Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Z moich obserwacji wynika, że ani praca, ani motywacja nie wpływają na znajdowanie itemków. Ba, częste zmienianie prac wręcz utrudnia szukanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
u mnie wpadło wszystko wczoraj - 15 sekundowe prace aż do spadku motywacji poniżej 80% i do kolejnej.
 

DeletedUser31163

Gość
Gość
czyli lepiej wykonywać w kółko tę samą pracę?

Ja na Iro przy Prowadzeniu biura handlowego w 15s pracach zdobyłem wszystko oprócz chyba Noża (nie licząc tych z zadania) dobijając do 20% motywacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja na 11 świecie szukam jeszcze noża i strzelby , a na 12 świecie strzelby.
Zadanka już zrobione. Trochę czasu jest , więc na spokojnie się pobawię w 15 sekundówki , az do skutku. ::DD:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam już cały zestaw :)
wypadło mi przy wykonywaniu cały czas tej samej pracy po 15 sek
dzięki za pomoc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No z tym nożykiem jest identyczna sytuacja jak z toporkiem walentynkowym :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pistolet jest fajnie zrobiony graficznie, nóż jest ok , ale kto robił tą strzelbę ?? Jak strzelba może być mniejsza od rewolweru, jak można tak zrąbać grafikę !!!
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Pistolet jest fajnie zrobiony graficznie, nóż jest ok , ale kto robił tą strzelbę ?? Jak strzelba może być mniejsza od rewolweru

Albo wielkości konia...
Z kapeluszem też się nie popisali. Ciekawe kto nosi kapelusze wielkości spodni. Podkowa wielkości końskiego łba? Niezły mutant ten koń musi być. Największy błąd to chyba mucha wielkości butów.
Cały zestaw ma nieproporcjonalne wymiary... ale czekaj... wszystko w tej grze jest nieproporcjonalne... OMG mój ludzik na mapce jest wielkości budynku w mieście...
Nie popisali się i tyle... no chyba że to miało być symboliczne wszystko, ale nie sądzę, przecież to wirtualna gra i powinna być całkowicie realna.

@grextero
co tam wielkość... koń w ogóle nie ma nóg - jak na mim jeździć? no jak powiedz?

Normalnie... nie jeździłeś nigdy na takim czymś? :
http://images.okazje.info.pl/p/dla-dziecka/7866/goki-zabawa-w-ruchu-kon-na-kiju-53940.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
co tam wielkość... koń w ogóle nie ma nóg - jak na mim jeździć? no jak powiedz?

To pojeździj na kocie, on ma nogi.


Chyba sobie żarty robicie, porównajcie grafikę i wykonanie złotej strzelby z tą zieloną świętego Patryka. Jak nie wiedzicie obecnego badziewia to nie mamy o czym rozmawiać. Zbyt duże różnice w podejściu do estetyki przedmiotów.

Rewolwer jest zrobiony bardzo dobrze, to samo koń, kurtka i kapelusz. Spodnie, mucha , podkowa również. Ale buty są lipne, a strzelba była zrobiona przez ślepca.

Wiesz Onufry, zawsze sobie robisz jaja z wypowiedzi graczy, ale spoko śmiech to zdrowie. Ale ta strzelba to kupa i wcale nie śmiechu, ale tego co pieski lubią zostawiać na polskich trawnikach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry