Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
podam pare przykładów z Arizony, klucz nr3 dropneli ludzie z mojej koalicji przy przedziałach:
7299==>po 4 dniach PZ
7505==>w pierwszej godzinie PZ -motywacja90% pif paf kozak nieprawdaż??(wczesniej meczył sie 1 dzien przy przedziale 7460 -zwiekszył do 7505 i w pierwszej godzinie wpadł)
7230==>jaki czas nie wiem WH
a ja szukam przy7414 trzeci dzien i lipa dam cynk jak znajde.
Powodzenia!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
podam pare przykładów z Arizony, klucz nr3 dropneli ludzie z mojej koalicji przy przedziałach:
7299==>po 4 dniach PZ
7505==>w pierwszej godzinie PZ -motywacja90% pif paf kozak nieprawdaż??(wczesniej meczył sie 1 dzien przy przedziale 7460 -zwiekszył do 7505 i w pierwszej godzinie wpadł)
7230==>jaki czas nie wiem WH
a ja szukam przy7414 trzeci dzien i lipa dam cynk jak znajde.
Powodzenia!!!

Podobno musisz mieć motywację większą niż 80%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
[report=3377566877d3e7835e]Raport dot. pracy: Plądrowanie zwłok[/report]

po tygodniu zmagań w końcu wpadł kluczyk(około 40 godzin PZ)- przedział 2477=7432 ,dropnoł przy 94% motywacji, ciuchy jakie miałem na sobie: brązowa chusta,szlachecki stetson,pistolet granmonta, szlachecka skórzana kurtka,kosa,sanie,zielony pas z czaszka,sakiewka szklanych kulek,szlacheckie płócienne spodnie, buty dziękczynne jednym słowem wszystko najlepsze( sa lepsze spodnie ale nie mam lvlu do nich). godzina ukończenia 13:28.
To chyba wszystko co mogłem napisać ,nie poddawać sie i dropic , w końcu wpadnie przedział 7500 nie musi byc osiągnięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hmm...podropie jeszcze z kilka dni może wpadnie jeszcze jeden to wystawie na targu:gwizd:
Powodzenia!
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Jak na razie 54h handlarza i tylko Allen z unikatów :)
Ale to nic, nie poddaję się :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to Cie pociesze ja szukam od 12 lutego z 2 tygodniową przerwą.szukałem w secie świątecznym,słodycze żarłem jak opętany, jestem do tego poszukiwaczem(bonus do szczescia) no i konto premium odpalone i do tej pory ani widu ani słychu klucza...

aha szukam w wędrownym handlarzu.
przedział 2519$ - 7559$

ja rozumiem wszystko ale żeby tyle pracować i nic...powiecie szczęście trzeba mieć a ja odpowiem że chyba wyjątkowego pecha trzeba mieć żeby tyle szukać i jeszcze nie znaleźć...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja długo szukałem na becie w wędrownym. W końcu zrobiłem reskill na plądrowanie i po 2 dniach wyleciał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja długo szukałem na becie w wędrownym. W końcu zrobiłem reskill na plądrowanie i po 2 dniach wyleciał.

nie po to człowiek zreskilował sie pod handel zeby po 3 miesiacach przejsc na sprawnosc manualna. powinny byc takie same warunki dla wszystkich,skoro i przedział się zgadza i innym może wpaść to i mnie.
ale widocznie gra dzieli na tych lepszych i gorszych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18952

Gość
Gość
Nie rozumiesz tematu kolego ;). Jako, że w handlarzu wcześniej można ,,sięgnąć " klucz więcej osób wybiera jako specjalność handel dla przykładu na s9 w handlu szuka ponad 15 osób podczas gdy w plądrowaniu siedzi maksymalnie 5 osób ,, sięgających" klucz. Sądzę, że wynika to głównie z tego jeśli wbijacie z progiem 7500 ( na styk) znaczy to że macie jakieś 90 poziomy, jeśli jest dużo takich osób jest mniejsza szansa powodzenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak Wam, ale mi po 33h WH wpadł kluczyk, DBS i flaga północnych stanów za razem :)
Dodam tylko, że wcześniej nie znalazłem nic ciekawego z dropów (1 paesk i kilka przedmiotów, które i tak są mało warte).
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
mam pytanko dot. dropnięcia klucza:

jaki trzeba mieć przedział w Plądrowaniu, a jaki w Wędrownym ?
 
przedział w obu przypadkach wymagany jest do 7500
ale i w wędrownym i w PZ zdarzają się wyjątki, że znajdziesz klucz jak masz 7200
 

DeletedUser24678

Gość
Gość
Ja klucz znalazłam dopiero przy drugim podejściu w wędrownym handlarzu. Za pierwszym razem ledwo osiągnęłam przedział do 7600, ponad 200 godzin, duuużo zjedzonej lukrecji i nawet dropy lecieć nie chciały. Ledwo na reskill powrotny wystarczyło... Utrzymywałam się na top 15-14.

Obecnie top 2 handlu, ponad 930 punktów pracy, klucz wypadł po 10 godzinach... Może szybkość wypadnięcia klucza zależy w jakimś stopniu od miejsca w rankingu...? Znam kilka takich przypadków, kiedy to osoby top 1-5 znalazły kluczyk w bardzo krótkim czasie. Według mnie jakaś zależność istnieje, ale to tylko moje osobiste przemyślenia ::P:
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
jeżeli jesteś pojedynkowiczem to w zręczność i SM
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm ja dalem w charyzme i handel w sumie 416pkt handlu i juz mi kluczyk dropnal na s12:) w profilu raport dla niedowiarkow
 

DeletedUser27372

Gość
Gość
hmmm ja dalem w charyzme i handel w sumie 416pkt handlu i juz mi kluczyk dropnal na s12:) w profilu raport dla niedowiarkow


to ci powiem że masz farta ja dałem wszystko w handel ponad 720 pkt i tłukę trzy miechy i nic tylko same młotki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi ostatni wypadł klucz w Wędrownym handlarzu. Przedział miałem 2603 - 7809. Klucza szukałem ok. 260h.
 
Status
Zamknięty.
Do góry