[sonda] Nowy inny świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że taki świat to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    396
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko super, ale 5 euro!?
Myślałem, że The West to darmowa gra. Jestem niestety na Nie.
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
5 euro miesięcznie ? Grać np. rok po to żeby wydać 60 euro i zacząć od nowa bo ktoś był lepszy o_O ? Nie dziękuje ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, ludzie.
W pkt. 5 jest przykład.
Zresztą ta ankieta ma wykazać, co o tym sądzicie. Odpuśćcie sobie powtarzanie czegoś, co napisała połowa osób (np. abonament).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no, ludzie.
W pkt. 5 jest przykład.
Zresztą ta ankieta ma wykazać, co o tym sądzicie. Odpuśćcie sobie powtarzanie czegoś, co napisała połowa osób (np. abonament).

Jeśli ludzie mieliby odpuścić sobie pisanie tego zostało już napisane to nie napiszą nic bo pomysł jest naprawdę świetny ale praktycznie mało kto jest aż tak zajarany ta grą żeby co miesiąc 5euro płacić za grę na globalnym serwerze. Dla tego ludzie zaznaczają na Nie ankietę ale prostują dlaczego, bo prócz pkt4 to naprawdę świetny pomysł, nie trzeba by było robić wypadów na obce światy i użerać się z ich językiem a przy okazji narażać się na bana za używanie języka polskiego, rozgrywka byłą by na pewno ciekawa tym bardziej że Polacy doskonale wiedza ja kw ta grę grać ;;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Nie przesadzajcie 5 euro to 2 sms na bryłki, więc nie jest to tak źle zwłaszcza że pewnie sporo osób przez miecha wysyła więcej sms - chociaż lepiej wydać 100 i mieć 2k bryłek. Wracając do sedna to płacenie 5 euro za zwykłą grę przeglądarkową co miesiąc w systemie abonentowym jest lekkim przegięciem nie przez cenę ale przez to że jest to właśnie gra przeglądarkowa - niedługo dojdziemy do paradoksu że w Media Markt będziemy mogli kubić kartę za 240 złotych na cały rok jak można to zrobić np: WoWie - hehehe. Sam pomysł jest ciekawy, lecz zastanawia mnie jeszcze w jaki sposób by wyglądało przyśpieszenie świata no ok energia szybciej by wzrastała, pojedynki skrócone a czas pracy jak 5s, 10s, 30s i 1 minuta :D.
 

DeletedUser25111

Gość
Gość
Hmmmm ja wam powiem tak ogólnie świetny pomysł, ale to 5€ mnie przeraziło ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
5 euro,5 euro,5 euro,5 euro...
Jeśli to was tak przeraża,no to cóż.Nie grajcie,skoro to wam przeszkadza.To raczej ma być świat,gdzie nie będzie 30 tys.graczy i dzieci które poza "xD","lol" itp. nic nie piszą :) Mnie się bardzo podoba :) Może poza punktem 5-myśle,że taki świat dla osób,które się zdecydują powinien zostać na stałe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo mi się spodobał, ale obawiam się że nie będzie mnie stać na grę na takim świecie :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
z ichnego na nasze to przykładowe 5 uro miesiecznie to mniej niż złotówka dziennie, aż tak ciężko komuś tyle wydać na "rozrywkę"...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki świat nie byłby zły...ale te 5€?To w prawdzie nie aż tak dużo jednak zniechęci to graczy którzy od czasu do czasu kupują premium dodatkowo świat ma być resetowany?!Nie to czysta głupota żeby ktoś kto wydał grubą kase a póżniej miał wszystko stracić.Jeszcze wspomne o punkcie 4 to będzie dyskryminacja graczy którzy kupują nie zawsze premium bo nie śpią na pieniądzach,wtedy taki gracz może grać na becie która też jest resetowana albo grać na tym świecie który też będzie resetowany więc będzie wolał odpuścić sobie gre na takich zasadach.Nie popieram tego chyba że abonamanet zostanie zmiejszony ,usunięty i zmieniony na stare dobre premium
można także zostawić to i zmienić tylko na brak resetu świata.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaka dyskryminacja ? Nie chcesz to nie graj,proste...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Następny pomysł aby się dorobić na TW.
Stanowcze NIE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A więc tak- niby są ludzie, którzy na premium wydają znacznie więcej, niż te 5 euro miesięcznie, ale... zawsze znajdą się Ci, którzy premium nie kupują/korzystają tylko ze Sponsorpay, bo nie chcą wydawać kasy na grę.
promyczq napisał:
z ichnego na nasze to przykładowe 5 uro miesiecznie to mniej niż złotówka dziennie, aż tak ciężko komuś tyle wydać na "rozrywkę"...
Większość ludzi, którzy piszą, że nie będą grać, zapewne by grała... cóż, złośliwe wety też się zdarzają.
Osobiście nie grałbym na takim świecie, głównie ze względu na to, że TW mi się trochę nudzi, a już i tak mam zbyt wiele światów. Ale jeśli byliby chętni, to czemu by takiego servera nie stworzyć?;)
Tottenham napisał:
To raczej ma być świat,gdzie nie będzie 30 tys.graczy i dzieci które poza "xD","lol" itp. nic nie piszą
Uwierz mi, nawet na płatnych serwerach takie osoby się zdarzają.
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Świetny pomysł, jestem jak najbardziej na tak. 5 euro to nie żaden majątek a przynajmniej oczyści świat z "lol" "żal" itd.

Następny pomysł aby się dorobić na TW.
Stanowcze NIE.

Stwórz grę pokroju TW i zobaczymy czy wymyślisz inny sposób na utrzymanie serwerów i firmy.
 

DeletedUser13502

Gość
Gość
jestem na tak:)
można zrobić coś podobnego jak Szybkie w plemionach
-ograniczona liczna graczy w mieście (np 5)
-tj Onufry zaproponował 120lvl i restart serwera, dla zwycięzcy jakiś bonus do gry jak to się dzieje w plemionach
-limit eq
-limit kasy w banku
-powinno byc bezpłatne
-limit graczy na serwerze (np 5000)
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
No właśnie.. pomysł bardzo dobry, ale ta opłata przeszkadza.. najlepiej bez opłaty i bez opcji premium. Wszyscy by zobaczyli jak się gra bez premium:D Ale o braku premium już pisałeś, ale ten pkt 4 naprawdę przeszkadza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry