Piłka nożna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
TS Wisła KRaków

Uwielbiam grać w noge, gram w Lidze rejonowej(Tarnów) tramkarzy młodszych
Mam 4 Gole 5 Asyst w 6 meczach po pierwszej rundzie, mimo to że jestem obrońca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boruc :/ slabo mu idzie, ale ja w niego wierze, sam stoje na bramce i wiem jak to jest kiedy patrza na ciebie zawodnicy z twojej druzyny bedacy na polowie przeciwnika z nadzieja, ze bedac sam na sam z dwoma napastnikami obronisz...bo jestes dobry, czasami sie nie da, a oceniac to trzeba cala druzyne, bo za pare lat nikt nie bedzie pamietal, ze wpusciles bramke, tylko ze cala druzyna przegrala.:cool:
Takie jest moje zdanie :p

dokladnie bramkarz jak zarypie to gol stracony a jak zawodnik zarypie to trudno kolega naprawi :} bycie na bramce wiaze sie z ogromna presja :D i jezeli popelnisz blad to poniej jest cora gorzej:p wiem cos o tym fachu sam z wlasnego doswiadczenia! od boruca WON
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubie i calkiem dobrze gram w piłke ulubione pozycje (was teraz zaskocze bo tego wiekszosc nie lubi :p) środkowy obronca ewentualnie srodkowy pomocnik lepsza mam prawa noge ale uczyzlem sie grac obiema wiec jestem dosc uniwersalny gralem juz na chyba kazdej pozycji oprocz bramkarza :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bardzo lubię być na obronie ,bo w ofensywie to nie wiem za bardzo co robić z piłką.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja gram jako bramkarz lub prawy pomocnik czasami zapuszczam się na atak.
Mój ukochany klub LIVERPOOL
ulubiony piłkarz: wszyscy z LFC
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja to typowy playmaker czy jakos tak (kieruje gra zespolu srodkowy pomocnik ) ale schodze czesto do lini zeby sobie cos podryblowac :D pzdr
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kocham grac w pilke nozną na budzie
ulubiony klub:Manchester United
ulubiony piłkarz:Cristiano Ronaldo
jestem kibicem legii
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ronaldinho to ty nie jestes? Nawet nie rob takich porownan, uslyszales pare slow o ronnie i teraz wielka gwiazda dla ciebie. teraz czesciowo stracil forme i nie jest taki dobry jak kiedys..

PS: a ja uwielbiam grac w pilke, umiem grac i pochwale sie :> ze gram w klubie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kocham piłke nożną jestem troche ofiarom bo na meczach już 2 razy wybiłem se zeba i raz złamałem ręke ale mimo to jestem dobry ja stole na bramce albo na lewej pomocy
 

DeletedUser

Gość
Gość
kiedyś grałem... jako stoper.. teraz od przyszłego roku mam zamiar grać w lidze szóstek piłkarskich... oczywiście na... ataku ;D ostatnio w każdym meczu w którym gram (między osiedlami itp.) strzelam sporo bramek... a już nie mam takiej kondycji żeby wracać pod własną bramkę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lubię grać w nóżkę aczkolwiek tak jak napisał mój poprzednik to już nie ta kondycja co parę lat temu ;p

Technika jeszcze jest, w sumie to najważniejsze, lubię patrzeć jak ludzie biegają naokoło mnie i dziwią się że ja sobie tak spokojnie chodzę z piłką :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście uwielbiam grać w pilke nozna. Chodze w srody i piatki na 7.20 do budy by byc na sks w noge i gram gdzie popadnie. Osobiscie najlepiej czuje sie w obronie i na bramce ale czasami ide do ataku.

Ulubiony klub:Złotniczanka Złotniki(5liga podokręg Debica wojewodztwo podkarpackie) i Lech Poznan
Ulubiony pilkarz: David Villa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie lubię piłki nożnej tylko czasem sobie pogram wolę piłkę ręczną mam treningi w pon. i sr. :D ostatnio zajeliśmy 1 miejsce w meczu z innymi szkołami ^^. Ja jako lewo skrzydłowy lub prawo .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki chyba jestem jedynym ziomem który tu gra w ręczną ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja uwielbiam grac w pilke nozna :D gram gdzie sie tylko da xD

Moj ulubionu klub: ManU
Ulubiony pilkarz:C.Ronaldo
 
Status
Zamknięty.
Do góry