Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3957
  • Data rozpoczęcia

No jak?

  • Super

    Głosy: 171 40,0%
  • OK

    Głosy: 113 26,4%
  • Może być

    Głosy: 102 23,8%
  • Okropne

    Głosy: 68 15,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 22 5,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 58 13,6%

  • W sumie głosujących
    428
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram na 32, ale tam styl jest stary tylko grafika nowa.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja gram na świecie 22 ale gra jest nudna po pewnym czasie ale szkoła mnie tam złapała.
 

DeletedUser10758

Gość
Gość
Tak są super al trochę gorsze od TW (znudziły mi się już trochę) ale gram nadal na s26 i mam 46k punktów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kiedyś grałem na 6, 9 i 12 świecie. Mając 248 tys pkt znudziły mi się... TW jest o wiele ciekawsze!! :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona są ok ;)

Ale The West rządzi. Tam jak już masz praktycznie koło 50tys. punktów to już się nie chce grać wogle, wymyślili że można mieć nawet z 50 wiosek jak w wojo nie inwestujesz i jak grać na 500 wioskach:confused::eek::mad:

Ale po zatym to fajne w początkowej fazie, tylko jak masz te 50tys. punktów i ktoś cie walnie to potem przez miesiąc wojo odbudowujesz:mad:

Ale jak ktoś zaczyna grę to polecam BARDZO:D
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
plemiona asa fajna i ciekawą gra ale niestety wymagająca, sporo czasu trzeba jej poświecić jeśli chce sie nie zostać czyjąś farmą i nudzi sie jak ma sie sporo pkt. ja zrezygnowałem z niej oddając koledze konto mając pół miliona
 

DeletedUser

Gość
Gość
właśnie to forum the west a nie plemion
i moim zdaniem the west lepsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
plemiona są super grą dzięki nim dowiedziałam się o the west gram na 27 i 30 świecie :D
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
plemiona- byłem tylko na stronie głównej :D
ja gram to gram czyli tylko the west :D
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Ja gram w THE WEST i Plemiona obydwie gry są super na plemionach zacząłem grać bo mnie kolega namówił i teraz na 31św moje plemię jest pierwsze na k94
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grałem na 11ś i miałem 900k pkt i miałem 86 wiosek 1 na kontynencie byłem znudziło mi się i rozdałem wioski do 0 kolegom z plemienia które było 16 w ranku TW o niebo lepsze:D:D:D
 

DeletedUser7197

Gość
Gość
Tak w plemiona gram od 3lat i jak dla mnie super gierka. Ale nie jestem do końca przekonany co do tej aktualizacji przed nią gra była bardziej czytelna, ale musieli wprowadzić coś nowego bop zaczynała mi się nudzić.

Jestem bardzo ciekaw gdzie grałeś przed 3 laty,bo gra Plemiona istnieje niecałe 2 lata :confused:
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
ja gram na 25św i woja mam pełno w końcu o to chodzi a pkt mam 110k pkt ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem na
5-25k
7-15k
11-600k
13- ok.160k
27-15k

I powróciłem do świata 11 :)
wbiłem 80k i nie usuwam konta by na forum plemienia pogadac :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zapraszam na s30 jeśli jesteś z K34 bądź K35
pisz do mnie ten sam nick a dostaniesz zaproszenie do plemienia :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
na 26 świecie jestem 29 w rankingu na całym świecie ale rezygnuje z gry kiedyś byłem 3 ale wyjechałem i spadłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry