Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31051

Gość
Gość
czy jesli juz zakonczylem serie swietego patryka to mam szanse na dostanie z jakiejs pracy noz sw patryka? mam kazdy przedmiot i ciuch ale noz niestety mi nie wylecial . Jesli tak to z jakiej najlepiej pracy i czy 15 sekundowej?
 

KozaK69

Elitarny Tester
Zadania nie miały żadnego związku z wypadaniem części setu.
Niestety, noża już nie znajdziesz, bo czas się skończył. Możesz go najwyżej kupić na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tak w ogóle czemu tylko nóż da się wystawić na targ?
 

DeletedUser20029

Gość
Gość
mi za to nóż wpadł a strzelba nie o_O chodz cały czas robiłam przez św. Patryka różnorakie prace ... Pecha chyba mam i tyle :p
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
mi za to nóż wpadł a strzelba nie o_O chodz cały czas robiłam przez św. Patryka różnorakie prace ... Pecha chyba mam i tyle :p

wystarczyło do skutku 15s w jednej najbliższej
a niektórzy mówią że specjalnie zmniejszyli cenę strzelby a zmniejszyli szansę na jej drop żeby więcej osób miało parcie na kupno
 

KozaK69

Elitarny Tester
Jest opcja że będzie w jakiejś innej loterii świątecznej, ale tutaj też pewności nie ma.
W każdym razie w tym momencie nie można go zdobyć.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
no ciężko było gdzieniegdzie :) na 10 strzelba mi w ostatni dzień wypadła bo długim maglowaniu koszenia pastwiska :)
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
no ciężko było gdzieniegdzie :) na 10 strzelba mi w ostatni dzień wypadła bo długim maglowaniu koszenia pastwiska :)

a tu kolejna teoria spiskowa
znieśli nieco cenę za strzelbę i zmniejszyli o wiele szansę na wypadnięcie jej :mel: żeby kto nie dropnie to w ostatnich minutach kupił :mel:
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
A co mnie to interere :) zestaw zdobyłem wszędzie bez wydawania bryłek czy oupów :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry