[sonda] Nowy inny świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że taki świat to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    396
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Cześć.

Co sądzicie o ewentualnym powstaniu nowego świata, ale trochę innego niż te dotychczasowe. Na czym ta inność by miała polegać:

1. Świat międzynarodowy, ustawienia językowe po stronie gracza, nie serwera, więc odpada problem bariery językowej
2. Ograniczona liczba graczy.
3. Świat przyspieszony
4. Brak opcji premium. Stała miesięczna opłata (około 5 euro).
5. Możliwe ustawienie warunków kończących świat (np. gramy aż 5 osób osiągnie 120 lvl).

Mile widziane komentarze, opinie, pomysły Wasze. Może macie jakieś ciekawe rozwiązania, np. na warunki kończące dany świat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
20 zł co miesiąc trzeba było by płacić żeby grac na tym świecie o_O
To chyba jakiś mały żart , jestem na NIE !
 
Nie podoba mi się, jak chcemy międzynarodówki to wbijamy na betę. Wolałbym np.3 betę gdzie od razu mamy 120 lewel, 200 k $, 2k bryłek i możemy wszystko testować jak chcemy.
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Byłbym jak najbardziej za utworzeniem świata bez premium, jednak co do opłaty, to wolałbym zapłacić na przykład 10-15 euro z góry i grać tam do woli.
Nie koniecznie do konkretnego momentu.
 
To tak jakby rundy w szybkich plemionach? Myślę, że to dobry pomysł, ale opłata zbyt wysoka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cena w mojej opini jest troche wygórowana jak na gre przeglądarkową. No chyba, że w tej cenie jest cały pakiet premium na miesiąć. Stąd też nie tyle co jest brak premium, co jest ono wliczone w cene i te ulepszenia są w standarcie. Chociaż ja bardziej bym skłaniał się na całkowity brak premium i obniżoną cene.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie z dwóch powodów
-trochę trudno byłoby się dogadywać z graczami z innych krajów wyobraźcie sobie organizacje bitwy o fort
-świat byłby dostępny tylko dla tych którzy wydają kasę na gre
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Mi jest to obojętne ponieważ i tak bym nie uczestniczył w takim życiu na świecie.
Z kilku powodów :
1. Gra miała by się zakończyć jakby jacyś maniaki osiągnęliby max poziom.
2. To by w sumie na marne poszło inwestowanie co miesięczne w grę.
3. Byłaby za duża motanina na świecie.

Ale ogólnie jest mi to obojętne ponieważ są gracze którzy się na to zgadzają.
 
Z międzynarodowością pomysł bomba, nie gram na becie, więc tu można zrobić sektorami miasta i wiooo na wroga ;)

Ale za pieniądze, nie :(
Gdybym musiał płacić za grę, wybrałbym Rift'a lub WoW'a, a nie przeglądarkową... Choć i tak dałem kupę kasy na premium, ale dobrowolnie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł mnie się bardzo podoba jeżeli Onufry możesz to zrealizować to bardzo Cie oto proszę
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie , ponieważ roczna opłata wynosiła by około 240 zł ,
dla Niemców którzy pewnie projekt wymyślili nie było by to tak drogo
w przeliczeniu na ich zarobki które są średnio 4-6 razy większe niż w Polsce wynosiło by to około 50 zł albo i mniej za rok .
Już lepszy byłby plan że za 50 bryłek można było by grać na specjalnym świecie.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Hmm, zapowiadało się super, aż do punktu w którym jest opisana opcja abonamentu.
Rozumiem że potrzebne są zarobki dla Innogames, ale do mnie nie przemawia opłacanie abonamentu i nie zagrałbym tam. Już wolę grać na becie za darmo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak większość kolegów wyżej, niepodoba mi się punkt 4 i 5, ale sam pomysł jest nawet dobry.

Chciałbym napisać że można by było dodać do rankingu opcję gdzie byłoby napisana liczba graczy z każdego kraju, który kraj ma lepszych graczy pod względem poziomów, pojedynków i liczba miast wraz z rankingiem miast.
 

DeletedUser

Gość
Gość
3. Świat przyspieszony
Z zaproponowanych rozwiązań ta opcja wydaje się być najlepszą, najciekawszą, ale ...
już jakiś czas temu pisałem, że przydałby się świat specjalny, zwiękoszonaprędkość to dobry pomysł, natomiast mi po głowie chodziło inne rozwiązanie ... otóż, wtej grze za mało się traci i zyskuje na przeciwnikach, świat, na którym można byłoby przejąć jakiś item z eq wroga lub większą część jego gotówki to byłoby coś, a może skrzynki po pojedynkach ? Może świat na którym można przejmować lub niszczyć miasta? Forty? Dlaczego skoro ludziki tracą hp nie mają go baszty, mury, etc, wtedy gra nabrałby realizmu i rozmachu, sępy przestałyby czekać, aż ktoś im rozbuduje fort, gdyż i tak po bitwie musieliby go odbudować, wiadomo nie od 0, ale coś by tam uległo zniszczeniu, z tego co się orientuję w aktualce można handlować produktami, więc taki zabieg wyciągnąłby nadmiarygotówki ze światów, nikt nie byłby pokrzywdzony,każdy zadowolony, jest multumrozwiązań naświat specjalny i na pewno na takim grałoby dużo osób i było z niego zadowolonych, wystarczy chcieć, a więc team do dzieła i zaproponujcie coś dobrego :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry