Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22743

Gość
Gość
moje pytanie brzmi czy poszczególne części zestawu będzie można znaleźć w pracach jak na becie czy będą dostępne tylko ze sklepu za OUP/bryłki ? :)
Nie licząc itemków z zadań bo te były opisane :)
Na becie prawie cały set już mam :)
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Podczas eventu z okazji dnia Św. Patryka będziecie mieli okazję skompletować nowy zestaw Św. Patryka. Trzy przedmioty otrzymacie w trakcie wykonywania serii zadań a pozostałe będzie mogli znaleźć podczas wykonywania różnych prac, lub zakupić w sklepiku Union Pacific.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Hmm źle sprecyzowałem pytanko :) czyli 3 są z prac a reszte na spokojnie znajdziemy podczas wykonywania prac jeśli dobrze rozumiem ? :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Podczas eventu z okazji dnia Św. Patryka będziecie mieli okazję skompletować nowy zestaw Św. Patryka. Trzy przedmioty otrzymacie w trakcie wykonywania serii zadań a pozostałe będziecie mogli znaleźć podczas wykonywania różnych prac lub zakupić w sklepiku Union Pacific.
 
Nie jest to dokładnie sprecyzowane celowo abyśmy nie mogli zaplanować zakupów :D
Dobrze ze kisilem obligacje :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
3 rzeczy lecą podczas wykonywania krótkiej serii zadań. Zaś pozostałą część tego setu można znaleźć podczas wykonywania prac [po 15 sekund wystarczy, wypadają z każdej pracy]
 
3 rzeczy lecą podczas wykonywania krótkiej serii zadań. Zaś pozostałą część tego setu można znaleźć podczas wykonywania prac [po 15 sekund wystarczy, wypadają z każdej pracy]
Jakoś mi sie nie chce wierzyć, że cały set bedzie można zdobyć bez wydawania obligacji. Skąd masz takie info w ogóle?
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
Jakoś mi sie nie chce wierzyć, że cały set bedzie można zdobyć bez wydawania obligacji. Skąd masz takie info w ogóle?

a z bety
na 26 lvlu zadania nie mogę robić ale wszystko resztę z prac zdobyłem dokładniej z jednej budowy stacji kolejowej i dokładniej w ciągu około 20 minut (15 sek prace)

swoją drogą to widać że znowu polecieli na kasę set jest dostępny za bryłki i oup w sklepiku a dopiero o 10:00 będzie zadanie i prace, chyba wiadomo też dlaczego taniej skrzynie stalowe były i inne za oupy :)
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
mógłbyś podać bonus setowy z tymi częściami, które posiadasz? :)

na 26 lvlu zadania nie mogę robić

nie mam lvla

ss z bety

gnyga4.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zapewne tansze rzeczy wylecą z prac , za droższe trzeba zabulić ojupami lub bryłkami.
 
Zapewne tansze rzeczy wylecą z prac , za droższe trzeba zabulić ojupami lub bryłkami.
Z tego co widzę to nie bo na screenie widać prawie wszystkie części, ktore podobno wypadły z prac. Resztę dopełnią mam nadzieje zadanka :)

Wreszcie cos za darmo dostaniemy :)
Już kij z tym, że będziemy wyglądać jak stado najaranych lepikurnów :D
 
20% pieniędzy za prace i pvp
20% expa za prace, pvp i bitwy
20% szczęścia w pracach

+4 do każdej cechy
+20 do obchodzenia, handlu, zp, pływania, wytrzymałości.

Każda część nie do zdobycia w zadaniu leci z prac, jednym poleci szybko innym nie, ale da się je znaleźć.

Edit: Lepiej biegnijcie zrobić Ocal saloon cz.2 jeśli ktoś nie ma, bo zadanko się nie pokaże.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Z tego co widzę to nie bo na screenie widać prawie wszystkie części, ktore podobno wypadły z prac. Resztę dopełnią mam nadzieje zadanka :)

Wreszcie cos za darmo dostaniemy :)
Już kij z tym, że będziemy wyglądać jak stado najaranych lepikurnów :D

Jakoś nie chce mi się wierzyć ze bronie które kosztują w Shopie po 500 ojupów dadzą aby wypadały z prac.
 
Jak mówię Kanuto, niektórzy nie mają czasu siedzieć, a to czasem na prawdę schodzi je znaleźć. Czasu na to tylko kilka dni.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No właśnie widzę jestem miło zaskoczony. Widziałem raport gdzie wypadła broń.
 

DeletedUser30379

Gość
Gość
Jakoś nie chce mi się wierzyć ze bronie które kosztują w Shopie po 500 ojupów dadzą aby wypadały z prac.

W takim razie nie wierz kolego :p Trzeci 15 sec. połów ryb dzisiaj i co? Rewolwer Św. Patryka! Odnośnie tego mam też pytanie, przedmiotami tymi nie da się handlować? Bo za nim wbiję 130 to O Boże :p

Raport

Edit:// Przed chwilą wpadła też Kurtka. Wszystko leci banalnie i bardzo szybko :p Jedynym mankamentem jest mój za niski lvl :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam! Oto co wypadło mi na Huronie z prac trwających 15 sekund...

2oygg.jpg


2pziemf.jpg


30wm2p2.jpg


Oprócz broni (drogich rzeczy), z krótkich prac wypadają również ciuchy... Tak więc nic tylko dropić i dropić ;)

Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry