Pytanie co do klucza nr.3

  • Rozpoczynający wątek CBR124
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie trzeba mieć premium, nie trzeba mieć tego zakresu wartości przedmiotu, niektórzy znajdowali nie mając premium i odpowiedniego zakresu.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Zapomniałeś chyba przy obliczeniach odjąć pkty trudności....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisałem o punktach pracy, a więc punktach już po odjęciu pkt trudności. Tak mam ich właśnie 809 czy ile tam. Z premium mam zakres coś do 7385, bez premium 4930. Ale chodziło mi właśnie o to, czy ten zakres powyżej 7500 (5000) jest niezbędny ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisałem o punktach pracy, a więc punktach już po odjęciu pkt trudności. Tak mam ich właśnie 809 czy ile tam. Z premium mam zakres coś do 7385, bez premium 4930. Ale chodziło mi właśnie o to, czy ten zakres powyżej 7500 (5000) jest niezbędny ;)

Tak, jest niezbędny. Bez 7500$ nie da się znaleźć klucza.

@hubcioadhd: Trzeba. Przedstaw dowody, skoro mówisz, że nie.
 

DeletedUser16541

Gość
Gość
drugi przykład 10 świat Trejo znalazł klucz nr 3 bez premium , granica dropu wynosiła u niego bodajże 5.200 $
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Tak, jest niezbędny. Bez 7500$ nie da się znaleźć klucza.

@hubcioadhd: Trzeba. Przedstaw dowody, skoro mówisz, że nie.

Przedstaw dowody że trzeba ;) od jakiegoś czasu już chyba wszyscy wiedzą że nie trzeba i kluczyk dropi bez premki , mój spadł przy zakresie 5188 (oczywiście jak na złośc nie na tym świecie co trzeba)
 

DeletedUser12317

Gość
Gość
Pisałem o punktach pracy, a więc punktach już po odjęciu pkt trudności. Tak mam ich właśnie 809 czy ile tam. Z premium mam zakres coś do 7385, bez premium 4930. Ale chodziło mi właśnie o to, czy ten zakres powyżej 7500 (5000) jest niezbędny ;)

Może być tak że ta osoba z twoim lvlem co znalazła klucz ma zrobione kilka questów dających dodatkowe cechy/umiejętności i ma kilka pkt więcej niż Ty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może być tak że ta osoba z twoim lvlem co znalazła klucz ma zrobione kilka questów dających dodatkowe cechy/umiejętności i ma kilka pkt więcej niż Ty

Z zadań dających dodatkowe punkty cech/umiejętności nie ukończyłem tylko Wielkiej Podróży (+1 zręczność) i Dróg Komunikacyjnych (+1 sprawność). Nawet z tymi punktami miałbym o wiele za mało do wymagane pułapu. Musiałbym dobić do ponad 90 poziomu postaci, a przecież po światach lata trochę osób ze strzelbami i niższymi poziomami. Chyba, że dokupili bryłkami punkty... Kto ich tam wie :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo skorzystali z handlarza, albo kupili. Kupując można mieć na pierwszym poziomie;) Z wędrownego handlarza można dobić przy około 75 poziomie do granicy $7500.
 

DeletedUser18618

Gość
Gość
można znaleźć tylko jedna szutkę klucza czy kilka tak jak dziwnej grudy lub zabrudzonego wygiętego kawałka metalu??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pisałem o punktach pracy, a więc punktach już po odjęciu pkt trudności. Tak mam ich właśnie 809 czy ile tam. Z premium mam zakres coś do 7385, bez premium 4930. Ale chodziło mi właśnie o to, czy ten zakres powyżej 7500 (5000) jest niezbędny ;)

nie wiem dokładnie jak to jest z tym zakresem ale ostatnio mój znajomy znalazł w plądrowaniu przy zakresie 7340 bo zabrakło mu nieco do reskilu(możliwe ze fart/błąd)

Z zadań dających dodatkowe punkty cech/umiejętności nie ukończyłem tylko Wielkiej Podróży (+1 zręczność) i Dróg Komunikacyjnych (+1 sprawność). Nawet z tymi punktami miałbym o wiele za mało do wymagane pułapu. Musiałbym dobić do ponad 90 poziomu postaci, a przecież po światach lata trochę osób ze strzelbami i niższymi poziomami. Chyba, że dokupili bryłkami punkty... Kto ich tam wie :]
robiąc rajd+zadanie klasowe+zadania na umiejki to na 84 lv możesz spokojnie mieć ten zakres w handlu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Klucz znaleziony. Po wielu bezowoconych próbach z zakresem do 49xx $, przy pierwszej godzinie z granicą 5010$ klucz wpadł. Without premium naturlich. Jeszcze potestuję, czy można ich mieć kilka.

Wiem, trochę nieładnie odgrzebywać stare tematy, ale to jeden chyba z istotniejszych :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No temat cieszy się powodzeniem.Ja ostatnio dropnołem 2 klucz nr 3.Jestem z tego faktu dumny.Ale już nie szukam,sam mam złotą i koledze dałem kluczyk,wiec jest git.;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dołączam się do pytania.
W czym dropnąłeś i kiedy zdobyłeś pierwszy, a kiedy drugi klucz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry