)

To był by zarąbisty pomysł ale najpierw muszą wprowadzić handel między graczami potem ten pomysł... :)
A czemu? Właśnie to byłoby coś zamiast handlu tylko że bardziej bezpieczne. Rozumiesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra fajnie extra że zmieniłeś na pierwszej stronie i dodałeś obrazki, ale Twoja wersja nie pasuje do obrazków. Ja mówiłem, że nagrody będą fundowane przez graczy, a nie grę, czyli ,,zadania" od graczy, rozumiesz? Po drugie, nie napisałeś nic o pojedynkach, a przydałoby się coś tam napisać.
Mr. Wiki napisał:
Postanowiłem trochę przysiąść nad paintem i opracować pomysł graficznie w całości:

By mrwiki
1. - Widok gazeciarza w mieście
2. - Wygląd okienka po kliknięciu na gazeciarza
3. - Lista ofert przedmiotów w gazecie
4. - Lista graczy w gazecie (nie chciało mi się robić kolejnej tabelki, wiadomo jak to będzie wyglądać ;)
5. - Wystawianie ogłoszenia dla pojedynku
Ps. Zapomniałem w 4. napisać nagrody i w nawiasie bonus za omdlenie ;(
Mr. Wiki napisał:
Bardzo dobry pomysł, ale odnośnie tego sprecyzowałbym to. Np. Ktoś potrzebuje flagi USA do zadania. Idzie do swojego miasta, wpłąca do gazeciarza 10$ za wystawienie oferty + nagrodę (musi byc większa od prawdziwej ceny przedmiotu, inaczej nikt tego nie przyjmie). Ktoś ma przy sobie flagę i dostanie więcej jakby sprzedał. A ten co dostanie flagę nie będzie marnował czasu na znajdywanie jej. Natomiast jeśli chodzi o łowcę głów, ktoś chce się zwyczajnie zemścic i wpisuje ogłoszenie, płaci za nie 10$ + nagroda. Ktoś, jeśli pokona tą osobę, przesyła zleceniodawcy raport, zleceniodawca potwierdza i zwyciężca bierze nagrodę + wygrane podczas walki $. Oby ten pomysł wprowadzili... Coś jak handel ;)

Jeszcze coś dla tych, którzy nie rozumieją przeistoczenia pomysłu *michu-pl* przeze mnie:
1. Ogłoszenia w gazetach zmniejszała by możliwość przesyłania sobie pieniędzy z multikonta, ponieważ na the west online na jednym świecie jest ok 5000 gości, czyli zanim gościu z konta nr 1 zaloguje się na konto nr 2, ktoś już będzie mógł przyjąć jego ofertę.
2. Odebranie pieniędzy byłoby możliwe jedynie, jeżeli w ekwipunku posiadamy wymagany przedmiot (tak jak w zadaniach).
...
No i mamy problem. Co z ludźmi bez miast?
1. Zdobywają gazetę podczas pracy i mogą z niej korzystać??
2. Kupują gazetę w mieście 4 razy drożej??
3. Bez miasta nie mogą wystawiać własnych ogłoszeń??
Przed chwilą opracowałem nową wersję obrazu. Proszę ,,looknąć":

By mrwiki
Kurde... Obok tej gazety w 2. Miałem dopisać ,,Aby przeczytać pełny artykuł, kup gazetę". Mogłoby tam pisać coś o pomysłach na forum, o zmianach w grze, o pomocy... Ale wtedy Echo The West nie byłoby już tak potrzebne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ładne.

Patrząc na rys.3 i sortowanie po dacie naszedł mnie pomysł, aby gazeta nie była on-line,
tylko wydawana co jakiś czas (np. dziennik). Cena $10 mogła by być np. za ogłoszenie w 3
kolejnych numerach.
Dzięki temu nie zostaną ogłoszenia sprzed „lat” dawno już nie aktualne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładne.

Patrząc na rys.3 i sortowanie po dacie naszedł mnie pomysł, aby gazeta nie była on-line,
tylko wydawana co jakiś czas (np. dziennik). Cena $10 mogła by być np. za ogłoszenie w 3
kolejnych numerach.
Dzięki temu nie zostaną ogłoszenia sprzed „lat” dawno już nie aktualne.
Hmm... Ogłoszenia po tygodniu byłyby kasowane ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra dopisze pojedynki ale zadania takie jak przynieś coś tam to nie robią gracze tylko GRA.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra dopisze pojedynki ale zadania takie jak przynieś coś tam to nie robią gracze tylko GRA.

No dobra nie to nie... Ale ja i tak dalej będę się upierał przy swojej wersji. Moja byłaby bardziej przydatna, no ale... Nie to nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wcześniej tego nie zauważyłem...
,,cherbaty" piszę się przez h
,,świerzy" przez ż
,,jagud" przez ó

uu... sorki... mam dysgrafie a paint nie poprawia błędów:D
a dzięki za projekt graficzny wiki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl świetny i konktretny,właswinie chce, ay było to przy anstępnej aktualizacji :D (hehe xD)

P.S. fajny gazeciarz =)
 

DeletedUser

Gość
Gość
uu... sorki... mam dysgrafie a paint nie poprawia błędów:D
a dzięki za projekt graficzny wiki

Dysgrafia w Twoim wypadku jest niezauważalna ;) A zresztą zawsze człowiekowi może zdarzyć się błąd...

Nie ma co dziękować, pomysł jest tak dobry, że nawet gdyby nie przyjeliby tego pomysłu to poleciałbym do Niemców i ich przekonał że to się opłaca ;)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Dobry pomysł! Pociągneło by to za sobą czyjś pomysł o dawaniu zleceń dla innych graczy . (Tylko bez dośw. Wiecie ..... MULTIKONTA!!!!:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł! Pociągneło by to za sobą czyjś pomysł o dawaniu zleceń dla innych graczy . (Tylko bez dośw. Wiecie ..... MULTIKONTA!!!!:mad::mad::mad::mad:

po co inni gracze mieli by dawać zadania?
wtedy było by ich tygodniowo ze 2000!!!
tego nie powinno być!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł świtny, najlepiej opracowany jak dotąd widziałam.

Małe poprawki od siebie:
-każdy mógł by umieścić 1 zadanie na raz
-koszt umieszczenia zadania wynosi łby 100$
Musi być srożej, to wtedy nie będzie 20000 tych zadań tylko powiedzmy 50-100 max.

Przyda to się np. jak szukamy czegoś i nie możemy znleźć w pracy <jak czasem flagę jakąś ciężko znaleźć> i niktórym już lepiej taką kupić i umieścić te zgłoszenie, stracić 100$ niż wysyłać wsą postać na 100h do pracy i dalej nie znaleźć danej rzeczy xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry