Serwery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31631
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30798

Gość
Gość
Zadanie powinno już działać bez zarzutów. Czas na jego wykonanie jest przedłużony do 10 sierpnia.

Wczoraj zadanie działało. Dzisiaj jest 10 sierpnia i zadanie nie działa.
Mam pytanie: kto popełnił błąd?

1) Ci co podali informacje, że czas na wykonanie zadania jest przedłużony do 10 sierpnia, zamiast podać że do 9 sierpnia?
2) Ja, że zrozumiałem iż "do 10 sierpnia" równa się "do 10 sierpnia o godzinie 0:00" a nie "do 10 sierpnia o godzinie 23:59"?
 
jest napisane jasno , że do 10 czyli do 09.08 do 23:59 .
Ciągle są powtarzalne i ciągle jest ta sama zasada ...
A jak nie umiesz się wyrobić to zrób w pierwszy dzień zadania a nie odkładaj ...
 

DeletedUser30798

Gość
Gość
Zrobiłem na głównych światach, na drugorzędnych się nie wyrobiłem, więc sepuku nie popełnię.
Ciągle ta sama zasada? Jeśli tak, to 14 sierpnia nie ma szans znaleźć koszyka na koty (stoi jak byk: zadanie dostępne do 14 sierpnia). Sprawdzimy, się okaże.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Zrobiłem na głównych światach, na drugorzędnych się nie wyrobiłem, więc sepuku nie popełnię.
Ciągle ta sama zasada? Jeśli tak, to 14 sierpnia nie ma szans znaleźć koszyka na koty (stoi jak byk: zadanie dostępne do 14 sierpnia). Sprawdzimy, się okaże.

Do 14, a nie do 14 włącznine. Myślenie nie boli.
 

DeletedUser30412

Gość
Gość
A mi tam jeszcze o 23:06 14 sierpnia wypadł jeden koszyk, więc niczego nie można być pewnym w grze
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Do 14, a nie do 14 włącznine. Myślenie nie boli.

Jeżeli piszemy że do 14 to znaczy że 14 także, zgodnie z zasadami nie ma potrzeby dodawać słowa "włącznie". Zanim komuś zarzucisz brak myślenia zapoznaj się z podstawowymi zasadami określania terminów.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
czemu była przerwa konserwacyjna na huronie? I tylko na tym serwerze (chyba że potem wyłączali po kolei każdy serwer, tego nie wiem musiałem wyjść z domu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry