Serwery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31631
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
Kurka wodna,w takim wypadku czy będzie nam dane w tym roku zrobić to zadanie? :D

ksardel działasz szybciej niż twt ;)

Pewnie pomyśleli sobie, że jak nie będzie umiejętności z zadania to kilka osób je kupi za bryłki.

To nie tylko kserdel.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Drodzy Gracze,

W dniu dzisiejszym odbędzie mały update mający na celu naprawę błędu związanego z zadaniami z serii tygodnia przyjaźni

To dzisiaj to co to było ?? Wstęp do naprawy questa ??
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Widzę nowe informacje. Naprawa za tydzień (tsaaa ciekawe jak przedłużą to zadanie) lub naprawa jutro...
Jednak czekam na oficjalną informację ze strony TWT ws. tego zadania oraz filmów w kinie. Co? Kiedy? Jak?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Komuś się chyba nie udało prawidłowo zbudować paczki wdrożeniowej i nadal z zadaniem kiszka :) Swoją drogą ciekawe kiedy IG odkryje cudo które nazywa się "serwer testowy".
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co do tej naprawy to zbieżne informacje wypływają z samej góry.

//wycięto nieodpowiednią treść - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
i co z zadaniem ? z tego co się orientuje one mija dzisiaj ... a na serwie gdzie nie ma do kupienia ujemek ta jedna to jest dużo ;)
 
Właśnie jest wprowadzana aktualka i chyba znowu serwery siadły, to moze w końcu zadziała Wam zadanie .
 

DeletedUser

Gość
Gość
i co z zadaniem ? z tego co się orientuje one mija dzisiaj ... a na serwie gdzie nie ma do kupienia ujemek ta jedna to jest dużo ;)

Zadanie powinno już działać bez zarzutów. Czas na jego wykonanie jest przedłużony do 10 sierpnia.
 
ślicznie dziękuje za konserwacje następną i info o niej w trakcie przygody, BRAVO z wygranej zrobiło się 100 pkt, :confused:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A co z kinem?
IG ma aż tak mało programistów w projekcie TW, że mogą wprowadzić tylko jedną poprawkę?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zadanie działa, całe już zrobiłem więc nie trzeba tam nic czekać te 360 godzin.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Też zrobiłem, czekam zatem na uruchomienie u mnie kina oraz liczę na jakąś rekompensatę w sumie 6 dzień jestem bez kina ;) a większość filmiki w kinie ma ;)
 
(dziś o godzinie 09:17)
Brak dostępu do Klondike przez około 30 minut

no chyba sobie jaja robicie! a moze byc tak UPRZEDZIC!?
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Musisz co 2 min odświeżać stronę główną tw. Tam zawsze wcześniej dają ogłoszenie =D
 
totalna amatorka i niekompetencja

jakby nie mozna bylo tego zrobic tak, ze gdy serwer ma sie zrestartowac pojawia sie komunikat 'za minute serwer zostanie zrestartowany' wtedy ludzie, ktorzy cos sobie klikaja mogliby zakolejkowac prace na dluzej, a pozostalych - nieaktywnych w danym momencie ten problem by w ogole nie dotyczyl
 

DeletedUser7810

Gość
Gość
Też zrobiłem, czekam zatem na uruchomienie u mnie kina oraz liczę na jakąś rekompensatę w sumie 6 dzień jestem bez kina ;) a większość filmiki w kinie ma ;)

Łączę się z Tobą w bólu,również bez kina.JAk jakaś rekompensata to podepnij mnie też pod nią :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry