Set świętego patryka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22743
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30379

Gość
Gość
Przed chwilą wypadły mi też buty, pas i wspomniane wcześniej kurtka oraz rewolwer. Bardzo fajny event :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Onufry oraz Low X napisałem sprostowanie zanim skomentowaliście moją wcześniejsza wypowiedź więc nie rozumiem Waszych uwag.
 

DeletedUser10771

Gość
Gość
Heisenzwerg
Heisenzwerg: Musimy - khy - poddać produkt fermentacji. Fermentacja w warzeniu to rozkład węglowodanów na alkohol i dwutlenek węgla lub kwasy organiczne przy wykorzystaniu drożdży bądź bakterii, w beztlenowych warunkach.

Będziemy potrzebowali drożdży, jednakże nie można ich zdobyć na prerii. Nie mam pojęcia, gdzie ich szukać, masz jakiś pomysł? Gdybym tylko pamiętał jak moja matka robiła zakwas chlebowy...

Wskazówka: Powinieneś pokazać Heisenzwergowi składniki na zakwas w twoim ekwipunku.
Potrzeba:
- Załatwione: Przynieś Heisenzwergowi coś użytecznego (Brewing Bad )

Czy wiecie o co tutaj chodzi. Jakie rzeczy użyteczne trzeba przynieść? Byłbym wdzięczny za podpowiedź.
pzd.
 

DeletedUser28067

Gość
Gość
załóż rozdrobniony słód i rób Naprawę wozów

kolejne zadanie: brzeczka + budowa wiatraków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4691

Gość
Gość
Pytanie z innej beczki czy jest możliwość obniżenia minmalnego poziomu do założenia tych ciuszków , event powinien być dla wszystkich tymczasem mniejsze poziomy nie mają szans i w zasadzie sensu zbierać tych ciuszków. Rozsądnym pułapem by był 50 lvl ciuszki 100 bronie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie z innej beczki czy jest możliwość obniżenia minmalnego poziomu do założenia tych ciuszków , event powinien być dla wszystkich tymczasem mniejsze poziomy nie mają szans i w zasadzie sensu zbierać tych ciuszków. Rozsądnym pułapem by był 50 lvl ciuszki 100 bronie

w końcu są sensowniejsze ciuszki dla wyzszego poziomu . Było multum ewentów z ciuszkami dla nisko levlowców a jak w końcu dają wyżej to są narzekania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mjydqe.jpg


50 prac po 15sec i 6przedmiotów z zestawu już wpadło
 

DeletedUser29686

Gość
Gość
Jak ktos miał problem z questem 5 produktow w 3h to mozna zrobic ;)
 

DeletedUser28067

Gość
Gość
sprzedać wybity ząb u wędrownego handlarza, wybity ząb z Przeganiania rozbójników
 

DeletedUser1803

Gość
Gość
Wie ktoś jak wykonać quest Fermentacja (Brewing Bad)? "Przynieś Heisenzwergowi coś użytecznego", mam w ekwipunku szklankę wody i mąkę ale żadnych innych questów do wzięcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe kto już kupił w sklepie i wydał tyle obligacji/bryłek
 
Status
Zamknięty.
Do góry