Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Modlitwy: 70 (większość podczas plądrowania)

Ja to się raczej zamiast w czepku to w .... urodziłem. No cóż jak pech to pech.

Zobaczymy. Popląduje jeszcze kolejne 2 tyg i jeśli po takim czasie nie będę miał 2-ch kluczy to się chyba powieszę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I kolejna osoba chwali się że drapnęło kluczyk BEZ KONTA PREMIUM więc ja się kurczaki pytam !!!

Co się dzieje że ja mimo iż jadę na koncie premium już 2 miesiące nic nie mogę znaleźć ????

Wykorzystane bryłki: 4963
Modlitwy: 70
Godzin przepracowanych : ok 400
Ilość punktów pracy: 1034
Bonus od kompletu świątecznego: +25%

Co ja mam jeszcze zrobić ?????
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Jezu, czaja, płaczesz jakby kluczyk był jedyną w życiu rzeczą do której dażysz...

Weź ty sobie wrzuć na luz i po prostu licz na szczęście, to że inni znaleźli nie znaczy że ty równiez musisz go zaraz teraz wydropić!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tofix Już raz ci pisałem żebyś twoje głupkowate opinie i rady zostaw dla siebie.

Po drugie pokaż mi bardziej wartościowy przedmiot w TW jak kluczyk "3".

I po trzecie nie płacze tylko wylewam swoje frustracje na "papier" tak by i inni wiedzieli jakimi są szczęściarzami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tofix Już raz ci pisałem żebyś twoje głupkowate opinie i rady zostaw dla siebie.

Po drugie pokaż mi bardziej wartościowy przedmiot w TW jak kluczyk "3".

I po trzecie nie płacze tylko wylewam swoje frustracje na "papier" tak by i inni wiedzieli jakimi są szczęściarzami.

Siekiera Boona. Wayat Erp colt buntline.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, nie spamujcie;)
Skoro część posiadaczy klucza znalazła go bez premium to myślicie, że znalazłbym go z premium mając próg nieco poniżej $7000?
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
chyba nie, mi się wydaje że liczą się punkty pracy, że powinieneś ich mieć tyle, żeby z premką wychodziło 7500$
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to jazda

no to zaczynamy, 880pkt w plądrzeniu ;)
mam pytanie: jak się zrobi questa z skarbem i kluczami to klucz mi wyleci
ps. tak samo jak z grudką i metalem?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
chyba nie, mi się wydaje że liczą się punkty pracy, że powinieneś ich mieć tyle, żeby z premką wychodziło 7500$


Nie trzeba osiągać progu 7500$, nie trzeba mieć nawet 7000$. Nie trzeba mieć także premium. Wielu ludzi znalazło klucz mając przedział niewiele przekraczający 5 tysiaków.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Nie trzeba osiągać progu 7500$, nie trzeba mieć nawet 7000$. Nie trzeba mieć także premium. Wielu ludzi znalazło klucz mając przedział niewiele przekraczający 5 tysiaków.

"żeby z premką wychodziło 7500$", czyli bez premki mamy zasięg właśnie 5000$....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
to chyba jednak totalna losowość wczoraj zrobiłem reskila pod plądrowanie pierwsze 2 godzinki dzisiaj i kluczyk wypadł chyba aż za łatwo poszło jak tak dalej pójdzie wszyscy będą latać ze złotymi flintami:)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No to gratulacje. Ja już poddalem się. Wszystkim wam jednak życzę takiego szczęścia jak soonevil ma :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jeden z graczy na Arizonie w handlarzu miał ofertę kupna klucza nr.3 za 7500$,czyli normalną cenę:D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to potwierdzona jakaś informacja czy takie pierdu pierdu kolega słyszał, że jego kolega kolegi kupił klucz który co do czego okazał się spodniami i do tego jeszcze marnymi:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak na 100% bo screna widziałem.W ofercie handlarza był.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A jesteś pewien że ten screen był autentyczny a nie zrobiony w jakimś paincie albo innym graficznym cudactwie? Ja już widziałem screen na którym klucz wypadł w polowaniu na indyki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jesteś pewien że ten screen był autentyczny a nie zrobiony w jakimś paincie albo innym graficznym cudactwie? Ja już widziałem screen na którym klucz wypadł w polowaniu na indyki :)

w22wzre2.png


O to Ci chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na bank ten klucz co mówię to nie fikcja tylko prawda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry