Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
;;);;)::DD:


Hahaha nieeee, albo byłem taki mały i nie pamiętam ;D


powinna być całkowicie realna.

Zapomniałeś dodać o pingwinach, ufo i jednorożcach normalnie występujących na dzikim zachodzie, a niektóre z nich wręcz latają na chmurkach...
::DD:::DD:;;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Wiesz Onufry, zawsze sobie robisz jaja z wypowiedzi graczy, ale spoko śmiech to zdrowie. Ale ta strzelba to kupa i wcale nie śmiechu, ale tego co pieski lubią zostawiać na polskich trawnikach.

A co się stało z hasłami "Grafika nie ma znaczenia, gra by mogła być nawet tekstowa. Liczy się klimat. Przywrócić 1.3x" ?
Dla mnie to strzelba Patryka będzie o 20 pixeli większa naprawdę nie robi żadnej różnicy i gdybym miał wyliczać niedociągnięcia to chyba byłaby na końcu mojej listy.
I tak, masz rację, podchodzę do gry z dystansem, jak do wszystkich gier, nie tylko tych na komputer. (na giełdzie nie gram ,hazardu nie uprawiam, bo to chyba jedyne gry gdzie należy zachować powagę :p)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kto by tam zwracał uwagę na wygląd, większość i tak patrzy tylko na to jakie bonusy daje rzecz.

Przecież jakbyśmy mieli się czepiać wyglądu gry to pełno zaraz masa osób by tu pisała a że ten chodzi po wodzie , tamten lata na wielbłądzie po górach, że podchodząc na bitwę i stając przed fortem czujemy się jak King Kong czy jakiś tam Guliwer.
//połączono, Weronika
I takie pytanko mam czy coś INNO majstrowało przy tym secie bo jakoś strzelbę ciężko wydropić. Na innym świecie postanowiłem sobie zrobić i nie wypada a energii poszło pełno. Wiem że inni też mają problemy z tą strzelbą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
czy Set dropi również po zakończeniu serii zadania ? bo zakończyłem ją a nie dropi nic a brakuje 2-3 rzeczy ...
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
jaki przedmiot trzeba zalozyc zeby zdobyc zacier? Prace ktora trzeba wykonac to Naprawa wozow tyle juz wiem ale ten przedmiot?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam problem z Brewing Bad Fermentacja nie wiem co tu trzeba zrobic pomocy
 

DeletedUser31256

Gość
Gość
db-info
brewing bad

polecam podejrzec

"polecam podejrzec"

a nie potrafisz po prostu napisać, kaleką jesteś?

w fermentacji o ile się nie mylę otrzymujesz zacier, który dostaje się za pracę z poprzednim produktem w slocie w pracy naprawa wozów
 

DeletedUser31295

Gość
Gość
Aby ułatwić innym robienie zadania, wklejam ponownie linki gdzie znajdziecie co potrzebujecie itd.:
http://wiki.the-west.hu/wiki/Helytelen_s%C3%B6rf%C5%91z%C3%A9s
link powyżej był jeden z pierwszych dostępnych informacji na temat zadania.
"polecam podejrzec"

a nie potrafisz po prostu napisać, kaleką jesteś?


w fermentacji o ile się nie mylę otrzymujesz zacier, który dostaje się za pracę z poprzednim produktem w slocie w pracy naprawa wozów
Kolego, wklejanie linków z tej strony skutkuje pojawieniem się ****** w linku jako cenzura.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam potrzebna mi pomoc
ma misję "Fermentacja Brewing Bad" oraz pojawiła mi się odrazu druga misja "Przynieś Heisenzwerg coś użytecznego" w tej drugiej misji mam potrzebne składniki ale nie moge jej zakończyć gdyż blokuje mi ją misja "Fermentacja Brewing Bad " więc co trzeba zrobic aby skończyć tą pierwszą misje?
 

DeletedUser27637

Gość
Gość
Witam mam takie pytanie gdzie mogę znaleźć koniczynę z zadania Tajny składnik?
Od 3 dni wykonuje różne prace i nigdzie nie wypada. Prace zazwyczaj daje godzinne.

Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Dawaj prace 15 sekundowe i rob co popadnie. Z każdej może wylecieć (tak jak przedmioty z zestawu Św. Patryka). Polceam ten sposób, wykonuj tak rozmaite prace po 15 sekund, a jak się energia skończy to hotel/fort i po 8/6 godzinach od nowa. Masz jeszcze dużo czasu ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam potrzebna mi pomoc
ma misję "Fermentacja Brewing Bad" oraz pojawiła mi się odrazu druga misja "Przynieś Heisenzwerg coś użytecznego" w tej drugiej misji mam potrzebne składniki ale nie moge jej zakończyć gdyż blokuje mi ją misja "Fermentacja Brewing Bad " więc co trzeba zrobic aby skończyć tą pierwszą misje?
 

DeletedUser19575

Gość
Gość
mam problem jak zrobic zadanie z zebem ide do handlarz ale nic nie wyskakuje
Pomozcie
 

DeletedUser

Gość
Gość
musisz mieć w ekw wybity ząb - chyba z przeganiania rozbójników wypada

przyjmujesz, kończysz
 
Status
Zamknięty.
Do góry