Serwery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31631
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27311

Gość
Gość
Zadania z Plecionkami pojawiły się w Saloonie i już teraz nie powinno być problemu z ich wykonaniem.
Zadanie z tego co widać przy klepsydrze, zostało przedłużone do 10.08.2015r.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zadania z Plecionkami pojawiły się w Saloonie i już teraz nie powinno być problemu z ich wykonaniem.
Zadanie z tego co widać przy klepsydrze, zostało przedłużone do 10.08.2015r.

Nic się nie pojawiło. Ci co robią to kolejny raz i pobrali wcześniej u Marii po czym nie mieli dalszej części nadal nic nie widzą.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nic się nie pojawiło. Ci co robią to kolejny raz i pobrali wcześniej u Marii po czym nie mieli dalszej części nadal nic nie widzą.

To samo tutaj.

I do Bartosza...
Zadanie pojawiło się tydzień temu we wtorek, czyli nota bene 6 dni temu, niektórzy nie mają go nadal i przedłużone zostało tylko o 2 dni? Wg mnie powinni przedłużyć o parę dni więcej.

To może przestańmy się o zadanie kłócić, tylko dajcie tym co zadania nie mają punkt umiejętności i będzie po sprawie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Zadania z Plecionkami pojawiły się w Saloonie i już teraz nie powinno być problemu z ich wykonaniem.
Zadanie z tego co widać przy klepsydrze, zostało przedłużone do 10.08.2015r.

Pisałem wysłałem Toicketa i dostałem info że była dzisiaj aktualizacja i powinno działać :D

Ja nic nie widze dalej.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nie działa, sami nie wiecie już co się dzieje chyba. Piszę o administracji. Na forum piszecie,że powinno działać a nie działa. Ogarnijcie się już
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A kino może ci działa?

Nope, kino także nie działa ;)

Sprawdzałem przed chwilą też to czy skrypty coś mi blokują, ale nic złego nie robią. Usuwać ciasteczek nie będę, robiłem to 24h temu. Zawsze mogę sprawdzić na innych przeglądarkach, zatem sprawdzam i zaraz napiszę czy coś gdzieś działa.

4 przeglądarki sprawdzone, bez skryptów, nie ma ani kina ani zadania z plecionkami. Więc czekam na dalsze "prace" IG i informację od TWT.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29065

Gość
Gość
Nope, kino także nie działa ;)

Sprawdzałem przed chwilą też to czy skrypty coś mi blokują, ale nic złego nie robią. Usuwać ciasteczek nie będę, robiłem to 24h temu. Zawsze mogę sprawdzić na innych przeglądarkach, zatem sprawdzam i zaraz napiszę czy coś gdzieś działa.

Oki doki
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bartosz prosże o sprostowanie jak to jest w końcu z tym zadaniem.


Ps. Kto mi znowu kuźwa usunął post z propozycji. Czy w TWT siedzą komuchy ?
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Zebrałem pleconki,następnie pokazało mi się zadanie rytuał inicjacji.
Tylko mam w nim czas podany "musisz odczekać 360 godzin"
Ktoś,coś wie jak to zakończyć? :huh:
NIe pokazali się kolejni zleceniodawcy.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Zebrałem pleconki,następnie pokazało mi się zadanie rytuał inicjacji.
Tylko mam w nim czas podany "musisz odczekać 360 godzin"
Ktoś,coś wie jak to zakończyć? :huh:
NIe pokazali się kolejni zleceniodawcy.

Też się na tym zatrzymałem, nie wiem co robić dalej.
Czekam na odpowiedź supportu.
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
to kolejny błąd, ma być naprawiony przy kolejnej aktualce za około tydzień.... dodam, że to oficjalne info.

Kurka wodna,w takim wypadku czy będzie nam dane w tym roku zrobić to zadanie? :D

ksardel działasz szybciej niż twt ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry