Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11418

Gość
Gość
Na bank ten klucz co mówię to nie fikcja tylko prawda.

Bo widziałeś screena? W te polowanie na indyki też byś uwierzył?

Zauważ, że w handlarzu nigdy nie było (i nie będzie) czegoś, czego nie da się kupić w sklepie. Handlarz to po prostu takie wsparcie dla ludzi bez miasta i tych, którzy polują na item a nie chce im się zmieniać miasta lub licytować się na targu.

Kolejny kit, tym razem trochę ambitniejszy - bo NIKT NIGDY tego nie sprawdzi ani nie potwierdzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A gdy ktoś wybierze zamiast 2-go klucza inny przedmiot z zadania to ma juz po strzelbie czy jest jeszcze jakas szansa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, ponieważ pierwszego i drugiego klucza nie można kupić, nie można również znaleźć, są to przedmioty tylko z zadań.
 

DeletedUser18618

Gość
Gość
panowie i panie co mam wszystkie klucze :d ;p i teraz "gaszę pożary" już jakieś 20 godzin (bez premki) i nic - żadnego czegoś przypominającego kartkę z 3 kluczami czym to jest spowodowane czego nie mam zrobionego lub co powinienem zrobić jeśli mam zrobione zadanie w mieście widmo (to w którym trzeba było przybrać odpowiednie strój a w jego epilogu była wzmianka o kluczu) oraz w ekwipunku mam wiadro do gaszenia pożarów


a spotkałem się z postami za mając 3 klucze należy mieć w aktywnym ekwipunki wiadro - a raz ze klucz 3 jaka jest prawda?? - cze premka ma coś do tego w jakim czasie dropnie mi ta kartka z 3 kluczami ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Próbuj dalej, niektórym osobom kartka z kluczami dropneła bez wiadra.Cierpliwości.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tw-db mi nie działa więc wychodzę do Was z takim zapytaniem:

- Na którym poziomie (dając 100% charyzma i handel) można osiągnąć górny pułap dropu 5000$ w wędrownym handlarzu (bez premium rzecz jasna) :?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
tw-db mi nie działa więc wychodzę do Was z takim zapytaniem:

- Na którym poziomie (dając 100% charyzma i handel) można osiągnąć górny pułap dropu 5000$ w wędrownym handlarzu (bez premium rzecz jasna) :?:

Zakładając, że nie zrobisz żadnego questu, w którym do zdobycia są punkty cech lub umiejętności to na 95 poziomie w najlepszym ewkipunku, czyli cztery części Zestawu Dżentelmena i Naszyjnik Miłości.
Trzeba mieć 613 punktów pracy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ja dołączę się z innym pytaniem. Czy jeśli osiągnę pułap 5000 ale z premium to mam szansę na drop kluczyka? Czy można go wydropić w wydobyciu siarki? I ostatnie, czy ktoś znalazł więcej niż jeden klucz?
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Ja dołączę się z innym pytaniem. Czy jeśli osiągnę pułap 5000 ale z premium to mam szansę na drop kluczyka? Czy można go wydropić w wydobyciu siarki? I ostatnie, czy ktoś znalazł więcej niż jeden klucz?

1)Aby dropnąć klucz musisz mieć pułap 4800$ bez premki.
2)Nie można go dropnąć w wydobyciu siarki.
3)Dużo ludzi znalazło więcej niż jeden klucz.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
1)Aby dropnąć klucz musisz mieć pułap 4800$ bez premki.
2)Nie można go dropnąć w wydobyciu siarki.
3)Dużo ludzi znalazło więcej niż jeden klucz.

Coś dziwne masz te informacje.....

1) Powinno być raczej "Dotąd nie dropnął nikt z pułapem <4800$", nikt nie ma 100% pewnego info....
2) To już totalna bzdura... MOŻNA, jedyna kwestia to posiadanie odpowiedniej liczby PP, tak jak w każdej pracy z wyższym szczęściem....
3) To akurat prawda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do pułapu to nie wiem, jaki jest dokładnie, wiem, że nie jest konieczne premium i próg $7500, podobno ktoś dropnął w gaszeniu pożaru, ale raportu nie widziałem, ale dementować nie mogę.
Jeśli chodzi o ilość kluczy to ktoś znalazł więcej, niż jednego po aktualizacji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wędrowny Handlarz, mimo iż nie ma przedmiotu, to daje więcej expa i kasy.
 
czy na poszukiwaniu skarbu z mapą skarbu
aby znależć skarb potrzebne jest zrobione zadanie
z miasta widma

Miasto widmo (Szata zdobi bogatego człowieka)
Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy na poszukiwaniu skarbu z mapą skarbu
aby znależć skarb potrzebne jest zrobione zadanie
z miasta widma

Miasto widmo (Szata zdobi bogatego człowieka)
Po przegraniu kilku dolarów spotykasz zachwycającą kobietę, która po postawieniu jej drinka, opowiada ci pewną historię. Jest to historia o skrzynce z trzema zamkami. Do każdego z tych zamków potrzeba konkretnego, bardzo rzadkiego klucza. Nawet ona nie wie, gdzie ten skarb się znajduje, ale widziała kiedyś jeden z kluczy - pokazał go jej członek armii Konfederatów podróżujący do bazy...

Nie trzeba, to tylko plotka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam chyba od kilku dni zaćmienie umysłu. Albo po prostu się nie da... Przymierzałem się od jakiegoś czasu do reskill'a pod sprawność manualną celem zdobycia klucza numerem trzy oznaczonym. I jak tak się przymierzałem, to dwa razy wyszło mi, że wystarczy mi spokojnie na te 878 pkt pracy. Tuż przed reskill'em policzyłem jeszcze raz, i okazało się że brakuje mi jednak około 80 pkt :/

Całkowity bonus z ciuchów wynosi 141 (i mogę go tylko powiększyć o 16 punktów dzięki szlacheckiej skórzanej kurtce), wszystkie punkty cech i umiejętności mam władowane tak. I punktów pracy tylko 809. Przejrzałem profile innych graczy - znalazłem osobę, która zdobyła klucz na tym samym poziomie postaci co moja (84, również żołnierz). Albo ja coś robię źle, albo tamta osoba kupowała punkty cech/umiejętności za bryłki, albo jednak z premium nie trzeba mieć powyżej 7.500 $ - wystarczy trochę mniej... Ktoś ma any idea? :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry