Piłka nożna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mogę pograć w nogę, ale wolę kosza ( aktywnie ) i rugby ( TV ).
Oczywiście najlepszą drużyną rugby jest ALL BLACKS!!!:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kozak Polacy nie mają pecha to po prostu słaba drużyna:( - dla mnie słaby jest Boruc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja najbardziej lubię grać na bramce, mniej na obronie, i bardziej niż na obronie, ale mniej niż na bramce na deff pomocy :)
Ulubiony klub: Chelsea forever :)
Ulubiony piłkarz: Petr Cech
I według mnie boruc jest słaaaby :/
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
Jak uważacie, że Boruc jest słabym bramkarzem, to znaczy że albo macie po 10 lat, albo nie znacie się na piłce. Borucowi, zresztą, jak każdemu bramkarzowi zdarzają się wpadki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mieszkam na pomorzu i gram w moim miescie jakim jest bytow i gramy w MACRO LIDZE czyli mamy w lidze Lechie Gdansk, Arke Gdynia itp... czyli poziom bardzo wysoki... jestem prawym obronca i gram w pierwszym skladzie caluy czas.... moj klub to Bytovia Bytow...

Moj ulubioony zawodnik to Didier Drogba
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam grać w piłkę nożną, świetnie to robię (słowo honoru), a moim ulubionym klubem jest FC Barcelona .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam grać w "gałę"
Niestety ostatnio trochę już rzadziej, ale staram się jak mogę
Mój ukochany Klub to Wisła Kraków

A co do pozycji to preferuję "69", nie no żart, jestem wszędzie taki wszędobylski lub wolny elektron kto co woli. : )
Preferowana noga: Prawa
Ulubiony zawodnik: always and forever Zinedine Zidane
 

DeletedUser

Gość
Gość
w piłkę gram przeciętnie lubię Liverpool i Torresa
 

DeletedUser

Gość
Gość
kocham piłkę jestem słaby na ataku i na bramce ale jak jestem na obronie to gram niezle


mój ulubiony piłkarz to Diego Armando Maradona
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze czas zaczac wywody na temat polskiej ligi :p bo ja tez lubie grac w pile rewalacja to ja zadna nie jestem ale mowia ze licza sie checi jak myslicie kto wygra w tym sezonie polska lige ?:D ja mam nadzieje ze Legia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ulubiony klub:Manchester United
ulubiony piłkarz:Cristiano Ronaldo
W Piłkę nieźle gram:p Chodzę do 4klasy i nie jestem najgorszy:pNie chce się przechwalać ale mało osób gra lepiej odemnie....Jedynie mój brat i Kolega...Może ktoś jeszcze ale niewiem^^ Wychowałem się wśród kumpli którzy dobrze grają w piłkę , a więc się dużo nauczyłem...Teraz jakoś mało gram...Bo jak narazie nauka i nauka...A kumple są starsi więc więcej mają nauki ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
To beznadziejny temat uuuuuuuuuu zaśmieca forum
NO żal ludzie lubią pograć w piłkę każdy jest inny ,dlatego został założony ten temat ://

Jak uważacie, że Boruc jest słabym bramkarzem, to znaczy że albo macie po 10 lat, albo nie znacie się na piłce. Borucowi, zresztą, jak każdemu bramkarzowi zdarzają się wpadki.

1.Polska -Słowacja ?pech? nie to niedopracowane umiejętoności bramkarskie
2.Tak mam 11 lat i co?
3.Boruc -statystyki na 2008r

wpuszczone gole
12 na 8 występów

Fabiański statystyki na 2008r
2 na 5 występów

ciąg dalszy nastąpi:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
to i tak nie swiadczy ze Boruc jest slabym bramkarzem
niewszystkie bramki padają z winy bramkarza
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiem ale tylko mu uświadamiam ,że nie jest top 1 na świecie[ziemi]
 

DeletedUser3232

Gość
Gość
NO żal ludzie lubią pograć w piłkę każdy jest inny ,dlatego został założony ten temat ://



1.Polska -Słowacja ?pech? nie to niedopracowane umiejętoności bramkarskie
2.Tak mam 11 lat i co?
3.Boruc -statystyki na 2008r

wpuszczone gole
12 na 8 występów

Fabiański statystyki na 2008r
2 na 5 występów

ciąg dalszy nastąpi:D:D



Hahahaha ^^
Kogo Ty porównujesz ;]
Boruca, który gra w prawie każdym meczu Celtiku, bo teraz ma kontuzję. Z Fabiańskim, który zagrał pare meczy w Arsenalu. Nie wiem czy zagrał w sumie z 15 meczy w Arsenalu.
Borucowi się zdarzyła wpadka ze Słowacją, a przypomnij sobie jego grę, choćby z meczu z Milanem czy ManU w ubiegłym sezonie Champions League :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
asas

K-S -KSG- KS -GÓRNIK ZABRZE
1 MOJA DRUŻYNA I OSTATNIA na całe życie z tobą
kocham GÓRNIKA a nienawidze 100% przeciwko ruchowi chorzów !!!!!!!

NA ZAWSZE ZA GÓRNIKEM
KSGKSGKSGKSGKSGKSGKSG ZABRZE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doladnie juz nikt nie pamiata boruca z tematego sezonu czy ME :} typowa polska mentalnosc najpierwsz kogos do niebios potem byle by zabic:} Moj klub to ten jedyny z krakowa z lepszej czesci blon.... Wisła Krakow :} ulubiony pilkaarz to Torres chodz sam jestem bramkarzem :pale tylko w klubie bo jak gram na wf albo zkumplami to tylko jako napastnik :}
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boruc :/ slabo mu idzie, ale ja w niego wierze, sam stoje na bramce i wiem jak to jest kiedy patrza na ciebie zawodnicy z twojej druzyny bedacy na polowie przeciwnika z nadzieja, ze bedac sam na sam z dwoma napastnikami obronisz...bo jestes dobry, czasami sie nie da, a oceniac to trzeba cala druzyne, bo za pare lat nikt nie bedzie pamietal, ze wpusciles bramke, tylko ze cala druzyna przegrala.:cool:
Takie jest moje zdanie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry