Serwery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31631
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30079

Gość
Gość
Pewnie kolejna dopracowana aktualizacja, jedna zmiana w zadaniu a sypie się wszystko :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety. Zdarza się (tak wiem...w IG niezwykle często).

Za niedługo powinno ruszyć.
 
przeciez to tylko 'maly update' wiec moze wyjatkowo serwery sie sypnely na 20-30 minut, a nie pol dnia

a z reszta nie ma sensu pisac w tym temacie, chyba ze chcemy sie posmiac sami do siebie, bo z administracji i tak nikt nie odpisze. tak jak ostatnio
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni Państwo,

Możemy pomarzyć o tym aby cały backup TheWest został wykasowany. By było miło pograć od zera, od nowa. Tak aby wszyscy mieli równe szanse, bez względu na staż gry i wydane pieniądze na każdym serwerze.
Więc nawet jak serwery padły to by to wyszło na dobre.
 
iro był wcześniej 30 min nieczynny, kurka o takich aktualizacjach powinno być info wcześniej, nie w trakcie!
rano włażę i widzę info "na dziś jest planowana aktualizacja około godz 13" to wiem żeby nie dawać w tym czasie przygód, a nawet nie włazić na gre

A nie :
Mały update
Drodzy Gracze,

W dniu dzisiejszym odbędzie mały update mający na celu naprawę błędu związanego z zadaniami z serii tygodnia przyjaźni oraz wprowadzi drobne zmiany w zadaniach dziennych.

Pozdrawiamy,
Wasz The West Team

5 min przed zawaleniem :)
 
+1

moja postac tez wlasnie stoi bezczynnie w miejscu bo pomyslalem 'a przebiore sie najpierw, sprawdze raport i zakolejkuje po zakonczeniu' a bylo to na 50s do konca. po kolejnych 30s serwer byl juz wysypany

a pozniej dadza jakas zalosny bonus do energii, ktory w ciagu doby da mi w sumie 40 gratisowej eny. zyc nie umierac
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Może kino ogarniecie przy okazji tego apdejtu.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mnie to bardziej interesuje czy to wszędzie maja takie problemy czy tylko na Naszych światach wiecznie wywala serwery.


Dla nowych którzy przystępują do gry to naprawdę jest zachęta skoro w ciągu tygodnia wywaliło już drugi raz wszystko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
To jest przymiarka do zamknięcia TW.

Przymiarką będzie wielka Loteria a nie update :D

Małym Updatem to ja bym anzywał te ich ,,Aktualizacje" a takie wydarzenia jak dzisiaj zwykłymi pracami konserwacyjnymi.

Jak zwykle brak informacji, pytanie czy IG informuje że ma zamiar wyłączyc serwery czy robi to po cichu nikogo nie informując
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pewnie testują czy ktoś coś napisze, jak zamkną projekt.
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Mnie to bardziej interesuje czy to wszędzie maja takie problemy czy tylko na Naszych światach wiecznie wywala serwery.


Dla nowych którzy przystępują do gry to naprawdę jest zachęta skoro w ciągu tygodnia wywaliło już drugi raz wszystko.

Tylko u nas:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry