Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10771

Gość
Gość
Wie ktoś jak wykonać quest Fermentacja (Brewing Bad)? "Przynieś Heisenzwergowi coś użytecznego", mam w ekwipunku szklankę wody i mąkę ale żadnych innych questów do wzięcia.

Spróbuj odświeżyć grę i bądź u Heisenzwerg osobiście.
//połączono, proszę korzystać z opcji edytuj, Weronika
Gdzie zdobyć Hordeum Vulgare?
Zbieranie zboża 15s.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zaraz docieram na miejsce i zaczynam robić dalej zadanka :)
Poszukiwanie rzeczy pózniej :)
 
Wie ktoś jak wykonać quest Fermentacja (Brewing Bad)? "Przynieś Heisenzwergowi coś użytecznego", mam w ekwipunku szklankę wody i mąkę ale żadnych innych questów do wzięcia.

Przyjmujesz zadanie, zamykasz okienko questowe, otwierasz jeszcze raz, przyjmujesz drugie zadanie (mąka szklanka), zamykasz je, zamykasz podstawowe zadanie, profit.
 

40met

Blada Twarz
Moze nie wyskoczyć za pierwszym razem , ale zbiraj zboże dalej dopóki nie otzryamsz zboża i Heisenzwerg

[report=892269791867b5a231]Raport dot. pracy: Zbieranie zboża[/report]
 

DeletedUser

Gość
Gość
skad zacier?.....

Naprawa wozów

Bonus setu( nie wszystkie elementy )

ih3uol.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
A takie moje pytanie: czy koniczynka na kapeluszu nie powinna być trójlistna? Znakiem świetego Patryka była trójlistna koniczyna chyba ( shamrock )
 

DeletedUser15528

Gość
Gość
Witam i Proszę o pomoc - jak zdobyć rozdrobniony słod?
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
jak jest zadanie ze musze spac 1 raz to moge np 2x po 4h czy musze 1 raz 8h?
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 raz czyli musi minąć pełne zlecenie snu. Jak jest taka możliwość to polecam koszary, bo zawsze ma się te 2 godziny do przodu.
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
1 raz czyli musi minąć pełne zlecenie snu. Jak jest taka możliwość to polecam koszary, bo zawsze ma się te 2 godziny do przodu.

licz też czas jaki masz do dojścia do fortu w którym masz koszary+ powrotu, 3/4 przypadków opłaca się bardziej do najbliższego miasta iść
 
Status
Zamknięty.
Do góry