Propozycje zmian rozgrywania bitew o Forty

  • Rozpoczynający wątek Szrama
  • Data rozpoczęcia

Wiadomo o co chodzi


  • W sumie głosujących
    66
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1. sonda - jest dobrze wszystko, tylko na początku były 3 różne wersje sondy i przenosiłem wyniki z tych pierwszych sond ręcznie.

no właśnie nie jest dobrze, policz prosze tych co głosowali na nie, ankieta odejmuje 1 głos tzn. w chwili obecnej piszem że na Nie jest 12 osób a powinno pisać 13
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jeśli się nie myle to głosów na tak jest 39 a nie 51
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma tutaj zadnych oszustw :) Onufry wam wszystko wytłumaczył... na poczatku były 3 rodzaje odpowiedzi. Głosy osob ktore głosowały na Tak zostały zliczone do tej sondy ale nie poojawili sie wsrod osob głosujacych na Tak bo z tak podstawionymi pytaniami nie mieli wziazku, jak sie pytania zmieniły to juz nie mogly zagłosowac bo juz wzieli udział w głosowaniu

Nie ma tu zadnej teori spiskowej... na marginesie dodam ze ta Sonde ta a takze poprzednie dołozył Onufry(propozycja w pierwotnej wersji nie miala miec ankiety) tak wiec ja nie manipulowalem Sonda azeby tylko zyskac jak najwiecej głosow :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trudna decyzja Chociaz powinno byc tak ze tylko wybrane miasta biora udzialw bitwie o fort
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie.
W sytuacji zapisania się na bitwę 2 min przed walką mogli by nie zdążyć mnie zaakceptować.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Zamykam, zmiany o ile będą to będą wprowadzone odgórnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry