Piłka nożna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3520

Gość
Gość
zywiol

pilka jest dla mnie jak ziemia:) bo w kosmosie sie kreci nasza planeta tak samo jest z pilka kopniesz to sie kreci:) a tak wogole uwielbiam pilke:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm ale oni ostatnio stracili formę atak dobry a defensywa dla przeciwników nie widzialna więc mogli dokupić w okinku transferowym jakiegoś dobrego obrońcę ,szkoda ,że nie ma AC Milan ale po AC Milanie wole Chelsea i za nich będe trzymał w Champions Leguage.Barca zachwyca formą ale i tak (sorry kibice)ktoś ich pokona chyba ,że szczęście im dopisze.:eek:



Więc stawiam ,że finał odbędzie się jako finał Chelsea-Juve 2::D:D:):):)1
 

DeletedUser561

Gość
Gość
ulubiony klub ARKAGDYNIA

dzisiaj Lech gra z Nancy

Do boju KOLEJORZ!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja z początku lubiałem grac w pomocy ale dobry byłem na obronie teraz ucze sie grac na bramce
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubie pilke glównie srodek pomocy ale najleprzy jestem na bramce a umubiony klub
Chelsea i Real
ulubiony pilkaz Didier Drogba
kiedys Ronaldo bez c 4 krotny krol i rekordzista bramek w MŚ pobil slawnego Pele
 

DeletedUser

Gość
Gość
CHELSEA

JA KOCHAM CHELSEA SIALALALALALA I LECHA POZNAN SIALALALA
 

DeletedUser

Gość
Gość
chelseaaa

jednos serce jedno bicie chelsea londyn ponad zycie
 

DeletedUser

Gość
Gość
CHELSEA love

od kolyski az po grob jedna wiara jeden klub kto bo niewiem ah jak moglem zapomniec Chelsea:D:D
 

DeletedUser100

Gość
Gość
Polacy to zawsze mają pecha. Lech zremisował też pechowo, a w meczu Polska - Słowacja to dopiero był pech.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubię:
ulubiony klub:barca
ulubiony piłkarz: Ronaldiho wkrótce L.Henry
 

DeletedUser

Gość
Gość
10 typa biega za pilka a jeden stoi i czeka az cos do niego przyleci xD Wole football ;P przynajmniej jest o co sie bic :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od kołyski aż po grób Chelsea Londyn to mój klub:) Ulubiony piłkarz to Drogba. Lampard, Terry i Cech, Nie wyobrażam sobie CFC bez nich:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry